Биворти 2 Пара Восочни Ракавици Парафински Восок Пријатни Облоги Парафински Восок Стапала Филм Навлажнувачки Додатоци Стапала

Биворти 2 Пара Восочни Ракавици Парафински Восок Пријатни Облоги Парафински Восок Стапала Филм Навлажнувачки Додатоци Стапала

DEN 280.16

Свеж

Достапно.

Ракавици за Нега на Стапала за Нега на раце : Изработени од врвни материјали, , удобни, заштита на животната средина и лесни. Парафински Ракавици За Капење : Го Подобрува ефектот на навлажнувачки крем, со овие капаци, можете да уживате во парафин дома како во салонот. Спа Навлажнувачки Додаток Навлаки За Раце За Нозе : Го Подобрува ефектот на хидратантна крема, со овие капаци, можете да уживате во парафинскиот третман дома како во салонот. Восок Рачен Капак : Одличен подарок за вашите пријатели, тие ќе ги сакаат овие професионални, практични, удобни покривки за раце и нозе. Восок Нега Изолирани Белезници : Изработени од премиум материјали, издржливи, удобни, заштита на животната средина и лесни. Пакетот Вклучува 1 х пар рачни восочни капаци 1 х пар стапала Восочни навлаки Карактеристики-Боја : Црвени Спа Навлажнувачки Додатоци За Стапала За Раце. - Големина На Капакот на стапалата : Околу 19, 2х33см/ 7, 55х12, 99 инчен Капак За Восок За Убавина. - Материјал : Парафински восок, неткаен материјал и пе торба парафински восок пријатни облоги. - Големина На Капакот на раката : Околу 5, 4х2, 5см/ 2, 12х0, 98 инчни парафински облоги за стапала за бања. - Активирајте ги ткивата, забрзајте ја циркулацијата, подобрете ја апсорпцијата. Ви даде здрава Нога и рака Спа Парафин Восок Ракавица. - Изработени од врвни материјали, издржливи, удобни, заштита на животната средина и лесни парафински восочни чорапи. - Држете ги рацете и нозете топли со врелиот парафин за да ви дадат добар ефект за Негување да навлезе во Вашата Кожа Негување На Капакот за Нега на Стапалата. - Целосно перат и специјално дизајниран за да се зголеми задржување на топлина, како Дел од Парафин Восок Восок Рака Покритие. - Го подобрува ефектот на навлажнувачки крем, со овие капаци, можете да уживате во парафин дома како Во Салонот Парафинска Нега.Информации за стокатапарафински восочни чорапи погоден е за професионална салонска парафинска восочна бања или домашна употреба.Спа Парафински Восок Капак овој сет вклучува 2 стапки капаци и 2 капаци за раце.Парафински Восок Покритие Комплет По натопување во парафин, чувајте го восокот на нозете или рацете топло.Рачни Стапала Восочниот Капак Помага максималната влага да влезе во кожата за да постигне добри резултати.

Избор на клиенти

Миок Парафински Восок ЗА САМ Козметика, Свеќи, Свеќа Одлуки &засилувач; креон одлуки-15.97 мл Свеж
Миок Парафински Восок ЗА САМ Козметика, Свеќи, Свеќа Одлуки &засилувач; креон одлуки-15.97 мл

Чист Парафински Восок За Козметика : Миок Парафинскиот восок е 100% чист восок кој се добива од масла и вос

DEN 2.67