Алатки за системи за наводнување на градинарство Nuojie 3/4 Американски стандард/европска стандардна внатрешна/надворешна нишка Брза спојување градина за наводнувањ?

Алатки за системи за наводнување на градинарство Nuojie 3/4 Американски стандард/европска стандардна внатрешна/надворешна нишка

DEN 360.00

Свеж

Достапно.

Опсегот на наводнување може да се контролира, а наводнувањето е силно, покривајќи го секој агол на градината. Тоа е издржлив. Изработено е од трајни материјали, нетоксични и без вкус. Земјата е стабилна, има долг животен век и е издржлив. Овој адаптер е широко користен во градинарството за наводнување. Градинарски балкон, градина за наводнување, миење автомобили, градина за наводнување и други места. Производот е изработен од висококвалитетна пластика. Стабилен квалитет и долг животен век. Опсегот на наводнување може да се контролира, а наводнувањето е силно, покривајќи го секој агол на градината. Тоа е издржлив. Изработено е од трајни материјали, нетоксични и без вкус. Земјата е стабилна, има долг животен век и е издржлив. Овој адаптер е широко користен во градинарството за наводнување. Градинарски балкон, градина за наводнување, миење автомобили, градина за наводнување и други места. Производот е изработен од висококвалитетна пластика. Стабилен квалитет и долг животен век. Лесен за употреба-поврзување на водниот конектор со адаптерот за конектор е широко користен во градинарството за наводнување, балконот за градинарство, градината за наводнување, миењето на автомобилите, градината за наводнување и другите места. Производот е изработен од висококвалитетен пластика, со стабилен квалитет и долга услуга Lifeивотот.Дазирање : Име на производот : Европски и американски стандард Брз спојување на материјалот : Пластичен стандард : Европски стандард, Американски стандарди Спецификација : 4 видови за да изберете1. 1x Американски стандард 3/4 "Внатрешен конектор за навој1 Американски стандард 3/4 инчен машки конектор2. 1 Европски стандард 3/4" Внатрешен конектор за навој1 Европски стандард 3/4 инчен машки конектор3 1x Американски стандард 3/4 "Внатрешен конектор за навој1 Американски стандард 3/4 инчен машки конектор1x Американски стандард 3/4" Femaleенски брадавици конектор 1 стандард 3/4 инчен машки брадавица конектор4. 1x Европски стандард 3/4 "Внатрешен конектор за конец1 Европски стандард 3/4 инчен машки конектор1 Европски стандард 3/4" Femaleенски брадавици конектор 1 Европски стандард 3/4 инчен конектор за брадавица.

4 kinds for you to choose:
1. 1x American standard 3/4 internal thread connector:
1 American standard 3/4 inch male connector:
2. 1 European standard 3/4 internal thread connector:
1 European standard 3/4 inch male connector:
3. 1x American standard 3/4 internal thread connector:
1 American standard 3/4 inch male connector:
1x American standard 3/4 female nipple connector:
1 US standard 3/4 inch male nipple connector:
4. 1x European standard 3/4 internal thread connector:
1 European standard 3/4 inch male connector:
1 European standard 3/4 female nipple connector:
1 European standard 3/4 inch male nipple connector :

Избор на клиенти

Woqo Home Decoration Creative Snow Mountain Resin Bookend Spazine Shafital Shoff Disen Dation Tv Coundate Hotel Cafe Cafe Bookstore Свеж
Woqo Home Decoration Creative Snow Mountain Resin Bookend Spazine Shafital Shoff Disen Dation Tv Coundate Hotel Cafe Cafe Bookstore

Материјал : смола, фино изработка, креативни украси Големина (пар) : 23 13 25см Декорација за десктоп : Дизај

DEN 0.33
Куки за геерот за висечки, лепливи куки, wallидни куки за висина, шарена шема на крофни за храна Свеж
Куки за геерот за висечки, лепливи куки, wallидни куки за висина, шарена шема на крофни за храна

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 294.40
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор Свеж
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор

10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT транзистор 10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT

DEN 1.67
Леуја пастирска декорација дома украс украс занаетна смола украс канцеларија декорација малку Свеж
Леуја пастирска декорација дома украс украс занаетна смола украс канцеларија декорација малку

Погоден за употреба како градина, отворено, внатрешен двор, тревник, двор и многу области од вашиот дом, �

DEN 1312.16
X-Dree Home Bales Bation Cinc легура тројно палто за палто, кука, закачалка, црна 8 парчиња (Cuarto de Baño de Aleación de Zinc Свеж
X-Dree Home Bales Bation Cinc легура тројно палто за палто, кука, закачалка, црна 8 парчиња (Cuarto de Baño de Aleación de Zinc

Главна боја : црна; Број на куки : 3 куки Dia Dia Dia суспензисин де е парен; дистанциа дел orificio de montaje : 21 mm / 0,8 ''.

DEN 2.67
Реткиелектрични монитори за притисок на гумите во нови пар компатибилни со Лансија Федра 96811022280 9673198580 9673198580 968110220 Свеж
Феи функционална манжетна тежина во собата Свеж
Феи функционална манжетна тежина во собата

Продавачот обично го испраќа овој производ во рок од 12 работни дена.?Во согласност со нивната политика н

DEN 630.40
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал

Симон Харли Креирај Земја на потекло : САД Модел : HUA80497 Боја : рикање портокал Симон Харли Креирај...

DEN 0.33
Еџ Потпишан 2002 Стрип Слики WWF Суровини Договор SummerSlam Картичка 28 WWE Ние Го Зграби Микрофон-Автограм Борење Картички Свеж
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12 Свеж
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12

Изграден во САД 1 / 8 in Јасен акрилик Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно к�

DEN 3.00
1968 Топс 416 Бил Ригни Лос Анџелес Ангели Пса пса 8.00 Ангели Свеж
1968 Топс 416 Бил Ригни Лос Анџелес Ангели Пса пса 8.00 Ангели

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 1563.20
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt Свеж
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt

65% памук / 35% поли Затворање на патент Врати на Твил 2x2 ребра плете манжетни и лента за половината Поставе

DEN 3.00
6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија Свеж
6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија

Напон на полнење : DC 4.6 V8 V (Препорачајте DC 5 V) „CR“ LED е индикатор за статус на полнење Струја на празнење : 0

DEN 3.33