Планински МАЖИ Додатоци 2 парчиња/многу 1: 2 Закосена Опрема 1,5 Модул 20 Заби Дупка 8мм+ 40 Заби Дупка 10мм 90 Степен Погон Комутација Челични Запчаници Индустриски Научни

Планински МАЖИ Додатоци 2 парчиња/многу 1: 2 Закосена Опрема 1,5 Модул 20 Заби Дупка 8мм+ 40 Заби Дупка 10мм 90 Степен Погон

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Комплетни Категории, Цврсти И Издржливи, Добра Стабилност, Професионални Алатки Во Индустриската Област, Кои Се Користат Со Машински Алати И Друга Опрема. Изработен од 45# челик, со висока отпорност на триење, цврст и издржлив. контактот помеѓу брзините е релативно низок и носивоста е голема . Подобрената мрежа на менувачот го намалува навалувањето на системот за пренос. Погоден за земјоделска опрема, текстилни машини, машини за печатење, механички пренос итн. Имаме И Разни Други Видови Додатоци. Ако Ви Треба, Ве Молиме Контактирајте Не.Број на модел : поттикнување на обработка на менувачот : Леење Со Матрицистандарден Или Нестандарден : Стандарден Агол На Притисок : 90 степеннасока : Десна Рачаплакација : Хардвер,машински преносматеријал : Профил На Јаглероден Челик : Облик На Запчаник : Накосен Пакет вклучува : 1 парчиња Бевалска Опрема 1, 5м20т1 парчиња Бевалска Брзина 1, 5м40тнот : внатрешниот дијаметар И фиксниот метод треба Да бидат Обработени Сами.

Избор на клиенти

4 парчиња/Многу 0,5 М-10т/26Т Двојна Опрема Свеж
4 парчиња/Многу 0,5 М-10т/26Т Двојна Опрема

Профил На Забот : Опрема За Поттикнување Стандард Или Нестандарден : Стандард Материјал : Челик Насока : �

DEN 1.33
0,5 М 8/9/10/11/12 Заби 2мм Бакарна Опрема САМ Мотор Компактен Рц Делови За Автомобили - Свеж
0,5 М 8/9/10/11/12 Заби 2мм Бакарна Опрема САМ Мотор Компактен Рц Делови За Автомобили -

Број На Заби : 12 Заби; Дијаметар Дупка : 1 Парче 2мм Форма : Поттикне Обработка : Хобинг is_customized : Не...

DEN 0.33
Пангочо 4мм Дупка Диа Месинг Црв Опрема Вратило И 31ММ 0Д 60 Заби Месинг Црв Опрема Тркало 0.5 Модул Сет Свеж
Пангочо 4мм Дупка Диа Месинг Црв Опрема Вратило И 31ММ 0Д 60 Заби Месинг Црв Опрема Тркало 0.5 Модул Сет

Дијаметар на дупката : 6ММ / 0,24 Инчи Големина на чекор : 20х7мм / 0, 79х0 , 27 Инчи (Диа х Ч) Вкупна Големина : 12х31х6�

DEN 496.00
111,5 А 0,3 М 3,9 Мм Дијаметар Бакар Опрема Мал Модул 11 Заби 1,5 мм Дупка 2мм/4мм Висина Крило Делови 10 парчиња/многу - Свеж
111,5 А 0,3 М 3,9 Мм Дијаметар Бакар Опрема Мал Модул 11 Заби 1,5 мм Дупка 2мм/4мм Висина Крило Делови 10 парчиња/многу -

Број На Заби : 11 заби дебели 2мм; Дијаметар На Дупка : 1,48 мм Насока : Десната рака Форма : Решетката Опрема...

DEN 255.84
ТМП1105 16 Заби Бакарни Запчаници М0, 4 2мм Дупка Мали Штипки Свеж
ТМП1105 16 Заби Бакарни Запчаници М0, 4 2мм Дупка Мали Штипки

Број на заби : 16 заби Модул : 0.4; Материјал : месинг Внатрешна дупка : 2мм цврсто вклопување Вкупна дебелина

DEN 0.67
Г-Решетката Мевот Стап 8 Инчен САФ Материјал [2] Свеж
Г-Решетката Мевот Стап 8 Инчен САФ Материјал [2]

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина : 8" Количина : 5 Оригинален С А Ф Материјал П

DEN 3.00
1.2х1, 1х0, 4см Жолта 0.5 Модул 0.4 См Отворот Дијаметар 20 Заб Месинг Црв Менувач Тркало Свеж
1.2х1, 1х0, 4см Жолта 0.5 Модул 0.4 См Отворот Дијаметар 20 Заб Месинг Црв Менувач Тркало

Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив Структурата на преносот на вратилото е едноставна, к

DEN 95.84
XMEIFEITS Индустриска Опрема 2pcs/многу 1: 1.5 Закосена Опрема 1.2 Модул 20 Заби Дупка 6mm +30 Заби Внатрешна Дупка 8mm 90 Степен Свеж
Бостон Опрема G1079RH Веб Со Молња Дупки Црв Опрема, Една Нишка, 14.5 Степен Агол На Притисок, 1.250 Создаден, 2.690 Центар Свеж
1сет Метал Тркала Редуктор Брзина Менувач Пластични Црв Редукција Опрема Во Собата ЗА САМОСТОЈНА Ry Свеж
1сет Метал Тркала Редуктор Брзина Менувач Пластични Црв Редукција Опрема Во Собата ЗА САМОСТОЈНА Ry

Насока : Десната Рака Материјал : нерѓосувачки челик Форма : Поттикне Обработка : Прецизно Леење Профил Н

DEN 2.00
Andantex R3590 Anglgear Dight Agled Convel Запчаник Погон, Универзална Монтажа, Две Излезни Вратила, 3 Прирабница, Инч, 1 Дијаметар Свеж