13-Парчиња Пешкир Бар Постави Црна Бања Хардвер Сет Индустриски Цевки Бања Бања Решетката Додатоци Комплет Ѕид Рака Пешкир Бар, Тоалетна Хартија Носителот, Крпа Прс

13-Парчиња Пешкир Бар Постави Црна Бања Хардвер Сет Индустриски Цевки Бања Бања Решетката Додатоци Комплет Ѕид Рака Пешкир Бар,

DEN 719.84

Свеж

Достапно.

Лесен за инсталирање. Индустриски декор. Комплет Додатоци за Бања Од 13 Парчиња - нашиот комплет за шипки за крпи за бања од 13 вклучува 18 и 25 инчи шипка за крпи за ѕид во бањата, прстен за крпи 2 пакувања, држач за тоалетна хартија 2 пакувања, закачалка за хартија за ткиво и четири куки за крпи за наметка за бања. Со овој хардверски комплет за бања од 13 парчиња, нема потреба да купувате дополнителна закачалка за крпи!. Структура на индустриски Цевки-Овие закачалки за крпи за бања се изработени од врвна цевка од ковано железо, што е висока јачина, добра цврстина, издржлива и против ' рѓа. И површината на индустрискиот држач за крпи за бања е црна обвивка, целиот комплет за решетки за крпи за бања е кружен дизајн без остри рабови. Модерен Црн Изглед-комплетот црни шипки за крпи ги става вашата бања и кујнски пешкир, ткиво или други предмети за да додадете повеќе гроздобер и индустриски стил во вашиот дом. Таа е погодна ЗА САМОСТОЈНА индустриска ретро декорација, што создава прекрасен индустриски изглед на вашиот дом. Широка Примена - за бања : држач за крпи ѕиден држач, куки за наметка, комплет за рачни крпи, закачалка за тоалетна хартија; за бања : прстен за крпи, куки за крпи, решетка за крпи за ѕид; за дневна соба : куки за палто, шипка за закачалки за ќебе; за кујна : закачалка за ролна од ткиво, итн. Инсталација и Сервис-Опремени со завртки и ѕидни сидра, можете лесно да инсталирате хардверски прицврстувач за бања поставен на која било површина, ѕид, ѕид од лим, итн. Не е потребно многу време за да се инсталираат црни додатоци за бања поставени за неколку минути. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Опремени со завртки и ѕидни сидра, можете лесно да инсталирате црн комплет за додатоци за бања на која било површина, ѕид од бања, ѕид од лим, итн. Хардверскиот комплет за индустриски цевки ги става вашата бања и кујнска крпа, ткиво или други предмети за да додадете повеќе гроздобер стил во вашиот дом.

Избор на клиенти

Френклин Месинг Воизин 24 инчи-Пешкир Бар, Полиран Хром, - Додатоци за бања, VOI24-КОМПЈУТЕР Свеж
Френклин Месинг Воизин 24 инчи-Пешкир Бар, Полиран Хром, - Додатоци за бања, VOI24-КОМПЈУТЕР

Обезбедува соодветен проток на воздух за сушење на крпи Модерна полирана хромирана завршница Достапен

DEN 3.00
Кингстон Месинг Бахк6112478сн Десау Бања Хардвер Сет, Четкани Никел Свеж
Кингстон Месинг Бахк6112478сн Десау Бања Хардвер Сет, Четкани Никел

Нерѓосувачки челик изградба 5парче бања хардвер комбо Вклучува 24" пешкир бар, 18" пешкир бар, пешкир прсте

DEN 3.33
Френклин Месинг Кинла-Прстен За крпи, Полиран Хром, - Додатоци за бања, КИН46-КОМПЈУТЕР-1 Свеж
Френклин Месинг Кинла-Прстен За крпи, Полиран Хром, - Додатоци за бања, КИН46-КОМПЈУТЕР-1

