МЕТРИ Убавина Хајтлајтер Руменило &засилувач; Палета На Сенки, Шминка За Лице, Разнобојни-01, 28ГР

МЕТРИ Убавина Хајтлајтер Руменило &засилувач; Палета На Сенки, Шминка За Лице, Разнобојни-01, 28ГР

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Овој комплет/палета За Сенки за Очи доаѓа со различни нијанси кои ќе ви помогнат да создадете Различен Изглед за Различни Прилики. Кутија/палета за шминка за сенки за очи е лесна за нанесување и ви дава светол и Златен изглед. Текстурата на руменило е мала тежина што овозможува лесно нанесување и мешање. Оваа уникатна палета ќе ви даде самодоверба и страст низ пролетта. Ви ја обезбедува секоја неверојатна боја на сенка за очи што ви треба. Идеален за истражување на занаети за шминка и создавање специјална шминка за очи. Оваа палета е направена само од најквалитетни состојки за да ви обезбеди свежа и долготрајна шминка во текот на целиот ден!. МЕТРИ Убавина Хајтлајтер Руменило И Палета На Сенки За Очи, Шминка За Лице, Разнобојна-01, 28ГР.

Избор на клиенти

Римел Глам Очи Четири Сенка За Очи, Круна Накит, 0.15 Течност Унца Свеж
Римел Глам Очи Четири Сенка За Очи, Круна Накит, 0.15 Течност Унца

Мешавина Целодневно носење Четири нијанси во едно пакување Задебелена колекција на нијанси за погледн�

DEN 103.52
Руби Бакнежи Палета На Сенки Високо Пигментирана Шминка За Очи Мат На Треперење Свеж
Руби Бакнежи Палета На Сенки Високо Пигментирана Шминка За Очи Мат На Треперење

Руби Бакнежи Палетата за Шминка содржи 9 високо пигментирани сенки кои се лизгаат на капаците и прават о

DEN 1.00
Мејбелин Њујорк Експерт Носат Сенка За Очи, ЊУЈОРК Сребро, 0.08 мл. Свеж
Мејбелин Њујорк Експерт Носат Сенка За Очи, ЊУЈОРК Сребро, 0.08 мл.

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

DEN 1.33
М. А. Ц Шминка/Производ За Кожа Мала Сенка За Очи-Качете Се, 0,05 Унца Свеж
М. А. Ц Шминка/Производ За Кожа Мала Сенка За Очи-Качете Се, 0,05 Унца

Тип На Производ : Очен Капак_бој Точка Пакет Димензија : 9.0 "L X6 0" W X 3.0 " H Точка Пакет Тежина : 0.7 мл...

DEN 1.33
3дроза Гроздобер Не Дозволувајте Таа Сенка Да Ги Допре Купете Воени Обврзници-Капаци За Лице Свеж
3дроза Гроздобер Не Дозволувајте Таа Сенка Да Ги Допре Купете Воени Обврзници-Капаци За Лице

Димензии (во инчи) : 6,7 Л х 4,3 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

DEN 127.84