БЕСИ ЛМ2. 008 ЛМ Стегач За Општа Намена

БЕСИ ЛМ2. 008 ЛМ Стегач За Општа Намена

DEN 135.20

Свеж

Достапно.

Рачни Алатки. Производител : Беси. Земја На Производител : Германија. Заменува ц-стеги. Handономски дрво рачка зафат. Полесна должност за деликатни проекти. Заштитното капаче спречува оштетување на материјалот. Доживотна гаранција против дефекти и изработка. Опис На производот Силна, но мала тежина, овие практични мали стеги се изработени од квалитетен издржлив материјал. со лизгачки вилици од цинк, лесно може да создаде 330 килограми сила на стегање. Стегите од серијата LM може да бидат мали по раст, но големи на карактеристики со целосна големина, како што е ЗАВРТКА со НАВОЈ ACME за брзо непречено функционирање. Назабена шина за отпорност на лизгање и мека подлога за притисок што не се нарушува на крајот на вретеното. БЕСИ. Едноставно подобро. Од Производителот Mothymini е корисно мало момче кое работи на 1-, 2 - или 3-инчен c-стегач - но девет пати побрзо. Изграден на полесни спецификации, може да се справи со повеќето задачи за стегање на полесни должности. Оваа стегач се одликува со квалитетни леани вилици со светла нацртана челична шина назабена од двете страни, woodономска рачка од дрво за држење и заштитна капа што не се краде. Има 2-инчна номинална длабочина на грлото со 8-инчен номинален отвор.

Избор на клиенти

Се Пластична Клешта, 4 - ФК Свеж
Се Пластична Клешта, 4 - ФК

Пластично тело Црна и портокалова боја Копче за брзо ослободување 4" Одлично за сите хобисти Пластичнат�

DEN 3.00
МАКСИМАЛНА Моќност Тешки Ф Стегач 12-Инчен х 4-3/4-Инчен Грлото, Пакет од 2 Свеж
МАКСИМАЛНА Моќност Тешки Ф Стегач 12-Инчен х 4-3/4-Инчен Грлото, Пакет од 2

Макс Вилица Отворена : 12 инчи (300 мм ) Длабочина на грлото : 43 / 4 инчи (120 мм ) Големина на шината : 7 / 8 "х 27 / 64" (2

DEN 799.84
ИРВИН Брзо ЗАФАТ Бар Стегач, Една Рака, Тешки, 24-Инчен Свеж
ИРВИН Брзо ЗАФАТ Бар Стегач, Една Рака, Тешки, 24-Инчен

Новото копче за Брзо Менување лесно ја претвора стегачот во распрскувач Нови отстранливи, вртливи вили�

DEN 1.00
Гринли ТОЈ.9834 Обвивка, 1-Пакет Свеж
Гринли ТОЈ.9834 Обвивка, 1-Пакет

Погледнете го упатството за делови од алатката Гринли за да го потврдите точниот број на делот...

DEN 111.04
Перко 1113dp0chr Хромирана Монтажа Со Прав Агол Држач За Држење-2.5 x 1.5, Бронза Свеж
Перко 1113dp0chr Хромирана Монтажа Со Прав Агол Држач За Држење-2.5 x 1.5, Бронза

Држач за држење под прав агол Хромирана бронза Лесна инсталација Изграден со квалитетни материјали...

DEN 3.00
волфкрафт 3620000 1 сз 120-300 - завртка стегач Свеж
волфкрафт 3620000 1 сз 120-300 - завртка стегач

длабочина 120 мм ширина на стегање 300 мм рачка formedономски формирана со влошки што не се лизгаат, за оптима

DEN 1.67
Јоргенсен 33804 Е-з Држете Хоби Занаетчиска Лента/Стегач, 4 Свеж
Јоргенсен 33804 Е-з Држете Хоби Занаетчиска Лента/Стегач, 4

Јоргенсен ЕЗ Држете Хоби Занаетчиска Лента Стегач е идеален за хоби, занаетчиски и моделски проекти Кар

DEN 202.24
Рака Л-Тип Стегач ЛХБ-150 Свеж
Рака Л-Тип Стегач ЛХБ-150

Алатка за држење и обезбедување занаети за време на обработката на занаетите За обработка / заварување �

DEN 798.24
Тешка Ф Стегач За Обработка на Дрво, Обработка На Метали, Заварување и многу повеќе, Пакување од 2 Свеж Попустот
Тешка Ф Стегач За Обработка на Дрво, Обработка На Метали, Заварување и многу повеќе, Пакување од 2

€Разноврсна нашиот F капка фалсификувани челични шипки може да се користат за широк спектар на апликац�

DEN 319.84
Јоргенсен 2-пакет 30 Бар Стегач Во Собата, 90° Паралелно Стегач Кабинетот Господар, Челик Вилицата Бар Стегач за Обработка на Свеж Попустот
39-1/2 Двојна Сила Бар Стегач/Распрскувач, 4-3/4 Длабоко Свеж
39-1/2 Двојна Сила Бар Стегач/Распрскувач, 4-3/4 Длабоко

Распон 1000 мм Радиус : 120 мм Железница 28 х 11 мм Распон 1000 Мм Радиус : 120 мм Железница 28 х 11 мм Стегите Со Проме

DEN 0.33
БЕСИ GSCC2. 512, 12 Во., 600 фунти стегање сила, Спојката Стил Бар Стегач Свеж
БЕСИ GSCC2. 512, 12 Во., 600 фунти стегање сила, Спојката Стил Бар Стегач

Ergономска дрвена рачка Вклучува 2парче спојката плочи и некршење заштита влошки Погоден за различни лес

DEN 191.20
БЕСИ ГК60, 24 Во. 450 фунти стегање сила, Менувач Серија Свеж
БЕСИ ГК60, 24 Во. 450 фунти стегање сила, Менувач Серија

Рачката за стегање е надвор од работната површина Ergономската рачка го придвижува вретеното за стегање

DEN 1.67
Bessey STC IHH25 T20 Прачка Клуч со Хоризонтална База Плоча/35 Профил Цилиндар Со Додаток Комплет Свеж
Bessey STC IHH25 T20 Прачка Клуч со Хоризонтална База Плоча/35 Профил Цилиндар Со Додаток Комплет

Оригинална БЕСИ точка број : СТЦ ИХХ25 Т20 Беси, полесно е Тежок и долготраен Оригинална БЕСИ точка број : С

DEN 514.56
Конекс КОКС865300 Завртка Стегач, Сребрена/Црна/Црвена, 300 х 120 мм Свеж
Конекс КОКС865300 Завртка Стегач, Сребрена/Црна/Црвена, 300 х 120 мм

Ширина на распон : 300мм Изработени Од податливо леано железо, со рамна челична шина обложена со никел (че�

DEN 512.00
Јост Алатки К7012 12 Тешки Паралелни Стегач, Челик Свеж
Јост Алатки К7012 12 Тешки Паралелни Стегач, Челик

Понатаму, главата на стегачот е реверзибилна, што овозможува да функционира или како стегач за шипки, ил

DEN 1392.00
Сребрена Линија Алатки 738743 600 мм Т-бар Појас Грч-Сина Свеж
Сребрена Линија Алатки 738743 600 мм Т-бар Појас Грч-Сина

Направено од тдел бар Насликана завршница Леано железо глави и нозе За вршење висок притисок Стегач пат

DEN 0.67