САМОСТОЈНА Кожна Изработка Дрвена Рачка Чекан За Резба Чекан Дрвена Рачка Најлон Т-Тип Алатка За Печат На Главата Комплет -

САМОСТОЈНА Кожна Изработка Дрвена Рачка Чекан За Резба Чекан Дрвена Рачка Најлон Т-Тип Алатка За Печат На Главата Комплет -

DEN 1212.80

Свеж

Достапно.

Боја : А. сет тип : НЕ. Тип на : НЕ. Материјал : Гума. Број на модел : Чекан За Нокти. Спецификации : Совршената рачка од дрво прави да се чувствувате удобно.Најлонскиот чекан е доволно цврст за печатење на печатењето на кожното летало.Главата од типот т има многу функции.Забелешки : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!2. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.Специфики на предметот : поставен тип : Нотип на : Номатеријал : број На Гумен Модел : Чекан за Нокти.

Избор на клиенти

Тор 8119 Супер Пластични Чекан Свеж
Тор 8119 Супер Пластични Чекан

Ултрависока молекуларна тежина политенска глава Отпорен на корозија и повеќето хемикалии...

DEN 661.28
Цврсти Гумени Чекани - 574-32 20оз бел гумен малет Свеж
Цврсти Гумени Чекани - 574-32 20оз бел гумен малет

Продадени Поединечно 770Rm2w Карактеристики : Специјално сложена квалитетна гума за висока јачина на удар

DEN 479.20
Рачен Бетонски Чекан За Враќање Чекан Свеж
Рачен Бетонски Чекан За Враќање Чекан

Стандардна Енергија На Удар : 2.207 € 0.1 J (0.225 Kgf.м) Должина на истегнување на пружината : 75 / 0,3 мм просечните �

DEN 478.40
Клајн Алатки 819-04 Не-Искри Чекан, 4-Фунти Свеж
Клајн Алатки 819-04 Не-Искри Чекан, 4-Фунти

Чекани со месинг глава кои не искривуваат Рачката од фиберглас вклучува преклопување НА ТПР за дополни�

DEN 0.67
Aexit Дрво Рачка Чекани Тркалезна Вилушка Главата Метал Чекан Тактика Чекани Поправка Алатка Свеж
Aexit Дрво Рачка Чекани Тркалезна Вилушка Главата Метал Чекан Тактика Чекани Поправка Алатка

Име на производот : Чекан;Тркалезна Големина На Главата : 3,3 х 2,3 см / 1,3 "х 0,9"(Л*Д) Големина На Главата на Ви

DEN 293.44
Вилтон Б. А. С. Х 16 Чекан За Санки, 4 Фунти Свеж Попустот
Вилтон Б. А. С. Х 16 Чекан За Санки, 4 Фунти

ЗАФАТ БЕЗ ЛИЗГАЊЕ : вулканизирана гумена рачка за сигурно држење додека удирате ЗАШТИТЕН ЗНАК ЗЕЛЕНА ГЛ

DEN 1760.00
Титан 63109 5.5 мл Чекан За Мек Удар - Направен во САД Свеж
Титан 63109 5.5 мл Чекан За Мек Удар - Направен во САД

Главата е дизајнирана да апсорбира шок и да ги изолира вибрациите Дизајниран да го намали бракот и дент�

DEN 715.20
Бетомшин Заменлив Гумен Најлонски Мек Чекан Чекан 40мм/1,57 инчи за Накит, Кожни Занаети 1 парчиња Свеж
Бетомшин Заменлив Гумен Најлонски Мек Чекан Чекан 40мм/1,57 инчи за Накит, Кожни Занаети 1 парчиња

●Специјален Дизајн● Двојни глави, едната е изработена од гума, другата е изработена од најлон,лесна за

DEN 2.33
ХАЗЕТ 196-2 Капак На Браникот-Мулти-Боја Свеж
ХАЗЕТ 196-2 Капак На Браникот-Мулти-Боја

Водоотпорен, Отвратителен Капак за масло и маснотии се прилепува вертикално на речиси сите површини на

