Алатки за системи за наводнување на градинарство Nuojie 3/4 Американски стандард/европска стандардна внатрешна/надворешна нишка Брза спојување градина за наводнувањ?

Алатки за системи за наводнување на градинарство Nuojie 3/4 Американски стандард/европска стандардна внатрешна/надворешна нишка

DEN 360.00

Свеж

Достапно.

Опсегот на наводнување може да се контролира, а наводнувањето е силно, покривајќи го секој агол на градината. Тоа е издржлив. Изработено е од трајни материјали, нетоксични и без вкус. Земјата е стабилна, има долг животен век и е издржлив. Овој адаптер е широко користен во градинарството за наводнување. Градинарски балкон, градина за наводнување, миење автомобили, градина за наводнување и други места. Производот е изработен од висококвалитетна пластика. Стабилен квалитет и долг животен век. Опсегот на наводнување може да се контролира, а наводнувањето е силно, покривајќи го секој агол на градината. Тоа е издржлив. Изработено е од трајни материјали, нетоксични и без вкус. Земјата е стабилна, има долг животен век и е издржлив. Овој адаптер е широко користен во градинарството за наводнување. Градинарски балкон, градина за наводнување, миење автомобили, градина за наводнување и други места. Производот е изработен од висококвалитетна пластика. Стабилен квалитет и долг животен век. Лесен за употреба-поврзување на водниот конектор со адаптерот за конектор е широко користен во градинарството за наводнување, балконот за градинарство, градината за наводнување, миењето на автомобилите, градината за наводнување и другите места. Производот е изработен од висококвалитетен пластика, со стабилен квалитет и долга услуга Lifeивотот.Дазирање : Име на производот : Европски и американски стандард Брз спојување на материјалот : Пластичен стандард : Европски стандард, Американски стандарди Спецификација : 4 видови за да изберете1. 1x Американски стандард 3/4 "Внатрешен конектор за навој1 Американски стандард 3/4 инчен машки конектор2. 1 Европски стандард 3/4" Внатрешен конектор за навој1 Европски стандард 3/4 инчен машки конектор3 1x Американски стандард 3/4 "Внатрешен конектор за навој1 Американски стандард 3/4 инчен машки конектор1x Американски стандард 3/4" Femaleенски брадавици конектор 1 стандард 3/4 инчен машки брадавица конектор4. 1x Европски стандард 3/4 "Внатрешен конектор за конец1 Европски стандард 3/4 инчен машки конектор1 Европски стандард 3/4" Femaleенски брадавици конектор 1 Европски стандард 3/4 инчен конектор за брадавица.

4 kinds for you to choose:
1. 1x American standard 3/4 internal thread connector:
1 American standard 3/4 inch male connector:
2. 1 European standard 3/4 internal thread connector:
1 European standard 3/4 inch male connector:
3. 1x American standard 3/4 internal thread connector:
1 American standard 3/4 inch male connector:
1x American standard 3/4 female nipple connector:
1 US standard 3/4 inch male nipple connector:
4. 1x European standard 3/4 internal thread connector:
1 European standard 3/4 inch male connector:
1 European standard 3/4 female nipple connector:
1 European standard 3/4 inch male nipple connector :

Избор на клиенти

Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor Свеж
Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor

Секој е уникатен Единственоста е подарок од природата Големина : 1015мм Тежина : 30g / 50g Природен кристал, се

DEN 491.20
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен Свеж
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен

Атрибут не се применува за производ Атрибут не се применува за производ Батеријата 3,6 волти 1800 m Ah Замена

DEN 470.24
Ознаки на универзитетот Клемсон Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон

Акрилик на портокалово огледало со рефлексивни декорации за лого (14005) Акрилна ознака со рефлективно ло�

DEN 0.67
50/100pcs 304 хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик M2 M3 M4 M4 M5 M6 метрички нишки хексадецимални ореви Метик орев и Свеж
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l Свеж
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 0.33
Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67