Мека Голема Абсорбента Водоотпорна Подлога за Кревет Со Подвижни Страни-Перат 300x за XL Навивам Во Подлога Заштита Од Инконтиненција За Возрасни, Деца или Миленичињ?

Мека Голема Абсорбента Водоотпорна Подлога за Кревет Со Подвижни Страни-Перат 300x за XL Навивам Во Подлога Заштита Од Инконтиненција

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

100% памук. Увезени. СТРАНИЧНИ СТРАНИ што Можат Да Се НАПИКААТ - страните на крилата "стил на седло" ќе помогнат да се задржи подлогата на место дури и за најнемирните прагови!. ГИ ШТИТИ ЧАРШАФИТЕ и ПОСТЕЛНИНАТА - Ги Спречува ткаенините постелнината и постелнината да бидат оштетени од влага и боење. Идеален за средни, големи или екстра големи површини. МОЖЕ ДА СЕ ПЕРЕ до 300x-пријателски За Перење И Сушење за економично и еколошки здраво решение. Супер АБСОРБЕНТА - полнењето со меки Основни влакна апсорбира 8 чаши течност, безбедно цела ноќ или ден. ЈА ОДРЖУВА КОЖАТА БЕЗБЕДНА-дизајнот со Троен слој ја намалува киселата рн течност и потенцијалот за контакт со кожата. Изберете 34"х52" За Полни Кревети. Изберете 36"x60" за Кралицата Кревети И Поголеми. Одморете се лесно со нашите врвни ултра-абсорбентни XL кревети за инконтиненција што може да се перат и чувајте ги чаршафите и постелнината суви цела ноќ. Нашите најпродавани подлоги за перење со врвен степен за инконтиненција вклучуваат дизајн со троен слој-мек врв за да ја одржите кожата обложена и сува, супер абсорбента јадро и водоотпорна подлога за да ги чувате чаршафите, душекот и постелнината безбедни. Покрај тоа, долгите 21" подвижни страни ќе ја држат подлогата цврсто на своето место! Стандардните подлоги без навивање на страничните крилја можат да излезат од место среде ноќ. Нашиот дизајн со големи димензии ги одржува и возрасните и децата безбедни и суви. Покрај тоа седло стил еднократно водоотпорен кревет рампа кралицата може да се користи за миленичиња и/или мебел заштита постелнина. Нашите влошки за кревети за повеќекратна употреба се дизајнирани да се справат со миење одново и одново, така што ќе постигнете економично и еколошко решение. Секој пакет вклучува 1 (еден) екстра голема големина кревет рампа големина 36 Wx60 L инчи. Купете ГИ ВАШИТЕ ПОДЛОГИ ЗА перење XL за возрасни денес и останете заштитени и суви цела ноќ!.

Избор на клиенти

Скечерс Женска Стрелачка Западна Чизма Свеж
Скечерс Женска Стрелачка Западна Чизма

100% Синтетички Произведено во САД Или Увезено Гумен ѓон Вратило мери приближно Глуждот " од лак Петицата

DEN 960.00
Хромирана Топка од 1-1/2 ИНЧИ, одделение 40, 1-1/2ВО Хром ГР.40 Топки Свеж
Хромирана Топка од 1-1/2 ИНЧИ, одделение 40, 1-1/2ВО Хром ГР.40 Топки

Дијаметар на топката : 1 1 / 2 инчи Дијаметар на топката : 1 1 / 2 инчи Топката Материјал : 52100 Хром Челик...

DEN 3.33
Прилагодлива работна капа, папагал шема буфантна капа со копчиња чистат капа со лак за коса Свеж
Прилагодлива работна капа, папагал шема буфантна капа со копчиња чистат капа со лак за коса

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

DEN 1.00
Power4Laptops Верзија 2 Замена Лаптоп Вентилатор Со Ладилник Компатибилен СО HP Омен 15-dh0023TX Свеж
Power4Laptops Верзија 2 Замена Лаптоп Вентилатор Со Ладилник Компатибилен СО HP Омен 15-dh0023TX

Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за оригиналниот вентилатор на лаптопот,

DEN 864.00
PS5 Конзола И Контролори Кожата ЗА PS 5 Легенди Стрелец Контролор Налепница Налепница Заштитни Бабита Догра Свеж
PS5 Конзола И Контролори Кожата ЗА PS 5 Легенди Стрелец Контролор Налепница Налепница Заштитни Бабита Догра

ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА PS5Целосна Боја, Слична На" АнтиЛизгање" Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора..

DEN 1140.80
Поддршка на инфрацрвената машина за напојување со електрична енергија AC 24V4A MKAC-66-244000M Мониторинг Свеж
Поддршка на инфрацрвената машина за напојување со електрична енергија AC 24V4A MKAC-66-244000M Мониторинг

Поддршка на инфрацрвената машина за напојување со електрична енергија AC 24 V4 A MKAC66244000 M Мониторинг...

DEN 1.67
JJHAEVDY   Женски Повик Пеперутка Печати Долги Ракави Врвови Копче Вратот Руно Пуловер Лесни Блуза Дуксери Свеж
JJHAEVDY   Женски Повик Пеперутка Печати Долги Ракави Врвови Копче Вратот Руно Пуловер Лесни Блуза Дуксери

As Подарок За Вашата Мајка, Девојки, Сопруга и Пријатели Е Исто Така Добар Избор Големина табела : Големин

DEN 41.60
Бебе ќебе / шалче „Алиен со цвеќиња“ Свеж
Бебе ќебе / шалче „Алиен со цвеќиња“

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

DEN 0.33