Ѕид монтиран дизајн за бања погодност и организација Совршен за држење на едната рачна крпа до мијалник

DEN 1.00
Моен 4005948 24 во. Арлис Пешкир Бар 44; Мат Црна Свеж
Моен 4005948 24 во. Арлис Пешкир Бар 44; Мат Црна

Шик, цилиндричен дизајн го карактеризира Арлис со изглед инспириран од индустријата и модерни опции за

DEN 1.33
Сојузнички Месинг АП-72/24 Астор Место Колекција 24 Инчен Двоен Пешкир Бар, Антички Бакар Свеж
Сојузнички Месинг АП-72/24 Астор Место Колекција 24 Инчен Двоен Пешкир Бар, Антички Бакар

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки...

DEN 3819.20
Moen YB6422NL Белфилд 24-Инчен Бања Двоен Пешкир Бар, Полиран Никел Свеж
Moen YB6422NL Белфилд 24-Инчен Бања Двоен Пешкир Бар, Полиран Никел

ТОПЛО и ПРИВЛЕЧНО : Полираната завршница на Никел обезбедува топол метален изглед сличен на огледало, д�

DEN 1225.60
Моен Вос Четка Злато 24-Инчен-Пешкир Бар, YB5124BG Свеж
Моен Вос Четка Злато 24-Инчен-Пешкир Бар, YB5124BG

Безвременски, моден напред, 24Инчен стил Цврстите столбови за монтирање метал ја подобруваат издржливос

DEN 1017.44
Кингстон Месинг Бах6123с Монарх Двојна Крпа - Бар, Полиран Хром Свеж
Кингстон Месинг Бах6123с Монарх Двојна Крпа - Бар, Полиран Хром

24" двојна крпа бар Конструкција од нерѓосувачки челик и легура на цинк Дизајн за одржување до 20 килограм

DEN 663.36
Џини - Американски Лавици За Крпи За Бања-Држач За Крпи За Бања За Ѕид во Бањата Може Да Собере 5 Чаршафи За Капење-Складирањето Свеж Попустот
Делта КА-ЛАХ-4-ЦЗ Лахара 4-Парче Додаток Комплет, Шампањ Бронза Свеж
Делта КА-ЛАХ-4-ЦЗ Лахара 4-Парче Додаток Комплет, Шампањ Бронза

Комплетот вклучува 24во шипка за крпи, кука за наметка, прстен за крпи и држач за тоалетна хартија Плочки

DEN 3.33
Делта Славина DCL5209 - Sn Карлајл Ѕид Монтирани 9 x 7/8 Декоративни Бања Безбедност Помош бар Во Четкани Никел Свеж
Делта Славина DCL5209 - Sn Карлајл Ѕид Монтирани 9 x 7/8 Декоративни Бања Безбедност Помош бар Во Четкани Никел

Брусениот финиш на никел комбинира топла, кафеава нијанса на класичниот никел за да се координира со се�

DEN 385.28
Лиитртон Самолеплива Крпа За Крпи Без Вежба Закачалка За Рачни Крпи За Бања И Кујна За Чување Крпи Самостојно Свеж
Сојузнички Месинг WP-28T-24 Waverly Место Колекција 4 Ниво 24 Инчен Скала Извртени Детали Пешкир Бар, Антички Месинг Свеж
Сојузнички Месинг WP-28T-24 Waverly Место Колекција 4 Ниво 24 Инчен Скала Извртени Детали Пешкир Бар, Антички Месинг

Изработени од цврст месинг и издржлив дизајнерски финиш Ефикасно го користи просторот за вашата бања С�

DEN 3.33
Колер К-23284-Бл Плоштад-Пешкир Бар, Мат Црна Свеж
Колер К-23284-Бл Плоштад-Пешкир Бар, Мат Црна

18во (457 мм) бар Координира со други производи Во квадратната колекција Премиум метална конструкција за и

DEN 2.33