Комплет за поправка на риболов за риболов, код за замена на шипки за риболов, со лепак, керамички прстен од не'рѓосувачки челик, вртење/водичи за леење, комплет за по?

Комплет за поправка на риболов за риболов, код за замена на шипки за риболов, со лепак, керамички прстен од не'рѓосувачки челик,

DEN 207.84

Свеж

Достапно.

Идентификувајте го стилот на Spire 3. Поправете ја шипката брзо и лесно. Чувајте го во вашиот брод/камион/кутија за справи, и никогаш не пропуштајте уште една минута на водата поради скршениот врв на шипката бргу и лесно Поправки на врвовите на врвовите. Добро изработено, трајно. Лесно за чување : Поправете ја шипката брзо и лесно каде и да сте со комплетот за поправка на врвот на шипката. Добро изработени и издржливи : Овие совети и упатства за шипки се направени со високо квалитетен материјал, прикажани со рамка од не'рѓосувачки челик и керамички прстен отпорен на абење, што ги прави отпорни на корозија, цврсти и издржливи. Лесен за употреба : Направете брзи и лесни поправки на вашите водичи за шипки, упатствата се лесни за ставање на вашата шипка, само даб на епоксид, проверете го горниот прстен и усогласувањето на прстенот за водачи, а на него оди.

Избор на клиенти

Парче Аркаир Егзотермични Необложени Прачки за Сечење, 1/4 х 44, Пакување од 25 Свеж
Парче Аркаир Егзотермични Необложени Прачки за Сечење, 1/4 х 44, Пакување од 25

Исечете Егзотермични Прачки за СечењеНеобложени,1 / 4" х 44",по 25 / картон Исечете Егзотермични Прачки за Се

DEN 1.67
Дијаметар од 3/4 инчи, Тркалезна Прачка Од Нерѓосувачки Челик 304, Должина Од 2 Инчи, Екструдирана, 0,75 инчи Диа Свеж
Дијаметар од 3/4 инчи, Тркалезна Прачка Од Нерѓосувачки Челик 304, Должина Од 2 Инчи, Екструдирана, 0,75 инчи Диа

Должина : 2 инчи Дијаметар : 3 / 4 инчи Материјал Тип : 304 општа намена нерѓосувачки челик Заврши : Неполиран

DEN 2.00
Национален Хардвер Н179-556 4000бц Челична Навојна Прачка во цинк Свеж
Национален Хардвер Н179-556 4000бц Челична Навојна Прачка во цинк

Овластена Замена За Стенли Хардвер Акции #N179556 Се состои од ГРУБИ нишки на УНЦ Може да се дупчат, исечат, �

DEN 369.12
Кунву не'рѓосувачки челик заварувачки шипки ER308L 2,0 mm 5/64 x 36 Свеж
Кунву не'рѓосувачки челик заварувачки шипки ER308L 2,0 mm 5/64 x 36

ER308 L 5 / 64 инчи во дијаметар и должина од 36 инчи, количина на пакет 10 lbs, 5 / 64 инчи е 2,0 mm, многу приближна за и

DEN 3.33
САД запечатување на висина на висината на неопренови гума ролна, без лепило, 60a, 1 висина, ширина 36, должина од 10 ' Свеж
4.000 х 2 инчи, 4140 Легиран Челик Тркалезна Прачка, Ладно Завршена Свеж
4.000 х 2 инчи, 4140 Легиран Челик Тркалезна Прачка, Ладно Завршена

4140 Челик Круг Прачка Дијаметар : 4.000 (4 инчи) Должина : 2 инчи Темперамент : Загреан Заврши : Ладно Заврши...

DEN 1.00
САД запечатуваат буна-n гума ролна без лепило, 40a, 3/8 висина, ширина 36, должина од 8 ' Свеж
САД запечатуваат буна-n гума ролна без лепило, 40a, 3/8 висина, ширина 36, должина од 8 '

Форма : ролна; Материјал : БунаН; Оценка : стандард; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична...

DEN 1.00
Прачка од јаглеродни Влакна, 0,040 Диа х 48 Л, 5/Пакување Свеж
Прачка од јаглеродни Влакна, 0,040 Диа х 48 Л, 5/Пакување

Еднонасочна прачка од јаглеродни влакна Исклучително вкочанет и лесен Идеален материјал за зајакнувањ

DEN 493.92
Ацетална тркалезна шипка, мазна, ASTM D6100, темно кафеава, должина од 1/4 OD, 1 ' Свеж
Ацетална тркалезна шипка, мазна, ASTM D6100, темно кафеава, должина од 1/4 OD, 1 '

Мазна завршница Делрин материјал Боја : темно кафеава Мерки за шипка од 1 / 4 "ОД со должина од 1 ' Ултраобле

DEN 143.20
Делрин ацетал хомополимер пластична шипка, бела, 1-1/8 во дијаметар x 1 ft. Долг. Свеж
Делрин ацетал хомополимер пластична шипка, бела, 1-1/8 во дијаметар x 1 ft. Долг.

[Спецификации на артикалот] Материјал : ацетал хомополимер, дијаметар : 11 / 8 ", должина : 1 стапки...

DEN 452.64
Wavesrx 12 '' Алуминиумска шик на плажа Сидро + Anchormate Bungee Line | Чува etет ски или динге безбедно закотвен во близина Свеж
Wavesrx 12 '' Алуминиумска шик на плажа Сидро + Anchormate Bungee Line | Чува etет ски или динге безбедно закотвен во близина

Банџи линијата е направена од 16 влакно полипропилен јаже со кабел за банџи внатре и јачина на затегнува�

DEN 2.00