Симпрефине 24 Висок Свадбен Центар Декорација На Маса Акрилик Јасен Држач За Цвеќе Решетка За Прикажување Настани За Декорација На Забави

Симпрефине 24 Висок Свадбен Центар Декорација На Маса Акрилик Јасен Држач За Цвеќе Решетка За Прикажување Настани За Декорација

DEN 1278.40

Свеж

Достапно.

Елегантен И ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН : подигачот е поддржан од 4 јасни тркалезни столбови и отворен од сите 4 страни, дизајн како столб за држење цветен аранжман, а цветот не е вклучен. Акрилниот штанд за цвеќиња е убав и прекрасен, што го прави одлична идеја За Свадбена Свршувачка, Забава, Пензија, Роденденска Забава, Годишнина, Церемонија, Брак, исто така е совршена идеја за Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените и декор на домот. Добар КВАЛИТЕТ и СТАБИЛЕН : со користење на висококвалитетен акрилен материјал, централната вазна е совршена за денот на венчавката, во меѓувреме е доволно стабилна за украси на масата. Плочите се добро заштитени со филмови од двете страни, ве молиме отстранете ја пред употреба. Повеќекратна употреба : Ставете цветни аранжмани на врвот, железните реквизити се совршени за декор на маса, штандови во позадина, украсни услуги за специјални настани, погоден е и за бар, хотел, кафуле, декор во дневната соба. Лесно СКЛОПУВАЊЕ и СКЛАДИРАЊЕ : има само секоја 4 завртки на горниот и долниот дел, овој висок столб може лесно да се инсталира или расклопи сами за да заштедите простор. Гаранција ЗА КВАЛИТЕТ : Во Simprefine, вашето задоволство е загарантирано, ние се стремиме да обезбедиме одлична услуга за клиенти, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате дополнително прашање. Можете да побарате враќање ако не сте задоволни во рок од 30 дена, купете со доверба и искрено ви посакувам убав настан!. Опис на производот : Јасна Рамка За Прикажување На Геометриска Вазна За Штанд За Декорација На Свадба Карактеристики На Централното Парче : цветната колона е гламурозно обликувана во модерен дизајн. Користење со топче од вештачко цвеќе или сезонско свежо цвеќе, четки, пупки, венци и букети. Овој штанд за цвеќиња ќе го остави вашето убаво искуство за вашите свадби, забави и специјални настани. Апликација : Домашен декор, декорација На Забави, Центри За Настани, центри за трпезариска маса, декор Во Дневната соба, Прилики За Божиќна Декорација : Свадби, Брак, Забави, Годишнина, Денот на Благодарноста, Дипломирање, Денот на Вљубените, Божиќ, Затоплување На Куќата, Роденден и други специјални настани. Боја : Јасен Материјал : Акрилен Стил : Луксузно Мерење : Висина 24 инчи(60 см) (Рачно мерење од 1-2 см) Што има во кутијата : 1 ПАРЧИЊА Јасни штандови за цвеќиња. Забелешка : цветниот аранжман не е вклучен. Ве молиме откинете ги заштитните филмови од двете страни пред употреба.

Избор на клиенти

ВЕЕМОН 30 парчиња метални мебел мебел агол заграда за агол за држач за заграда Свеж
ВЕЕМОН 30 парчиња метални мебел мебел агол заграда за агол за држач за заграда

Метални загради за агол Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленоста на мон

DEN 182.88
VCT 13PC HEX SHANK COBALT DRIPT BIT Поставете брза промена 1/16 - 1/4 Свеж
VCT 13PC HEX SHANK COBALT DRIPT BIT Поставете брза промена 1/16 - 1/4

Брза промена 1 / 4 "Хекс Шанк Професионален висок квалитет Брза промена 1 / 4" хексадецимален професионале�

DEN 239.20
Пакет RVGuard, регулатор за притисок на вода RV со 50 засилувач за засилувач на RV Surge Свеж
Пакет RVGuard, регулатор за притисок на вода RV со 50 засилувач за засилувач на RV Surge

RVGUARD RV Регулатор на регулатор на притисок на водата, вентил за прилагодување на притисокот на водата без

DEN 468.80
СЕКАЧ ЗА Ролери ГЛОГЛОУ, Секач За Шиење Со Висока Цврстина, ЗА Изработка На Сам Занает ОД КОЖА Свеж
СЕКАЧ ЗА Ролери ГЛОГЛОУ, Секач За Шиење Со Висока Цврстина, ЗА Изработка На Сам Занает ОД КОЖА

Лесен за употреба, само турнете го прекинувачот напред, сечилото ќе се протега за лесно сечење...

DEN 1.33
SKLZ не-лизгачки раб за отпорност на ткаенини за колкови и лепила Свеж
SKLZ не-лизгачки раб за отпорност на ткаенини за колкови и лепила

Издржлив опсег за отпорност на ткаенина против лизгање за обука на пониско тело дома или во салата...

DEN 1.67
2019 Bowman Platinum 89 Miguel Cabrera Detroit Tigers MLB Baseball Card NM-MT Свеж
2019 Bowman Platinum 89 Miguel Cabrera Detroit Tigers MLB Baseball Card NM-MT

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Детроит тигри Мигел Кабрера Слики со слики што

DEN 15.84
Ticonderoga обновува моливи од дрво, 2 HB меки, природни, 10 брои Свеж
Ticonderoga обновува моливи од дрво, 2 HB меки, природни, 10 брои

Отпадоците од дрво се рециклираат и се здружуваат за да направат нови моливи Се користи помалку дрво и с

DEN 729.60
Поглед-Пак Див. На TES ICBQ230 Siemens 2 Пол Заеднички Патување Прекинувачи Свеж
Поглед-Пак Див. На TES ICBQ230 Siemens 2 Пол Заеднички Патување Прекинувачи

Заменлив прекинувач Компатибилен Со Американски Прекинувач, СтрелкаХарт, Брајант, Челинџер, КатлерЧек�

DEN 3.00