8К Квм Прекинувач HDMI 2 Порта Кутија, Tendak HDMI USB KVM Прекинувач Селектор Поддршка UHD 8k@60Hz 4K@120hz за 2 Компјутери Споделете Тастатура Печатач Скенер Глувчето Тастатура СО Ед?

8К Квм Прекинувач HDMI 2 Порта Кутија, Tendak HDMI USB KVM Прекинувач Селектор Поддршка UHD 8k@60Hz 4K@120hz за 2 Компјутери

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

2 Порт ХДМИ Квм Прекинувач : Овој Квм Прекинувач ви овозможува да контролирате 2 компјутери/ КОМПЈУТЕР со 1 комплет глувче и тастатура. Поддржете беспрекорно префрлување помеѓу два извори на сигнал, што може да ви заштеди проблеми со често менување уреди. УЛТРА-Висока Резолуција 8 K : Поддршка 8 K@60 Hz, 4 K@120hz, 1080 P@60 Hz, и назад напред компатибилен. Плус ВРР, Динамична ХДР Хрома 4 : 2 : 0 / 4 : 2 : 2 / 4 : 4 : 4 и поддржува Долби Визија и HDCP 2.3 во согласност, ветете ви помазно, поодговорно искуство во игра со поостра и пореална слика. Широка Компатибилност : Компатибилен со системи за видео игри, медиа плеери, компјутери, ТВ и повеќе уреди способни ЗА HDMI. Како Што Се Противпожарна ТЕЛЕВИЗИЈА, Apple TV 4 K, Macbook, Двд Плеер, blu-Ray плеери, PS5/4, Xbox X, Roku, КОМПЈУТЕР; Компатибилен со повеќе компјутерски системи како Што Се Windows, Mac, Linux, Vista, итн. Лесен за Ракување : овој прекинувач квм работи со голема компатибилност, едноставно приклучете и играјте.Лесно префрлување помеѓу 2 дисплеи со еден клик на button.No потребен е возач;Копче За Поддршка (Ctrl+Ctrl+1/2to прекинувач) Прекинувач и копче" Прекинувач " помеѓу kvm прекинувач кутија. KVM Прекинувач HDMI USB 3.0 : со 2 USB 3.0 Порта ви помогне да споделите надворешен хард диск помеѓу два компјутери за резервна копија или пренос на податоци; Поддржете печатач, USB погон на палецот, веб камера и слушалки или други периферни уреди. 1. Tendak HDMI Kvm Прекинувачот ви помага да контролирате 2 уреди како домашна работна површина и лаптоп издаден од работа со 1 комплет тастатура и глувче. Поддржува Висока Резолуција 8 K@60 Hz, 4 K@120hz, 4 K@60 HZ, 1080 P@120 HZ, како И пониски резолуции; 3d Поддршката со 2 USB 3.0 Порта ви помага да споделите надворешен хард диск помеѓу два компјутери за резервна копија или пренос на податоци; Поддржете печатач, USB погон на палецот, веб камера, слушалки или други периферни уреди. Широка Компатибилност 1. Поддршка Виндоус, Мек, Линукс, Виста, итн. 2. Поддршка жични и безжични тастатура глувци, и механички тастатури 3. Исто така, прифаќа различни влезни уреди или извори на сигнали кои користат HDMI, вклучувајќи ГИ PS4, PS5, Xbox One, Fire TV И Apple Tv Support Hotkey Switch : Ctrl+Shift+1/ Ctrl+Shift+2 за да го Префрлите hdmi извор на сигнал; Ctrl+Ctrl прекинувач За Прекинувач Опремен Со прекинувач копче, притиснете го копчето за да го префрлите ПАКЕТОТ извор НА сигнал hdmi ВКЛУЧУВААТ : - 1 X HDMI Kvm Прекинувач - 1 x кабел за напојување - 2 X Usb Кабел За Податоци.

Избор на клиенти

2 Порта Двоен Монитор КВМ Прекинувач HDMI + DisplayPort 4K 60Hz ЈУВ 4: 4: 4 со Аудио И USB 2.0 HUB CKL-622DH (Отворена Кутија) Свеж
2 Порта Двоен Монитор КВМ Прекинувач HDMI + DisplayPort 4K 60Hz ЈУВ 4: 4: 4 со Аудио И USB 2.0 HUB CKL-622DH (Отворена Кутија)

2 стандард и поддршка UHD 4k@60hz (3840 x 2160) Кликнете На Глувчето Потребни се сигурни адаптери, но не се вклучени

