Преносливо Шише Со Вода За Кутре Отпорно На истекување, Пијалок За Кученца за Пешачење На Отворено, Пешачење, Пластика За Храна, 10 мл

Преносливо Шише Со Вода За Кутре Отпорно На истекување, Пијалок За Кученца за Пешачење На Отворено, Пешачење, Пластика За Храна,

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Завртете го портокаловиот дел за 180° во спротивна насока од белиот дел. Голем Капацитет : 10 мл/300 мл. Преостанатата вода нема автоматски да тече назад во шишето за да ја одржува водата во шишето чиста и да избегне контаминација. Отворете го затворачот, навалете и притиснете. Кога сакате да го нахраните кучето,ротирајте го портокаловиот дел за 180° во спротивна насока од белиот дел. Без разлика дали станува збор за долги прошетки, трчање, вложување на пешачки патеки или излегување на пат, кучето прави идеален придружник. ДОКАЗ за ИСТЕКУВАЊЕ-дизајнот на двојниот силиконски приклучок гарантира дека шишето со вода за миленичиња воопшто нема да истекува. Мали Кучиња. Преносливото Шише со вода ЗА кучиња КАЛЕМБУ е најдобриот подарок за вашите крзнени бебиња. Пакет : 1 парчиња куче шише вода диспензерот. Овој дизајн ви овозможува да го ставите шишето со вода на земја без превртување.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - привлечна форма на манго и светло портокалова боја. Тоа ќе обезбеди вашето куче да има свежа вода за целата прошетка или пешачење. Шишињата за вода ЗА Кучиња КАЛЕМБУ се дизајнирани така што вашето домашно милениче може да пие директно од нив без да добива вода насекаде.Портокаловиот дел може да се ротира. Средни Кучиња. Тоа е лесен сад што можете да го наполните со вода кога вашето куче ќе стане жедно. Без разлика дали станува збор за пешачење, кампување или патување, пријателите на вашето домашно милениче можат да пијат здрава и свежа вода во секое време. Отворете и додадете вода. Големи Кучиња. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ-ШИШЕ со патувачка вода КАЛЕМБУ за кучиња изработено од висококвалитетен мек силиконски материјал, многу издржлив. Кога одите на долга прошетка или пешачење, наполнете го шишето со вода на вашето куче. Покрај тоа, прашката на страната на шишето и соодветната големина на шишето го олеснуваат закачувањето на зглобот или ставањето во торба, што е многу погодно за надворешна и секојдневна употреба.Белиот дел има жлеб. За да ја одржите водата во шишето чиста и да избегнете контаминација, преостанатата вода автоматски нема да тече назад во шишето. ПРЕКЛОПЕН и ПРЕНОСЛИВ - чашата за вода што се преклопува е мека и лесна, лесна за носење и заштедува простор. Исто како и вие, сепак, вашето кученце може да стане жедно додека е активно, поради што дефинитивно сакате да понесете шише со вода за кучиња.Прашката од страната на шишето ви овозможува практично да го носите шишето или да го закачите од вашата торба. Лесно се закачува на зглобот/поводник или се става во торба. Големина : 6. НЕМА ИСТЕКУВАЊЕ НА ВОДА и нема отпад. Пренослив Капацитет : капацитетот од 10 мл/300 мл обезбедува безбедна, свежа и здрава вода за кученцето на вашиот крзнен придружник во секое време, особено за време на патувања, пешачење и некои други активности на отворено, и е совршен за мали кучиња. Жедното куче пие вода.

Избор на клиенти

Ппбонд Мачка Гравитација Вода Сад Полжав Форма, 2.8 Л Капацитет Со Памук Филтер, Сива Свеж
Ппбонд Мачка Гравитација Вода Сад Полжав Форма, 2.8 Л Капацитет Со Памук Филтер, Сива

Совршени додатоци за мачки и кучиња во затворен простор Чиста вода што миленичињата сакаат да ја пијат..

DEN 0.67
ГМ Миленичиња куче четка пакет со Темперамент одење комплет Свеж
ГМ Миленичиња куче четка пакет со Темперамент одење комплет

Четка за кучињаКЛИКНЕТЕ НА КОПЧЕ И КОСАТА ВЕДНАШ СЕ ОТКИНУВА : дали некогаш сте користеле четка за кучињ

DEN 189.60
HFDGDFK 700ml Пет Автоматски Фидер, Може Да Висат Шише Со Вода За Пиење, Бавно Снабдување Со Контејнери За Хранење Вода Свеж
МАЛО ЏИНОВСКО Шише Со Вода Во Кафез За Животни-Ложа За Миленичиња-Шише Клирвотер, Одлично За Внатрешна Употреба Свеж
Галпи Миленичиња Вода Диспензерот 2 Пакет 20оз и 10оз Свеж
Галпи Миленичиња Вода Диспензерот 2 Пакет 20оз и 10оз

2 Пакет Удобен клип за појас на грб Прифаќа стандардни шишиња со вода Одлично е да се земе насекаде!...

DEN 296.80
Алфи Пет-Навал Кутре Старечки Станица Новороден Куче Млеко Сад Кучиња Меур Фидер-Боја: Розова Свеж
Алфи Пет-Навал Кутре Старечки Станица Новороден Куче Млеко Сад Кучиња Меур Фидер-Боја: Розова

Мерки 4.25 "Л х 4.25"В х 2" Х Ова шише е погодно за новородени кученца и мачиња или зајаци и други мали миленичи

DEN 1.00
HFDGDFK 700ml Пет Автоматски Фидер, Може Да Висат Шише Со Вода За Пиење, Бавно Снабдување Со Контејнери За Хранење Вода Свеж
Четка за кучиња и Шише Со Вода за Кучиња 12оз Со 5оз Контејнер За Храна Свеж
Четка за кучиња и Шише Со Вода за Кучиња 12оз Со 5оз Контејнер За Храна

? ШИШЕ СО ВОДА ЗА КУЧИЊА со КОНТЕЈНЕР ЗА ХРАНАНашиот пренослив комплет за шишиња со вода за кучиња има ши

DEN 208.00