Четка За Коса со тркалезен Стил, Четка За Коса Со Валјак За Виткање Мала Четка За Дрво Унисекс За Сушење Со Фен Домашна Употреба

Четка За Коса со тркалезен Стил, Четка За Коса Со Валјак За Виткање Мала Четка За Дрво Унисекс За Сушење Со Фен Домашна Употреба

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Заштитна коса : тркалезната четка за стилизирање на косата ја штити косата, го намалува разлетувањето, спречува сувост и расцепени врвови и ја одржува косата сјајна. Главна Функција : тркалезната четка за виткање ефикасно ги дисперзира природните масла на скалпот, намалувајќи го разлетувањето и оставајќи ја косата мека и мазна. Удобна Рачка : Антистатичка рачка од дрвена четка, удобна за употреба, фин лак, без лизгање. Долготрајна Употреба : кадрава коса дрвена тркалезна четка не е лесна за деформација, чешел забите не се лесни за паѓање, може да се користат долго време. Соодветна Ситуација : чешел за стилизирање На Косата прекрасен и практичен, хуманизиран дизајн може да обезбеди удобен стисок, погоден за салон за убавина или домашна употреба. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Четка За Тркалезна Коса : Лотос Дрво + Абс Боја : Како Што Е Прикажано Апликација : За Фенирање, Големина На Производ За Стилизирање На Косата : Прибл.21х2, 5см/8, 3х1, 0ин Тежина : Прибл.20гр/0.7 Мл Пакет Листа : 1 х Тркалезна Четка За Коса Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Item Type: Round Hair Brush
Material: Lotus Wood + ABS
Color: As Shown
Application: For Blow Drying, Hair Styling
Product Size: Approx.21x2.5cm/8.3x1.0in
Weight: Approx.20g/0.7oz
Package List:
1 x Round Hair Brush:
Note:
1. Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Избор на клиенти

Kent Cool Hog Neon One One Pink Travel Travel Detangling Chruse, гумена перница од четка за четка и четка за скалпот, цврсти Свеж
Kent Cool Hog Neon One One Pink Travel Travel Detangling Chruse, гумена перница од четка за четка и четка за скалпот, цврсти

Големина на чантата со големина од 7 инчи, четката за коса, зачудувачка коса, има цврсти и нежни заби за д�

DEN 2.00
SDGH 100 рамни облоги четка мала дифузија на четки детално сликање најлон четка за коса акрилно масло убавина уметност Свеж
Lado Pro керамика + јонска термичка четка за коса 2 инчи 2235 Свеж
Lado Pro керамика + јонска термичка четка за коса 2 инчи 2235

Постигнете резултати на ниво на салон и луксуз во удобноста на вашиот дом со истата четка за коса Lado Pro в�

DEN 1.00
Edge Brush Doubley Endidel Combat - 2 парчиња Свеж
Edge Brush Doubley Endidel Combat - 2 парчиња

Двострано Чешелот и четката се на иста страна Верувај ми, на бебето на бебето му се потребни овие четки...

DEN 1.67
Влажна Четка + Добар Пакет Додатоци За Отплеткување Здраво Маче Чококат И Пријатели Сет Комплет Свеж Попустот
Влажна Четка + Добар Пакет Додатоци За Отплеткување Здраво Маче Чококат И Пријатели Сет Комплет

Отплеткување додаток пакет Овој комплет е совршен за создавање на вашиот дневен изглед, од отплеткувањ�

DEN 303.84
Décopatch - Ref Pack3pco - пакет од 3 најлонски четки - погоден за употреба на сите површини, помалку ленти за четки, лесни Свеж
Décopatch - Ref Pack3pco - пакет од 3 најлонски четки - погоден за употреба на сите површини, помалку ленти за четки, лесни

Décopatch е француски бренд кој припаѓа на групата Клерфонтаин Родија Ние нудиме квалитетни производи за п�

DEN 404.80
Азида „зајак во балон со топол воздух“ дрвена четка за коса Свеж
Азида „зајак во балон со топол воздух“ дрвена четка за коса

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат...

DEN 321.44
Bickleball срцев удар со коса четка симпатична четка четка за перниче за перничиња за мажи за жени, подарок за коса Свеж
Uharbour розова четка за четка за коса , природен стил на коса Свеж
Uharbour розова четка за четка за коса , природен стил на коса

Урбур брза четка за зацрвстување на косата, природен стил на коса, со керамичко греење, зацрвстување на �

DEN 799.84
Сет за четки за detangler - пакет од 2 - отстранува tangles и јазли, зацрвстувањето на косата мазна без болка Свеж
Сет за четки за detangler - пакет од 2 - отстранува tangles и јазли, зацрвстувањето на косата мазна без болка

Дизајнирајте специјално за вашата коса направено со специјално обликувани влакна и ергономска рачка д

DEN 142.08
Креативни Четки За Коса керамички &засилувач; Јонски ТЕХНОЛОГИЈА ЦР133-ПРО 3.0 Свеж
Креативни Четки За Коса керамички &засилувач; Јонски ТЕХНОЛОГИЈА ЦР133-ПРО 3.0

Керамичката И Јонската Технологија ќе ви дадат коса без разлетување Се загрева рамномерно за побрзо вр�

DEN 2.33
Влатна четка за кадифен детски зачудувачки со меки влакнести Intelliflex за сите типови коса Свеж
Влатна четка за кадифен детски зачудувачки со меки влакнести Intelliflex за сите типови коса

Најдобрата четка за коса Detangler за деца : За разлика од обичните четки за коса, нашиот брилијантно стокмен

DEN 111.84