Vofolen за iPhone 11 Случај Носителот Паричник Картичка Кожа Стп Флип Капак Фолио Јаже Crossbody Ремен Жени Девојка Магнетни Затворач Kickstand Плоштад Тешки Заштитни Браник Оклоп

Vofolen за iPhone 11 Случај Носителот Паричник Картичка Кожа Стп Флип Капак Фолио Јаже Crossbody Ремен Жени Девојка Магнетни

DEN 239.84

Свеж

Достапно.

Дизајниран исклучиво Компатибилен со i Phone 11 (6,1 инчи). Премиум стп кожа, претставува убав изглед и издржливост;. Дизајн за повеќекратна употреба за да се исполнат состаноците на клиентите во секојдневниот живот, многу удобен;. Прилагодлив Ремен за лесно носење. 5 слотови за картички за поставување мулти кредитни картички, готовина, ЛИЧНА КАРТА, љубовници или детска фотографија;. Премиум стп кожа, претставува убав изглед и издржливост;. Квадратен дизајн случај, класичен и тенок одговара. Прецизни исечоци за сите порти, камера, микрофон, звучник и игла;. Бојата може да изгледа малку поинаква (посветла или потемна) на различни уреди. Ве молиме купете заштитник на екранот отпорен на кршење за понатамошна заштита од капки. Пакет : 1 x случај Компатибилен со i Phone 11, вклучуваат отстранлив ремен. Компатибилност : тенок дизајн квадратни паричник случај! Компатибилен со i Phone 11 (6,1 инчи, Објавен во 2019 година). Врвен Квалитет Стп Кожа со 5 Картичка Слотови скриени Џеб; Двојно магнетни затворач заштити вашите картички и. Заштитно куќиште со ремен за ремен, ви овозможува да го носите како телефонска торба или чанта со вкрстено тело, целосно ослободете ги рацете!. Функциите на Kickstand Се Погодни за Читање, Гледање Видеа, Прелистување На Интернет и Разговор Лице В Лице со Пријателите. Прецизното сечење ви овозможува лесно да ги користите секое копче и порта; подигнат квадратен раб заштитете ја камерата и екранот ако паднете случајно.

Избор на клиенти

Туч Случај за Iphone 13 Паричник СЛУЧАЈ 5G, [Држач За Картички] Слотови Фолио Стп Кожа Покритие, Kickstand Флип Случај со [Tpu Свеж
GYHOYA Компатибилен Со Xiaomi Redmi A1 Плус Паричник Случај, Redmi A1 Плус Кожа Флип Фолио Случај Со Картичка Држачи Kickstand Свеж
GYHOYA Компатибилен Со Xiaomi Redmi A1 Плус Паричник Случај, Redmi A1 Плус Кожа Флип Фолио Случај Со Картичка Држачи Kickstand

Компатибилен Модел : Компатибилен Со Xiaomi Redmi A1 плус €Висок квалитет q : Изработен Од висока pu премиум кож�

DEN 1.67
Заштитно Куќиште За Покривање На Телефонот Случај За Паричник За Samsung Galaxy S9 Plus/S9+, Компатибилен Со Samsung Galaxy Свеж
Заштитно Куќиште За Покривање На Телефонот Случај За Паричник За Samsung Galaxy S9 Plus/S9+, Компатибилен Со Samsung Galaxy

Сосема Нов и квалитетен, совршено одговара на вашиот уред Заштитете го телефонот од прашина, гребнатини

DEN 260.32
Јиранзд Случај За Samsung Galaxy S20 FE 5g/4G Паричник Случај Со Држач За Картички, Pu Кожен Капак Kickstand Магнетно Затворање Свеж
Синголас За Nokia G400 5g Случај, Nokia G400 5G Случај Паричник Фолио Кожа Флип Покритие Nokia G400 Паричник Случај Со Картичка Свеж
Алашенг Дизајниран За Куќиште За Паричник Samsung Galaxy S21 Плус, Кутија За Држач За Картички Samsung S21 Плус Со Џебови Капак Свеж