AC Infinity wallид за монтирање на каналот за монтирање, 6 ”Надворешно лаувер Гејбл отвори за домашен терен за растат шатор HVAC системи

AC Infinity wallид за монтирање на каналот за монтирање, 6 ”Надворешно лаувер Гејбл отвори за домашен терен за растат шатор

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Butterиден бленда дизајниран за употреба со простории за одгледување, фен, тавани и други апликации за HVAC. Карактеристики вградени гумени стопери кои ги задушуваат сечилата на проветрување и обезбедуваат целосна блокада. Не-вратени тенки лудили кои се затвораат кога вентилаторот не е во употреба за да спречи влез на надворешниот воздух и остатоци. Издржливо, лесен челично тело кое е отпорно на 'рѓа може да ги издржи повеќето временски услови. Дијаметар на отворање на канали : 6 инчи Големина на предната плоча : 9 ”Заврши : Палто во прав. Butterиден бленда дизајниран за употреба со простории за одгледување, фен, тавани и други апликации за HVAC. Карактеристики вградени гумени стопери кои ги задушуваат сечилата на проветрување и обезбедуваат целосна блокада. Не-вратени тенки лудили кои се затвораат кога вентилаторот не е во употреба за да спречи влез на надворешниот воздух и остатоци. Издржливо, лесен челично тело кое е отпорно на 'рѓа може да ги издржи повеќето временски услови. Дијаметар на отворање на канали : 6 инчи Големина на предната плоча : 9 ”Заврши : Палто во прав.

Избор на клиенти

75мм дизел грејач на цевки за цевки Т парче, топло црево за отворање на воздухот, ротирачки излез на воздухот, капа за капакот Свеж Попустот
Кингстон месинг KS3042hl Метрополитен тринасочен вентил за раздвојување со комплет за трим, полиран месинг Свеж
Кингстон месинг KS3042hl Метрополитен тринасочен вентил за раздвојување со комплет за трим, полиран месинг

1 влез 3 места за додадена разноврсност Инсталација во wallидот 1 / 214 NPT Femaleенски влез 45 / 16 "Плоштад туш лице

DEN 831.52
Gerber Danze DA110351 STEM Extension, четкан никел Свеж
Gerber Danze DA110351 STEM Extension, четкан никел

Суштински додаток за водовод : Лесно разменете ја вашата кујна или тапа за туширање за бања со ова продо�

DEN 1.67
HVAC OV METAL 3 WAY Y CONMENG CONNECTOR CONNECTOR - 6 инчи вклопување - за фен за вентилатор, вентилатор за екстрактор, канал/конекција Свеж
Соединетите Држави HDW/U S HA TV868646 7x6 GALV Taper Rucer Свеж
Соединетите Држави HDW/U S HA TV868646 7x6 GALV Taper Rucer

Продуктот е лесен за употреба Производот е многу издржлив и ракува Производот е произведен во САД...

DEN 2.67
Универзален сензор за пламен Свеж
Универзален сензор за пламен

Универзален сензор за пламен Универзален сензор за пламен Универзален сензор за пламен...

DEN 175.84
Ронд - 90 степени надвор од аголот - за 3/8 дебела плочка - сатен никел анодизиран алуминиум Свеж
Ронд - 90 степени надвор од аголот - за 3/8 дебела плочка - сатен никел анодизиран алуминиум

Дел# EV / RO100 AT Дизајниран да одговара само на профилот RO100 AT само За употреба само како надворешен агол Дел

DEN 2.00