Мертнк Миленичиња Playpens Бебе Безбедност Порта Притисок Одговара Пет Ограда Автоматски Затвори Деца Безбедност Огради Скали Порта 90° Двонасочна Отворена / Престој ?

Мертнк Миленичиња Playpens Бебе Безбедност Порта Притисок Одговара Пет Ограда Автоматски Затвори Деца Безбедност Огради Скали

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Автоматско Затворање На Портата/Лесно Ракување : Со Специфична Шарка за Автоматско Затворање. Откако Ќе Се Отвори Помалку од 90° и Портата Ќе се Затвори, Агол На Отворање Повеќе Од 90°, Ќе Се Држи-Отворена. Замавна во Двете Насоки За Лесно Ракување. Вклопување на притисокот : Безбедносната Порта е Фиксирана Со Четири Завртки за Прицврстување Со Притисок, Тоа Значи Дека Не Се Потребни Ниту Дупчење ниту Завртки; Не Остава Трага Откако Ќе се Отстрани. Безбедносна Брава отпорна на деца : Двојната Безбедносна Брава Ги Спречува Децата да Ја Отворат Вратата; Возрасните Можат Да Ја Отворат Со Едната Рака Само Во Двете Насоки, Оставајќи Ја Едната Рака Слободна за Малото Богатство. Безбеден / Беспрекорен Дизајн : Цврстата И Тешка Метална И Дрвена Конструкција Може да Одбрани До 100 Фунти Удари. Правилното Растојание помеѓу Вертикалните Шипки Може Да Ги Спречи Вашите Бебиња и Миленичиња да Се Исцедат Или Да Ги Фатат Главите. Широка Компатибилност : Со Прилагодлива Завртка, Лесната Прошетка низ Портата Е Совршена За Вратите, Ходниците, Дното на Скалите, Кујните, Просториите за Перење, Спалните Соби и Игротеките. Портата Може Брзо Да се Отстрани Од Отворот за Лесно Складирање. Карактеристики : Изработени Од Висококвалитетен Материјал, Стабилен и Издржлив за Долгорочна Употреба.Голем Дизајн На Безбедносна Брава, Осигурајте се Дека Безбедноста На Вашето Дете, Не Можете Лесно Да ја Отворите Вратата.Лесен За Составување, Нема Потреба од Пункција, Брз и Безбеден.Може Автоматски Да Отскокнува Назад За Да Ја Затвори Вратата, Може Да Лоцира 90° Нормално Отворени, Многу Погодни За Долга Внатрешна и Надворешна Употреба.Параметри на производот : Име На Производ : Цврсто Дрво Безбедносна Врата За Деца Материјал : Стомачни + Дрвени Сцени : Совршен За Ходник, Врата, Отворени Простори и Дното на Скалите Продолжување : 7см, 14см, 21см, 28см, 35см, 42см, 49см, 56см, 63см, 70см, 77см, 84см, 91см, 98см, 105см, 112 См, 119 См Погоден За Ширина На Инсталација : 75-82см, 82-89см, 89-96см, 96-103см, 103-110см, 110-117см, 117-124см, 124-131см, 131-138см, 138-145см, 145-152см, 152-159см, 159 - 166см, 166-173см, 173-180см, 180-187см, 187-194см, 194-201цмтипс : ако ширината на инсталацијата надминува 82см, треба да купите продолженсодржина за испорака : затворени безбедносни порти x1.

Избор на клиенти

2019 ПЕНСИЛВАНИЈА АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ПРВО ИЗДАНИЈА Долар СКАПОЦЕН КАМЕН ДОКАЗ НГЦ Свеж
2019 ПЕНСИЛВАНИЈА АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ПРВО ИЗДАНИЈА Долар СКАПОЦЕН КАМЕН ДОКАЗ НГЦ

2019 С ПЕНСИЛВАНИЈА НГЦ СКАПОЦЕН КАМЕН ДОКАЗ АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ДОЛАР ПРВИ ИЗДАНИЈА Сертифициран ОД НГ

DEN 639.84
Камерон Сино Нова Заменска Батерија Погодна За ЧУАНГО ВС-108 Свеж
Камерон Сино Нова Заменска Батерија Погодна За ЧУАНГО ВС-108

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

DEN 716.80
Кингфенг Антички Занает полски 1924 Злато Комеморативна Монета 1728 Свеж
Кингфенг Антички Занает полски 1924 Злато Комеморативна Монета 1728

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

DEN 0.67
Сензор за притисок на гуми за автомобили TPM за Kia Carens Mohave Sorento Stonic 2012-2020, TPMS сензор за монитор на притисок Свеж
Сензор за притисок на гуми за автомобили TPM за Kia Carens Mohave Sorento Stonic 2012-2020, TPMS сензор за монитор на притисок

Референца OE Број : 529332 J100 529332 J100 (Ве молиме, потврдете го бројот на дел пред да купите) Инсталација : Извад�

DEN 3.33
Whdz 52 пар Свеж
Whdz 52 пар

【52 парчиња Комплет за алатки за кожни работи】 : Комплетот вклучува : 20 парчиња алатки за печење на кожа �

DEN 798.40
Ранец на ранец на фотоапаратот Navitech и сива складирање со интегрирана лента за градите - компатибилен со Action Camera Jadfezy Свеж
Baleенски памучни џогери панталони со џебови, џога салон џемпери за жени тренингот што работи случајно Свеж
Baleенски памучни џогери панталони со џебови, џога салон џемпери за жени тренингот што работи случајно

88% памук, 12% спандекс Затворање на влечење Дишење и удобна памучна ткаенина : лабавите џемпери се меки, уд

DEN 559.84
Рели Оклоп Црна Ур Кал Размавта Со Црвено Лого ОДГОВАРА 2019+ Хјундаи Велостер Турбо Р-Спецификација МФ58-УР-БЛК/РД Свеж
Рели Оклоп Црна Ур Кал Размавта Со Црвено Лого ОДГОВАРА 2019+ Хјундаи Велостер Турбо Р-Спецификација МФ58-УР-БЛК/РД

Комплет вклучува 4 кал клапи Стручно изработени од премиум материјали Носете долга заштита од најлошит�

DEN 2816.00
Хоами Секогаш Во Моето Срце Кремирање Урна Привезок Спомен Спомен Пепел Нерѓосувачки Челик Срце Клучеви Свеж
Хоами Секогаш Во Моето Срце Кремирање Урна Привезок Спомен Спомен Пепел Нерѓосувачки Челик Срце Клучеви

+ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН НАКИТ за КРЕМИРАЊЕ : овој приврзок за клучеви е изработен ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L, н�

DEN 111.84