Алис 2-во-1 Фолија И Пластична Фолија Организатор Со Секач | Компатибилен Со Пластична Фолија, Алуминиумска Фолија И Восочна Хартија | Природен Диспензер За Бамбус З?

Алис 2-во-1 Фолија И Пластична Фолија Организатор Со Секач | Компатибилен Со Пластична Фолија, Алуминиумска Фолија И Восочна

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

?●ПЛАСТИЧНИ И ФОЛИЈА ЗАВРШИ ДИСПЕНЗЕРОТ●Чувајте различни големина пластични и фолија кеси уредно се чуваат далеку со храна пластична фолија диспензерот алис. Нашиот диспензер е специјално дизајниран за да ја организирате и исечете вашата пластична и фолија. барате начин да го организирате вашиот преполн кујнски простор? Нашиот диспензер за пластична фолија за храна е совршен избор за вас. Димензијата на диспензерот за пластична кеса е 14,4 ИНЧИ. Х 6.1 ВО. Х 3.1 ВО. ️ € ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН●нашиот диспензер за пластична фолија има вграден лизгачки секач за да ја исечете пластичната фолија уредно и непречено. Подобрениот внатрешен простор го прави нашиот организатор на фолија и пластична фолија совршен начин за складирање на поголема алуминиумска фолија, пластична фолија или восочна хартија во вашата кујна. Со нашиот диспензер за фолија со секачот, никогаш нема да мора да се грижите дали вашата кујна повторно ќе се натрупа!. ?€_СОФИСТИЦИРАН ДИЗАЈН}организаторот На обвивката Алис е обликуван со уникатни цветни дезени, дизајнирани од нашите дизајнери за подобро разубавување на вашата кујна. Неговата прекрасна цветна шема, природна завршница и прекрасна боја дефинитивно ќе изгледаат прекрасно во вашата кујна. Диспензерот, исто така, доаѓа целосно составен со претходно изработени дупки за монтирање. Диспензерот може да се закачи на ѕидот или да се чува во фиоки, зајакнувајќи ја уредноста на вашиот кујнски интерфејс, како и оптимизирање на кујнскиот простор. ?●КОМПАТИБИЛЕН со РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ и БРЕНДОВИ ● нашиот организатор за пластична фолија 2-ВО-1 е дизајниран поголем од повеќето организатори на обвивки на другите брендови (Претежно 12 во" должина) за пластични фолии со плус големина. Направивме истражување на пазарот и откривме дека некоја пластична фолија има вградено пластично парче за ротирачкото вратило што ќе ја зголеми пластичната фолија до 13 1/4 инчи. Затоа, ја зголемивме должината на организаторот на обвивката на 14,4 ИНЧИ. за да се осигура дека може да се поддржат поголеми димензии на пластична фолија. ️ € €УБАВА ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ бамбус ● ние користиме одржлив Мосо Бамбус за да ги создадеме нашите торби за заклучување со патент избрани големини организатор. Нашиот организатор на бамбус баги има цврста структура и мазна текстура, која е софистицирано изработена со одржлив, висококвалитетен и неопасен бамбус, и е 100% безбедна и за животната средина. Неговата прекрасна боја и природна завршница ќе изгледаат прекрасно во вашата кујна.

Избор на клиенти

DNPART компатибилен за NMB 3610KL-05W-B50 9025 24V 0.20A 2-жица 92 * 92 * 25mm вентилатор за ладење Свеж
DNPART компатибилен за NMB 3610KL-05W-B50 9025 24V 0.20A 2-жица 92 * 92 * 25mm вентилатор за ладење

Компатибилен за NMB 3610 KL05 WB50 9025 24 V 0.20 A 2жица 92 * 92 * 25mm вентилатор за ладење Совршени делови за замена, висок�

DEN 2.00
3дроза Неправилни Бели Форми Со Живописни Жолти Акценти Апстрактна Уметност-22оз Штајн Кригла Свеж
3дроза Неправилни Бели Форми Со Живописни Жолти Акценти Апстрактна Уметност-22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 303.84
Aexit 72t 50 mm лопати OD 0,8 mm се згуснува HSS видов кружен секач за мелници за пила Свеж
Aexit 72t 50 mm лопати OD 0,8 mm се згуснува HSS видов кружен секач за мелници за пила

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS Надворешна диа : 50мм / 1,97 "; дупка Дија : 16мм / 0,63" Дебелина :

DEN 136.48
Еспресо Стандардна големина Swooper Feater Shage Pk од 3 Свеж
Еспресо Стандардна големина Swooper Feater Shage Pk од 3

3 ПК 3 ПК Стандардното знаме на Swooper е изработено од супер плетен 100% полиестер Ракав во боја, дополнителна

DEN 2.33
Нов LON0167 10 пар 19/32 x 5/16 x 1/5 моторни јаглеродни четки за мелница за агол (10 пар 19/32 '' x 5/16 '' x 1/5 '' '' 'Motor-Kohlebürsten Свеж
Нов LON0167 10 пар 19/32 x 5/16 x 1/5 моторни јаглеродни четки за мелница за агол (10 пар 19/32 '' x 5/16 '' x 1/5 '' '' 'Motor-Kohlebürsten

Име на производот : јаглеродна четка; одговара за : мелница за агол Големина на јаглеродната четка (прибл

DEN 2.00
Вилит женски тениски здолништа СКРОТИ ПЕЛЕТИНСКИ АТЛЕТКИ РУФФЛИ МИНИ РАБОТНИ Здолништа со шорцеви Свеж
Вилит женски тениски здолништа СКРОТИ ПЕЛЕТИНСКИ АТЛЕТКИ РУФФЛИ МИНИ РАБОТНИ Здолништа со шорцеви

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направено од лесна ткаенина со вгр

DEN 351.84
Мозио лаптоп торба торба компатибилна со MacBook Pro 16 Inch 2021 M1 A2485 / 2019-2020 A2141 & 15-15,6 инчен лаптоп, писаница Свеж
Мозио лаптоп торба торба компатибилна со MacBook Pro 16 Inch 2021 M1 A2485 / 2019-2020 A2141 & 15-15,6 инчен лаптоп, писаница

Надворешни димензии : 16,54 x 12.21 x 5,12 инчи (L x W x H) Вертикалната висина на двојната рачка : 11.02 инчи Димензии н�

DEN 1.33
Лист пупка цвет фабрика за бои четка за заби држач за пенкало кригла керамички штанд -молив чаша Свеж
Лист пупка цвет фабрика за бои четка за заби држач за пенкало кригла керамички штанд -молив чаша

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

DEN 1.33
ISKM ПРЕДВОДЕНА Бања Огледало 24x36 Инчи, Врамени Анти-Магла Прилагодливи Предни И Задно Осветлување Ѕид Огледало, Кршење-Доказ, Свеж Попустот