UbiGear® Мрежа/Телефон Кабел Тестер + RJ11/RJ12/RJ22/RJ45 Crimp Crimper +100 RJ45 CAT5E Cat5e Приклучок Мрежа Алатка Колекции

UbiGear® Мрежа/Телефон Кабел Тестер + RJ11/RJ12/RJ22/RJ45 Crimp Crimper +100 RJ45 CAT5E Cat5e Приклучок Мрежа Алатка Колекции

DEN 242.24

Свеж

Достапно.

1 x Ubi Gear Мрежа Crimper 315 работи ЗА RJ11 (6 P4 C)/RJ12 (6 P6 C)/RJ22 (4 P4 C/4 P2 C)/RJ45 (8 P8 C) конектори. 1 x Ubigearcable Тестер за кабли СО RJ45/RJ11/RJ12 Конектор (батерија/полнач не се вклучени). LED светлата ќе трепкаат во ротација ако сите жици се правилно поврзани, инаку соодветното светло нема да трепка. Бојата НА LED светлината не значи ништо. 1 х Жица Стриптизета (Слободен). 100 x RJ45 RJ-45 CAT5 Модуларен Приклучок (Ова е само редовен RJ45 конектор, не поминува низ, и без оптоварување бар). Убигеар Едногодишна Ограничена Гаранција со 100% Гаранција За Задоволство! Ако нешто не е во ред со вашата нарачка, само кажете ни, и ние ќе се погрижиме за тоа. Кабел Тестер : 1.Тест RJ11/RJ12/RJ45 кабли. 2.Тестирајте соодветно двојно извртени кабли 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 И Земјата. 3.Може да процени погрешно поврзување, краток спој и отворено коло. 4.Ставете кабли и во главниот тестер и во далечинскиот тестер. 5.Светлата на главниот тестер ќе се вклучат последователно од 1 До Г.6.Отстранлив далечински тестер, тест далечински кабел до 1000 стапки. во должина. 7.Напојување : 2 парчиња ААА батерии (не се вклучени). 8.Дојдете со заштитна кожна футрола. Убигеар Едногодишна Ограничена Гаранција со 100% Гаранција За Задоволство! Ако нешто не е во ред со вашата нарачка, само кажете ни, и ние ќе се погрижиме за тоа.

Избор на клиенти

Ngruama8 Жица Стегање Алатка Daicamping Електрични Стегач Crimpertublar Цевка Терминали Кутија Обрачот Стегање Алатка Комплет Свеж
Кал Хок Алатки БПЛЦЦ 9-1/2 Тешка Алатка За Стегање Свеж
Кал Хок Алатки БПЛЦЦ 9-1/2 Тешка Алатка За Стегање

Капка фалсификувани, термички обработени челик изградба Црна печена емајлирана завршница за издржливо

DEN 1.67
Затемнување 902-550-50 QuikThru Модуларен Приклучок Конектори, CAT6, 3 prong, 50é злато, 50 PK Свеж
Затемнување 902-550-50 QuikThru Модуларен Приклучок Конектори, CAT6, 3 prong, 50é злато, 50 PK

Професионален квалитет одделение Специјализирани алатки за Електрични Професионалци Избрани големин�

DEN 1489.60
Проскит 902-331 Ergо-Стегач За Изолирани Терминали За Знаме, AWG 12-10 И 14-16 Големина, Повеќебоен Свеж
Проскит 902-331 Ergо-Стегач За Изолирани Терминали За Знаме, AWG 12-10 И 14-16 Големина, Повеќебоен

Жолта И Сина Изолирани Знаме Терминали Должината на пакетот е 3,555 сантиметри Висината на пакетот е 32,766 с

DEN 3.00
Ренштајг Комплет За Стегање 624 1498 за 22-16 Га. Јас - Свеж
Ренштајг Комплет За Стегање 624 1498 за 22-16 Га. Јас -

Ренштајг Алатки Комплет за стегање ренштајг 624 1498, За 1410 Мерач МетриПакет 280 Запечатени терминали Алатка

DEN 0.67
Сујеп Ротари Продажба Дисплеј Штанд Свеж
Сујеп Ротари Продажба Дисплеј Штанд

Компактен ротационен трговец Може да го привлече вниманието на клиентите и да ја зголеми продажбата Го�

DEN 932.80
Клајн Алатки ВДВ212-008-Сен Компактен Стегач За Компресија, Ф-Конектор Свеж
Клајн Алатки ВДВ212-008-Сен Компактен Стегач За Компресија, Ф-Конектор

Напредна алатка "направи сам" за брза, сигурна инсталација На Fконектор Фиксниот клип овозможува брзо, л�

DEN 1.33
Платина Алатки EZ-RJ45 Умре Замена Сечилото Мида Додаток Кутија Свеж Попустот
Платина Алатки EZ-RJ45 Умре Замена Сечилото Мида Додаток Кутија

Замената на сечилото ги подобрува перформансите на вашиот прекин Компатибилен со езрј45 умре...

DEN 146.72
Алатка За Стегање На Жица За Жица Аојсуп За Конектори За Собирање Топлина, Изолирани Терминали AWG22-10 Свеж
Алатка За Стегање На Жица За Жица Аојсуп За Конектори За Собирање Топлина, Изолирани Терминали AWG22-10

Оваа алатка за стегање жица најдобро функционира со конектори за собирање топлина и изолирани терминал

DEN 1092.80