Лби Пластични Шрафцигери Професионална Алатка За Отворање, Комплет За Поправка, Расклопување На Шрафцигер За Шрафцигер За Паметен Телефон/Конзола За Игри/Таблет/К

Лби Пластични Шрафцигери Професионална Алатка За Отворање, Комплет За Поправка, Расклопување На Шрафцигер За Шрафцигер За Паметен

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

1.Најлон пластични spudger не-marring отворање алатка ry бар,круг и квадратни расклопување алатка колекции, crowbar комбинација. 2.Материјал : пластика; сина. 3.Големина : 85 мм, 88 мм.4.Содржи : 2 спецификации, по 5, вкупно 10 парчиња. 5.Употреба : широко се користи во мобилни телефони,компјутери и други електронски производи итн. Lby Пластични шрафцигер Постави Отворање Pry Алатка 2 Видови Комбинација ● Производ : - Форми : тркалезна, квадратна. - Тркалезна должина на производот : 85 Мм-квадратна должина на производот : 88 мм-Тежина : 4г-Материјал : аб пластика-Главна Боја : сина ● Пакет : - Тркалезни-5 парчиња-Квадратни-5 парчиња ● Опис : - комплет Пластични шрафцигери, пластичните производи се лесни за употреба, лесни и издржливи. - Различни спецификации за лесен избор. - Две форми, рачни во тркалезна форма и квадрат со агол и рационализиран дизајн со половината. - Ова е комплет пластичен шрафцигер, вклучувајќи 2 спецификации, по 5, вкупно 10 парчиња. - Широко се користи во мобилни телефони,компјутери и други електронски производи итн. - Забелешка : производот е неисправен, ве молиме користете го внимателно!.

Избор на клиенти

TR25 отпорен на тампер -шрафцигер за врвот на токс Свеж
TR25 отпорен на тампер -шрафцигер за врвот на токс

TR25 отпорен на тампер шрафцигер за врвот на токс TR25 отпорен на тампер шрафцигер за врвот на токс TR25 отпор�

DEN 521.76
WERA 05032071002 KRAFTFORM не'рѓосувачки 3368 шрафцигер на плоштад од не'рѓосувачки челик, 2 глава, должина од 4 сечило Свеж
WERA 05032071002 KRAFTFORM не'рѓосувачки 3368 шрафцигер на плоштад од не'рѓосувачки челик, 2 глава, должина од 4 сечило

Карактеристики заоблено сечило со погон на главата на плоштадот, вратило # 2 x 100мм Произведено од 100% не'р�

DEN 2.00
Виха 53040 Шрафцигер Со Дупчиња Со Мека Завршна Рачка и Цврсто Метално Капаче, 12,0 х 200мм Свеж
Виха 53040 Шрафцигер Со Дупчиња Со Мека Завршна Рачка и Цврсто Метално Капаче, 12,0 х 200мм

Шрафцигерите Со Мека Завршница го поставија стандардот за професионални шрафцигери со врвен квалитет �

DEN 2.33
уксел А15060400укс0191 1/4 Инчен Стебло 2мм Шестоаголна Глава Магнетски Шрафцигер Битови 5 парчиња Свеж Попустот
уксел А15060400укс0191 1/4 Инчен Стебло 2мм Шестоаголна Глава Магнетски Шрафцигер Битови 5 парчиња

Главен Материјал : Метал; Содржина На Пакетот : 5 х Хекс Шрафцигер Малку Име на производот : Хексадецимале

DEN 135.84
Superbobi USA Premium Store 10 компјутери промотивни алатки за џебни клип рамен шрафцигер со алатка за магнет врвен Свеж
Superbobi USA Premium Store 10 компјутери промотивни алатки за џебни клип рамен шрафцигер со алатка за магнет врвен

Ова е многу корисен шрафцигер за џеб со рамен врв со магнет на врвот Одлично за механичари, електричари,

DEN 334.08
Алатки knipex 98 20 25 3/32-инчен слот за шрафцигер, 3-инчен изолиран Свеж
Алатки knipex 98 20 25 3/32-инчен слот за шрафцигер, 3-инчен изолиран

Дизајнот на рачката спречува тркалање Закачете дупка во рачката за складирање 3 / 32 "Слоутиран шрафцигер

DEN 1.00
Сет за шрафцигер за вртежен момент на Pro'Skit SD-T636, 12 парче Свеж
Сет за шрафцигер за вртежен момент на Pro'Skit SD-T636, 12 парче

Рачката на вртежниот момент со двојна боја, прилагодливата на вртежниот момент 1 6 nm, вклучува алатка за

DEN 2.00
Безбеден шрафцигер ESD, T4 Star Tip PK-2 Свеж
Безбеден шрафцигер ESD, T4 Star Tip PK-2

Safe Safe Screwdriver, T4 Star Pk2 ✅ Ставка : Безбеден шрафцигер ESD, T4 starвезда врв ✅ Целокупна должина : 8,5...

DEN 1.33
ZyzMH шрафцигер сет 54 во 1 Parafusadeira Bit Comp Precision Torx Hex Screw Driver Magnetic Multitools Hand Tools Свеж
ZyzMH шрафцигер сет 54 во 1 Parafusadeira Bit Comp Precision Torx Hex Screw Driver Magnetic Multitools Hand Tools

Број на модел : Сет на шрафцигер Материјал : Челик од хромванадиум Карактеристики : Држач на алатки за че�

DEN 3.00
AXIT PH1.5 X SCRECKDERIVER 40мм Филипс шрафцигер очила за поправка на шрафцигер за шрафцигер Свеж
AXIT PH1.5 X SCRECKDERIVER 40мм Филипс шрафцигер очила за поправка на шрафцигер за шрафцигер

Професионална алатка за рачни шрафцигер Филипс со врв PH1.5 Може да се користи за работа за поправка на оч�

DEN 107.52
Opwele испушти 2 во 1 мини шрафцигер со двојна намена серија на главата телескопска алатка за заштеда на шрафцигер Свеж
Opwele испушти 2 во 1 мини шрафцигер со двојна намена серија на главата телескопска алатка за заштеда на шрафцигер

Должината на битот е скалабилна。 Дизајн на Ratchet, повеќе заштеда на труд。 Глава со серија со двојна наме�

DEN 4640.00
Општа намена топката за крај Хекс шрафцигер 3/8 во хексадецимален Свеж
Општа намена топката за крај Хекс шрафцигер 3/8 во хексадецимален

✅ Општа намена топката на топката Хекс шрафцигер 3 / 8 во хексадецимален ✅ Стил на врв на шрафцигер : Хекс

DEN 0.33
K алатка Меѓународен KTI KTI19806 Шрафцивер Свеж
K алатка Меѓународен KTI KTI19806 Шрафцивер

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

DEN 255.52
Шрафцигер Битови-Дупчиња &засилувач; Стр Свеж
Шрафцигер Битови-Дупчиња &засилувач; Стр

● Битови за шрафцигерДупчиња P е алатката што треба да ја имате при рака Комерцијалниот процес на челик

DEN 2.00