Божиќна Преса На Нокти Кратка Боја На Месо Квадратна Форма Златни Граници Дизајн На Божиќни Јазли Лажен Акрилен Лепак На Нокти За Жени 24 Парчиња

Божиќна Преса На Нокти Кратка Боја На Месо Квадратна Форма Златни Граници Дизајн На Божиќни Јазли Лажен Акрилен Лепак На Нокти

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

??●Пакетот Содржи●ќе добиете 24 Парчиња Божиќни лажни нокти и налепници за лепак за желе. Постојат 12 различни големини на нокти за притискање, кои во основа можат да ги задоволат вашите потреби. ??●Носете Удобно.ноктите за притискање се дизајнирани според искривување на женските нокти, доволно дебели за да не се скршат лесно, природно вклопување, поприроден ефект и се удобни за употреба. ??●Лесен За Употреба ● Изберете ја вистинската големина на лажниот шајка од снегулка и нанесете со желе двострани лепливи јазичиња. Притиснете на ноктите 10-30 секунди. ??●Подарок за лажни Нокти}овие извонредни и достапни долги нокти можат да ја благословат вашата убавина за време на состаноци, родендени, свадби, матурски, забави. Прекрасен подарок за вашата девојка, сопруга, пријатели, мајка или сестри. ??①Предлогот заради транспортни причини, пакетот не содржи лепак, а издржливоста на желе гума за џвакање е ограничена, предлагам да користите сопствен лепак. Јазичињата за лепило за нокти се подобри за привремени задачи, лесни за отстранување и попријателски за природните нокти. Функција : - 24 парчиња лажни нокти и желе лепак, 12 различни големини. - 1 датотека за нокти и 1 стап за чистење. Како да се работи : 1. Нежно тријте ги парчињата нокти со стапче за нокти за да ги отстраните површинските кутикули, исплакнете ги и одржувајте ги ноктите чисти и суви. 2. Изберете ја големината што најмногу одговара на вашите нокти, земајќи соодветна количина лепак или бесплатен лепак за желе во внатрешноста на избраната плочка за нокти. 3. Притиснете ги лажните нокти на сопствените нокти и држете ги 30 секунди. 4. Исечете според обликот и должината на печатот на ноктот што го сакате. Како да се отстрани : Потопете ги ноктите во топла вода и нежно излупете ги претходно залепените нокти од страна по неколку минути отстранете ја налепницата за лепак и чувајте го лажниот врв за нокти за следната употреба. Прашања кои бараат внимание : 1. Ве молиме исчистете ја мртвата кожа на ноктите. 2. Користете машинки за нокти за да ги исечете долгите нокти. 3. Ве молиме обидете се да не ги носите нашите лажни нокти кога миете садови, перете облека и правите друга долгорочна работа во вода.

Избор на клиенти

50/100pcs 304 хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик M2 M3 M4 M4 M5 M6 метрички нишки хексадецимални ореви Метик орев и Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ

74% полиестер, 18% лиоцел, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лабаво вклопување за

DEN 639.20
Сирп магичен тепих со долга патека за лизгање - 1600мм или 5,2 стапки, се потребни капаци на магичен тепих на Сирп и превоз Свеж
Секач за слот, секач за мелење на дрво 1/2 '' Cutting Edge 1/4 '' Shank Surfacing Router Bit со две секачи во различни големини Свеж
Секач за слот, секач за мелење на дрво 1/2 '' Cutting Edge 1/4 '' Shank Surfacing Router Bit со две секачи во различни големини

Постојат два секачи во различни големини што можете да ги користите за различни слотови Остриот сечење

DEN 1.00
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija Свеж
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS Надворешен дијаметар : 75мм / 3 "; Дуп дија : 1 x Slitting Saw (Contenido del P

DEN 1.00
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна Структурира�

DEN 590.40
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor Свеж
Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor

Секој е уникатен Единственоста е подарок од природата Големина : 1015мм Тежина : 30g / 50g Природен кристал, се

DEN 491.20
Kleenguard A10 Bouffant Caps, материјал за дишење, бел, голем, 3 контејнери, 150 / контејнери, 450 капачиња / случај Свеж
Kleenguard A10 Bouffant Caps, материјал за дишење, бел, голем, 3 контејнери, 150 / контејнери, 450 капачиња / случај

450 Kleenguard A10 светлосни должни капаци / куќишта (3 контејнери од 150); Големо (24 "отворање); бело Овој модел има

DEN 1821.76
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00