DEN 1577.28
АТЕН 6 ' USB KVM Кабел-SPHD15 НА VGA &засилувач; USB А Свеж
АТЕН 6 ' USB KVM Кабел-SPHD15 НА VGA &засилувач; USB А

Погодно обезбедува поврзување со повеќе уреди и прикажува прекрасни перформанси ТОПЛА ПРИКЛУЧНА USB пор

DEN 2.33
Безбеден Квм Прекинувач 4-Порт Дисплејпорт Двоен Монитор Ниап Пп3. 0 Свеж
Безбеден Квм Прекинувач 4-Порт Дисплејпорт Двоен Монитор Ниап Пп3. 0

Безбедно и безбедно се префрлува помеѓу 4 изолирани компјутери со различни безбедносни нивоа Сертифици

DEN 2159.84
Црна Кутија Тастатура/Видео/Глувчето Кабел-9 ft-За ServSwitch DT Provii, DT Provii Kvm Прекинувач Комплет Свеж
Црна Кутија Тастатура/Видео/Глувчето Кабел-9 ft-За ServSwitch DT Provii, DT Provii Kvm Прекинувач Комплет

Овој КАБЕЛ НА ПРОЦЕСОРОТ DT Provii KVM може да се користи за поврзување НА VGA и PS / 2 или USB компјутер Овој КАБЕЛ �

DEN 2.33
ChenYang CY PD 8K@30hz 100W 10GBPS USB-C Тип-C Двонасочен Прекинувач MST 1 до 2 Центар Поддршка Видео Податоци Свеж
ChenYang CY PD 8K@30hz 100W 10GBPS USB-C Тип-C Двонасочен Прекинувач MST 1 до 2 Центар Поддршка Видео Податоци

ОВОЈ USB c прекинувач има два режими на работа Може да се користи како прекинувач 2х1, кој ви овозможува да �

DEN 1.67
ТРИП ЛАЈТ 48-Порт Сериска Конзола/Прекинувач За Управување Со Терминален Сервер ТАА ГСА Свеж
ТРИП ЛАЈТ 48-Порт Сериска Конзола/Прекинувач За Управување Со Терминален Сервер ТАА ГСА

48Порта Сериски Конзола / Терминал Сервер За Управување Со Прекинувач Безбеден пристап во опсегот и над

DEN 628.80
StarTech.com 2 Порта HDMI Kvm Прекинувач-Еден Монитор 4K 60Hz Ултра HDR - ДЕСКТОП HDMI 2.0 KVM Прекинувач со 2 Порта USB 3.0 Свеж
StarTech.com 2 Порта HDMI Kvm Прекинувач-Еден Монитор 4K 60Hz Ултра HDR - ДЕСКТОП HDMI 2.0 KVM Прекинувач со 2 Порта USB 3.0

4k 60 Hz UHD : 2 Порт HDMI kvm switch поддржува до 4 K на 60 Hz на еден монитор за апликации како CAD / CAM, уредување видео и с�

DEN 1.33
АТЕН 16-ПОРТ VGA Прекинувач Со Аудио VS1601 Свеж
АТЕН 16-ПОРТ VGA Прекинувач Со Аудио VS1601

Го прикажува видео излезот од шеснаесет одделни компјутери на еден монитор или проектор...

DEN 2.67
SuperEcable - 15081-10 Ft - Роуз Kvm Авто Уред Кабел Сет Свеж
SuperEcable - 15081-10 Ft - Роуз Kvm Авто Уред Кабел Сет

Роуз КВМ Кабел Сет Роуз КВМ Авто Уред Кабел Сет =====3 во 1====== = = = КАБИНАCX0606 C10 Роуз Ultra Cable Тастатура / видео

DEN 2.67
StarTech.com 6 стапки. УСБ Квм Кабел за StarTech.com Ракмаунт Конзоли-ВГА И УСБ КВМ Конзола Кабел Свеж Попустот
StarTech.com 6 стапки. УСБ Квм Кабел за StarTech.com Ракмаунт Конзоли-ВГА И УСБ КВМ Конзола Кабел

КРИСТАЛНО ЈАСЕН КВАЛИТЕТ НА СЛИКАТА : кога е поврзан СО HD конзола за монтирање, кабелот KVM од 6 стапки под�

DEN 451.68
USB Прекинувач Надворешна Жична Контрола, USB 3.0 или 2.0 Копче За Прекинувач со 4 Копчиња, 1.5 M Свеж
USB Прекинувач Надворешна Жична Контрола, USB 3.0 или 2.0 Копче За Прекинувач со 4 Копчиња, 1.5 M

ОВА КОПЧЕ ЗА продолжување НА USB прекинувачот е направено од компанијата AIMOS, главно дизајнира ЗА USB преки