DEN 3.00
Чекан за санки, 2 фунти, 12 инчи, Фиберглас Свеж
Чекан за санки, 2 фунти, 12 инчи, Фиберглас

Чекани и Впечатливи Алатки Производител : Американски Чекан Земја На Производител : Сад Димензии на пак�

DEN 255.68
Аексит Домашна Рака Чекани Алатка Заменлива Глава 9.3 Долго Чекани Чекан Чекан Свеж
Аексит Домашна Рака Чекани Алатка Заменлива Глава 9.3 Долго Чекани Чекан Чекан

Име На Производот : Чекан;Материјал : Гума, Пластика, Метал Главна Боја : Црна, Јасна Жолта, Сребрена Тон;Д�

DEN 2.67
Халдер САД-Симплекс Чекан Со Најлонски Влошки Свеж
Халдер САД-Симплекс Чекан Со Најлонски Влошки

СИМПЛЕКС чекан со меко лице со најлонски влошки (бел, тврд, многу отпорен на абење, без чипсување дури и п

DEN 1457.60
ЗМАД Алуминиум Д Рачка За Држење Свеж
ЗМАД Алуминиум Д Рачка За Држење

Изработени од лесен, силен алуминиум ДЗафат го прави ракувањето со алатките ЗА Испреплетување НА ВОЛКО�

DEN 1.00
10 Инчен Комунален Чекан Со Двојни Глави: Гума И Најлон, Со Челична Рачка И Гумен Зафат Свеж
10 Инчен Комунален Чекан Со Двојни Глави: Гума И Најлон, Со Челична Рачка И Гумен Зафат

Одлично за Кожни Алати долги 10 инчи : Тежина 11 Унци Одлично за Накит, кожа занает, ДрвоЗаменливи Глави Ов

DEN 1.67
Кожен Чекан За Резба Гумен Чекан Домашна Гумена Глава Чекан Рачна Алатка За Сечење Удар Кожен Занает САМ Свеж
Кожен Чекан За Резба Гумен Чекан Домашна Гумена Глава Чекан Рачна Алатка За Сечење Удар Кожен Занает САМ

Погоден за професии и аматери прагматичен чекан за резба на кожа, удирање,печат Впечатлива алатка за ко�

DEN 2.33
1 КГ Двојно Лице Санка/Грутка Чекан Дрвена Рачка Вратило 2.2 фунти Свеж
1 КГ Двојно Лице Санка/Грутка Чекан Дрвена Рачка Вратило 2.2 фунти

Двојно Лице Санка / Грутка Чекан Дрвена Рачка 1кг Тежина На Главата Вкупна Должина 265мм Прецизност Земј�

DEN 1.00
Халдер САД-Суперкрафт Мртов Удар Чекан Замена Лице Свеж
Халдер САД-Суперкрафт Мртов Удар Чекан Замена Лице

СУПЕРКРАФТ најлон вметнете (полиамид) Бело; Тешко Многу отпорен на абење Нема чипови дури и на температу

DEN 246.56
Аексит Долг 0,27 Метри Чекани Црна Рачка За Добри Перформанси Гумен Чекан Чекан Алатка Свеж
Аексит Долг 0,27 Метри Чекани Црна Рачка За Добри Перформанси Гумен Чекан Чекан Алатка

Име На Производот : Чекан;Материјал : Гума, Метал Главна Боја : Црна;Вкупна Големина : 27см / 10,6" х 7см / 2,75 "х 4,

DEN 247.36
4 фунти. Фиберглас Дупчење Чекан Свеж
4 фунти. Фиберглас Дупчење Чекан

● 4 фунти Фиберглас Дупчење Чекан € Капкафалсификувани, термички обработени челик главата ● Рачка од ф

DEN 1.33
ГЕДОР 248 Ч-80 Чекан без Одвраќање д 80 мм Свеж
ГЕДОР 248 Ч-80 Чекан без Одвраќање д 80 мм

Со хикори рачка Полиамидни глави отпорни на расцеп, отпорни на кршење и отпорни на абење, 75 Брегови Д, те�

DEN 0.67