4K HD мултимедијален прекинувач за интерфејс, 3 на 1 надвор стабилен лесен за употреба HD мултимедијален интерфејс прекинувач 4K 60Hz за Fire TV за ТВ за ТВ за

4K HD мултимедијален прекинувач за интерфејс, 3 на 1 надвор стабилен лесен за употреба HD мултимедијален интерфејс прекинувач

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

0 Switcher ги проширува 3 HD мултимедијални порти за интерфејс на телевизори и дисплеи со висока дефиниција, поддржува повеќе HD мултимедијални уреди за интерфејс и беспрекорно се префрла помеѓу HD мултимедијални порт -уреди за интерфејс, како што се игри, телевизори, телевизори и компјутери . Лесен за употреба : HD мултимедијален интерфејс Сплитер не треба да се поставува и управува, приклучува и игра, HD мултимедијален интерфејс напојување, нема потреба да го поврзете кабелот за напојување, да ја намалите проблемот со потребата од штекер, а операцијата е удобна и Едноставно.5, за еден, компјутер и излез до Ultra 4 K TV, монитор или инструмент за проекција.5, за еден, компјутер и излез до Ultra 4 K TV, монитор или инструмент за проекција. Широка компатибилност : HD мултимедијален интерфејс 2.1, за PCM, за DTS HD, за дигитални AC3, DSD HD), поддржува системи за видео игри, медиумски плеери, компјутери, телевизори и повеќе опрема Тоа поддржува HD мултимедијален интерфејс за да ги задоволите вашите дневни потреби.1, за PCM, за DTS HD, за дигитални AC3, DSD HD), поддржува системи за видео игри, медиумски плеери, компјутери, телевизори и повеќе опрема Тоа поддржува HD мултимедијален интерфејс за да ги задоволите вашите дневни потреби.0 Video Transmission Bandwidth : 600 MHz 18 Gbps Maximum Resolution : 4 K/60 Hz HD Multimedia Interface Input Cable Length : ≤3m AWG26 HD мултимедијален интерфејс стандард C. Широкопојасниот опсег на каналот за интерфејс HD мултимедијален е дури 18 Gbps, обезбедувајќи стабилен и брз пренос на ултра висока дефиниција видео сигнали, префрлување на екранот, без задоцнување и без нарушување на квалитетот на сликата.

Item Type: HD Multimedia Interface Switcher
Model: AYS-31V20
Colour: Black
Material: ABS
Function: Video Switching Distribution
HD Multimedia Interface Version: HD Multimedia Interface2.0
Video Transmission Bandwidth: 600MHz 18Gbps
Maximum Resolution: 4K/60Hz
HD Multimedia Interface Input Cable Length: ≤3m AWG26 HD Multimedia Interface Standard C

Избор на клиенти

GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса Свеж
GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса

Лесно за виси : Овој екран за проекција може да има црни рабови и да виси дупки, обично висат на wallидот ил�

DEN 3.00
Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела Свеж
Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела

1 3пресек кревет со прилагодлив потпирач за грб и одмор на нозете 2 Лежете рамно или во позиција слична на

DEN 1260.80
Zerodeko Clear Container 2 пар Свеж
Zerodeko Clear Container 2 пар

Апс Додатоци за канцелариски материјали : Соодветен далечински држач за складирање на далечински управ

DEN 117.60
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot Свеж
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot

Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Отворањето на подигање мери приближно 14,5 наоколу Премиу�

DEN 1.00
Држач за очила за вино во Wouji Bartender Stemware Rack Rack под организаторот на Stemware Организатор за стакло Goblet Iron Свеж
Држач за очила за вино во Wouji Bartender Stemware Rack Rack под организаторот на Stemware Организатор за стакло Goblet Iron

3 слотови : 30 см во должина, може да држи 69 чаша 4 слотови : 40 см во должина, може да држи 812 чаша 5 слотови : 50 �

DEN 3.33
20pcs 6x6x2.5 mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач на микро-прекинувач 4-пински SMD Свеж
20pcs 6x6x2.5 mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач на микро-прекинувач 4-пински SMD

20pcs 6x6x2.5mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач за микро прекинувач со 4пинс

DEN 94.88
Индикатор Antunes CW-45380-1 Свеж Попустот
Индикатор Antunes CW-45380-1

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

DEN 272.00