DEN 111.84
USB C Прекинувач за 2 Компјутери, DCHAV Двонасочен Тип-C USB 3.0 Прекинувач ab Селектор Видео 8K@60hz 4K 10gbps Пренос На Податоци Свеж
Белкин F1DN102MOD-HH-4 KVM Switchbox-2 Компјутер - 1 Локален Корисник-3840 x 2160-3 x USBHDMI-Десктоп, Под Табела-Таа Во Согласност Свеж
Белкин F1DN102MOD-HH-4 KVM Switchbox-2 Компјутер - 1 Локален Корисник-3840 x 2160-3 x USBHDMI-Десктоп, Под Табела-Таа Во Согласност

HDMI видео поддршка за до 4 K 3840x2160, на 30hz освежување Модуларен фактор на форма за максимизирање на просторо

DEN 7674.24
Апц Интегриран ЛЦД КВМ УСБ Кабел-6 Стапки Свеж
Апц Интегриран ЛЦД КВМ УСБ Кабел-6 Стапки

Интегриран РЕШЕТКАТА LCD / KVM USB кабел 17 стапки (5 МЕТРИ) Управувајте со повеќе сервери со само една тастату�

DEN 3.00
Raritan 10FT USB Switchman Kvm Кабел Свеж
Raritan 10FT USB Switchman Kvm Кабел

РАРИТАН КВМ КАБЕЛ10ФТ1 Х ДСУБ (ХД15), 2 Х МИНИДИН( ПС / 2), 1 Х ДСУБ (ХД15) , 2 Х ТИП А КАБЕЛ Работи со следниве моде�

DEN 380.64
Startech 4IN1 USB Displayport Kvm Прекинувач Кабел Свеж
Startech 4IN1 USB Displayport Kvm Прекинувач Кабел

Должина на кабелот : 6 стапки / Конектор На Првиот Крај : 1 x 20пински Дисплеј Машки, 1 x Тип Машки USB, 2 x Минит�

DEN 1.67
Hpe 2x1Ex16 KVM Ip Конзола Прекинувач G2 Со Виртуелни Медиуми CAC Софтвер - 16 Компјутер - 1 Локален Корисник - 2 Далечински Свеж Попустот
Jantoy AC Адаптер Компатибилен Со Iogear GCS1102 2-Порт DVI KVM KVMP OAD8-0005 - 261g Кабел За Напојување PSU Свеж
Jantoy AC Адаптер Компатибилен Со Iogear GCS1102 2-Порт DVI KVM KVMP OAD8-0005 - 261g Кабел За Напојување PSU

AC Адаптер Компатибилен Со Iogear GCS1102 2Порт DVI KVM KVMP OAD80005 261g Кабел ЗА Напојување PSU Произведен со висококвали

DEN 367.84
VGA KVM Прекинувач 2 Порта Со Копче За Далечински Прекинувач, 2048x1536 Резолуција, 2-Порт USB VGA Кабелски Прекинувач ЗА 2 Свеж
Кабелски Работи 4 ПОРТА USB 3.0 Прекинувач ЦЕНТАР USB Споделување Прекинувач за 4 Компјутери и USB Периферни Уреди-Копче Или Свеж Попустот
Црна Кутија Далечинска Единица VGA USB w/Аудио и Искривување Компензација ЗА Kvm Прекинувач Свеж
Црна Кутија Далечинска Единица VGA USB w/Аудио и Искривување Компензација ЗА Kvm Прекинувач

Поврзете Се СО CX Kvm Матричен Прекинувач Или користете Во Продолжение Од ТОЧКА до Точка KVM преку Cx Серверо

DEN 324.80
DP+HDMI KVM Switch Dual Monitor Extended Mirror Display, UHD 8K, 4K, 144Hz Monitor, USB 3.0 Hub KVM, споделете еден сет на тастатура, Свеж Попустот
DP+HDMI KVM Switch Dual Monitor Extended Mirror Display, UHD 8K, 4K, 144Hz Monitor, USB 3.0 Hub KVM, споделете еден сет на тастатура,

Switch со висок квалитет на двојна монитор DP HDMI прекинувач】 : Овој прекинувач KVM може да контролира 2 компју

DEN 959.84
Чонган Квм28486 15 Квм28486 - 15 486-15 Свеж
Чонган Квм28486 15 Квм28486 - 15 486-15

Тип На Дел : Делови Поврзани Со Моторот Дел_број : 48615, Квм28, КВМ28 Гаранција : 90 Дена Состојба : 100% Ново во ор

DEN 2.67