Богатствата НА каролина Ck3410lcb Табла За Сечење Стакло Ших Цу Голема, Декоративна Табла За Сечење Калено Стакло И Табла За Сечкање Со Големи Димензии,

Богатствата НА каролина Ck3410lcb Табла За Сечење Стакло Ших Цу Голема, Декоративна Табла За Сечење Калено Стакло И Табла За

DEN 952.00

Свеж

Достапно.

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење. Кујнската даска за сечење прави одлична табла за леб, даска за сирење или послужавник за месо. Совршен за свадбен подарок, подарок за загревање на куќата или подарок за речиси секого. Отпорен на топлина, отпорен на кршење, нелизгачки стапала и практично нераскинлив! Кујна контра декор. Изработени од калено текстурирано стакло. Декоративни табли за Сечење за кујнски шалтер. Кујна сечење одбор Печатени Во сад стакло сечење одбор со дизајн во целосна боја. Површина заштеда калено стакло сечкање одбор. Кујна контра уметност од страна на нашите уметници. Стакло контра заштитник. Ших Цу подароци, ших Цу колекционерски предмети, Табла За Сечкање Ших Цу.

Избор на клиенти

Липер Меѓународен Багрем Дрво Леб Сечење И Сервирање Одбор Со Керамички Натопи Сад Свеж
Липер Меѓународен Багрем Дрво Леб Сечење И Сервирање Одбор Со Керамички Натопи Сад

Додава елегантен допир на вашата трпеза Совршен за сервирање и сечење леб и вклучува керамичка чаша за �

DEN 319.84
Табла За Сечење Винко, Средна, Црвена Свеж Попустот
Табла За Сечење Винко, Средна, Црвена

Производите на винко се направени за да ги задоволат високите барања на кујната Доверлив и сигурен...

DEN 363.20
Липер Интернационал 1280 Багрем Крај Жито Кујна Сечкање Блок за Сечење или Сервирање, 12 х 8 х 1 1/4 Свеж Попустот
Липер Интернационал 1280 Багрем Крај Жито Кујна Сечкање Блок за Сечење или Сервирање, 12 х 8 х 1 1/4

Главен центар на секоја класична или современа кујна Густата и издржлива конструкција на крајно зрно е

DEN 325.44
Ретроспектива Палисада Кулер Хоризонтална Делител &засилувач; Сечење Одбор Колекција Свеж
Ретроспектива Палисада Кулер Хоризонтална Делител &засилувач; Сечење Одбор Колекција

ОРГАНИЗИРАЈТЕ И ОДДЕЛЕТЕ : Организирајте ги вашите закуски и пијалоци со хоризонталниот делител што се

DEN 0.33
Природна Табла За Сечење Бамбус Со Рачка Свеж
Природна Табла За Сечење Бамбус Со Рачка

Користете алуминиумска рачка, не е лесна за ' рѓа Со рачка може да се закачи, така што водата тече надолу �

DEN 1.67
Контраарт Празник Расположи Гулаби Стакло Сечење Одбор 12 х 8 Свеж
Контраарт Празник Расположи Гулаби Стакло Сечење Одбор 12 х 8

Прекрасен шарен празничен дизајн во помала големина! Мерки 12х8 инчи! Цврстата табла за сечење калено ста

DEN 0.33
Богатствата на каролина Цк3886лцб Бернедудл 2 Даска За Сечење Стакло За Новогодишна Елка Голема, Декоративна Табла За Сечење Свеж Попустот
Богатствата НА каролина Ck4630lcb Highlander Рис 1 Мачка Среќен Божиќ Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Свеж