3 парчиња Крем Десерт Ледени Лажици За Пијалоци Нежен Шеќер Кафе Садови Лажица Мешање На Свизли Промешајте Лажичка Цвет Рачно Изработени Мешалки Шема Мраз Бар Емај

3 парчиња Крем Десерт Ледени Лажици За Пијалоци Нежен Шеќер Кафе Садови Лажица Мешање На Свизли Промешајте Лажичка Цвет Рачно

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

СЕТ ЗА ДЕСЕРТНИ САДОВИ кафени лажички. Совршен за кафе, чај, десерт, сладолед и други слатки закуски. МЕШАЊЕ ЛАЖИЦА ШЕЌЕР ЛАЖИЦА ЗАВРШУВА. СУПА ЛАЖИЦИ користи џем лажици . Погоден за ресторани, угостителство и домашно јадење. НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МЕШАЊЕ ЛАЖИЦА користи Нерѓосувачки Челик Емајл Лажица Кафе Мешање Лажици Деликатна Лажичка Десерт Лажичка. НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КАФЕ ЛАЖИЦАПогоден За ресторани, угостителство и домашно јадење. Пакет Листа 1 х Кафе Лажица Карактеристики-Големина : 15,3 х 2,2 х 0,5 см. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и сл, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! - Извонредно мелење, завршена површина на огледалото, светла и полна со текстура, истовремено обезбедувајќи долготрајна боја и сјај. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Боја : како што е прикажано. - Погоден за ресторани, угостителство и домашно јадење. - Совршен за кафе, чај, десерт, сладолед и други слатки закуски. - Посебен подарок испрати до семејства, родители, пријатели или колеги на божиќ, годишнина или секојдневна употреба. - рачка за цветна форма, мазна кривина, дебел материјал, designedономски дизајниран со мазни рабови и удобно чувство на раката. Опис на стоката мешање лажица шеќер лажица Ова Е лажица од нерѓосувачки челик, изработена од врвен материјал со нежен дизајн и светла завршница на огледалото, која е издржлива и безбедна за употреба.десерт рамен сет Пренослив и лесен големина, лесен за носење.нерѓосувачки челик кафе лажица Модерен дизајн, изгледа мода и елегантен.

Избор на клиенти

Сани -лав лажичка, 96 мл, 304 не'рѓосувачки челик - 4005 Свеж
Сани -лав лажичка, 96 мл, 304 не'рѓосувачки челик - 4005

Цена за : Секој стандард : Сертифициран NSF стандард 2Должина на рачката на опрема за храна (внатре) : 41 / 2 До

DEN 0.67
Кшцф Кристално Кафе Лажица Гроздобер Цветни Врежан Долга Рачка Сладолед Чај Лажица,Сребро Свеж
Кшцф Кристално Кафе Лажица Гроздобер Цветни Врежан Долга Рачка Сладолед Чај Лажица,Сребро

Нашите лажици се направени со издржлив метал и нема лесно да се наведнуваат Совршен за чај партија, како

DEN 54.24
Serlife 3 пакува не'рѓосувачки челик кафе лажица шеќер торта садови за мачки и рибини лажички Свеж
Serlife 3 пакува не'рѓосувачки челик кафе лажица шеќер торта садови за мачки и рибини лажички

Дизајн на креативна рачка, удобен зафат Процес на полирање на огледалото, лесен за чистење Направено од

DEN 2.33
Божиќна лажица од не'рѓосувачки челик Елк кафе лажица Среќна божиќна украси супа лажички BL8 Свеж
Божиќна лажица од не'рѓосувачки челик Елк кафе лажица Среќна божиќна украси супа лажички BL8

Не'рѓосувачки челик 不锈 Увезени Затворање на привремено Божиќна лажица од не'рѓосувачки челик елк кафе

DEN 2.67
Mepra azb10v61107 кафе лажица зелена Свеж
Mepra azb10v61107 кафе лажица зелена

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

DEN 5011.52
КИВЕЛ 6 Чај Лажици Во собата на 4, Кафе Еспресо Демитас Гроздобер Чај Лажица, 18/10 Нерѓосувачки Челик, Свеж
КИВЕЛ 6 Чај Лажици Во собата на 4, Кафе Еспресо Демитас Гроздобер Чај Лажица, 18/10 Нерѓосувачки Челик,

?4 парчиња Чај Лажица / кафе лажици, 6" ?Изработен од нерѓосувачки челик со врвен квалитет 18 / 10, кој е многу

DEN 3.33
Џозефина Од Алвин Стерлинг Сребрена Ледена Чајна Лажица 7 3/4 Наследство Сребрени Садови Свеж
Џозефина Од Алвин Стерлинг Сребрена Ледена Чајна Лажица 7 3/4 Наследство Сребрени Садови

Производител : Алвин, Тип : Лажица Состав : Стерлинг Сребро Возраст : 19001940 Бренд : Алвин Шема : Џозефина...

DEN 2.67
ナガオ Нико десерт, сет од 12 лажица, 175мм, не'рѓосувачки Свеж
ナガオ Нико десерт, сет од 12 лажица, 175мм, не'рѓосувачки

Не'рѓосувачки Големина : 6,9 инчи (175 мм) Материјал : 188 не'рѓосувачки челик Земја на потекло : Јапонија / гра�

DEN 1.67
Мал Дрвен Шеќер, Чај, Зачини или Сол Лажица, 4 Инчи, Пакување од 2 Свеж
Мал Дрвен Шеќер, Чај, Зачини или Сол Лажица, 4 Инчи, Пакување од 2

МатеријалДрво Големина4 Инчи (Л) х 1 Инч (Ш) Пакување од 2 лажици чај Поради употребата на природните матер

DEN 206.08
Колонијални лажички на Онеида, сет на сребро, сет од 4 5750004E Свеж
Колонијални лажички на Онеида, сет на сребро, сет од 4 5750004E

Вклучува : Овој сет за сребрени производи Oneida содржи (4) лажички Колонијалната Бостон линија беше дизајн�

DEN 417.44