Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен СО ХИДИЗС АП80 ПРО-Х Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ]

Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен СО ХИДИЗС АП80 ПРО-Х Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки/ 30 метри. Целиот нов клип за заптивка за прицврстување и заклучување и целосно затворен раб помагаат во водоотпорното куќиште постојано да го штити вашиот мобилен телефон од добро напаѓач на вода. Водоотпорната телефонска торбичка го штити вашиот предмет од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено, како што се нуркање, кајакарење, пловење, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање или употреба во домаќинството како во бања, кујна. Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и одговор. Обезбедување нормална употреба на допир на екранот, камера и други функции во вода ( Не за ОТПЕЧАТОК од прст на ДОПИР.). Опремен со врвка и лента , должината и затегнатоста на лентата за раце може да се прилагодат според различни луѓе, а моќниот Велкро исто така лесно се фиксира и отстранува. Пријателски Потсетник : 1.Не за ОТПЕЧАТОК од прст на допир. Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да користите функција "Подигни за Будење" : Поставување - >Приказ И Осветленост - >Подигнете за да се разбудите - > ВКЛУЧЕНО. 2. Мобилниот телефон може да претрпи хидрауличен притисок под одредена длабочина на вода, што ќе влијае на работата на екранот на допир. Ве молиме фотографирајте со копчиња за јачина на звук во овој случај. 3.Ова водоотпорно куќиште е дизајнирано за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, играње на плажа и обично нуркање, но не се препорачува при нуркање на повеќе од 49 стапки длабочина на вода. 4.Држете се подалеку од остри предмети.5.Водоотпорните кеси не можат да се користат за топла пролет.

Избор на клиенти

Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Hisense F26 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина Свеж
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Oppo A57s Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ] Свеж
Проказа Универзална Водоотпорна Телефонска Торбичка Пакет Со Вода Чевли За Жени Мажи Деца Свеж
Проказа Универзална Водоотпорна Телефонска Торбичка Пакет Со Вода Чевли За Жени Мажи Деца

Овој Пакет Содржи : 2 пакет универзална водоотпорна торба за суво куќиште одговара на сите паметни телеф

DEN 1.33
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Oppo Reno4 Pro 5G / Reno 4 Pro 5G Водоотпорна Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник Свеж
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Oppo Reno4 Pro 5G / Reno 4 Pro 5G Водоотпорна Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 255.68
Карвенсе Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони, 4 Пакети Универзална Прозрачна Водоотпорна Телефонска Торба/Држач За iPhone, Свеж Попустот
Случај На Телефон ваксон, Компатибилен Со Huawei Honor Play6T Pro/Play 6T Pro Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник Свеж
Случај На Телефон ваксон, Компатибилен Со Huawei Honor Play6T Pro/Play 6T Pro Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 3.00
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Чест X10 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ] Свеж
Фанистар Директно Надвор Од Детроит Водоотпорен Држач За Телефонска Торбичка Заштитник За Сува Торба Со Јаже Свеж
Фанистар Директно Надвор Од Детроит Водоотпорен Држач За Телефонска Торбичка Заштитник За Сува Торба Со Јаже

ТПУ+СТП Произведено во САД Или Увезено Изработен од издржлив стп и транспарентен тпу материјал, оваа те�

DEN 305.60