Бел Есприт Виолетова - Кубитас Колекција Белини

Бел Есприт Виолетова - Кубитас Колекција Белини

DEN 143.68

Свеж

Достапно.

Рачно поставени лаванда и иридентни кристали Сваровски и уште многу ситни златни столпчиња расфрлани. Висококвалитетен издржлив акрилик со златен клип. Патентиран Дизајн. Клип : Златен пластичен клип со вметнување чешел. Димензии : 2,25"(должина) х 1,38"(ширина) х 1,38 " (длабочина). Рачно поставени лаванда и иридентни кристали Сваровски и уште многу ситни златни столпчиња расфрлани. Висококвалитетен издржлив акрилик со златен клип. Патентиран Дизајн. Клип : Златен пластичен клип со вметнување чешел. Димензии : 2,25"(должина) х 1,38"(ширина) х 1,38 " (длабочина). Три Прстен Циркус! Живописни во виолетова и пенливи како костимите на летечкиот трапез, Нашиот Клип за виолетова коса Белвесприт е толку прекрасно слетување на спектаклот токму во вашите прамени. Седумдесет и пет Лаванда и јасни Сваровски Кристали и златни украси формираат три испреплетени кругови, исто како под Големиот Шатор - но, ох многу поубаво! Светло виолетова ја формира основата на овој контурен клип кој се криви токму за да се вклопи околу опашката, долга или кратка. Ниту една коса нема да лета благодарение на патентираното затворање одоздола, кое има горните и долните редови на испреплетени заби. Забавно и фенси пренасочување за косата на секоја девојка.

Избор на клиенти

Двострано Лак-јазол Грабне Клип, Лента Коса Лак Канџа Клип, Лак Клипови За Жени Свеж
Двострано Лак-јазол Грабне Клип, Лента Коса Лак Канџа Клип, Лак Клипови За Жени

?€Природен Designетски Дизајн QКласичен Цврст Црн Голем Лак за Коса го прави клипот за коса со лак повеќе с�

DEN 0.67
Јакавин Роуз Коса Клип Лист Барет Кристал Коса Иглички Додатоци За Коса За Жени И Девојки Свеж
Јакавин Роуз Коса Клип Лист Барет Кристал Коса Иглички Додатоци За Коса За Жени И Девојки

Клипот за коса од лисја е изработен од ткаенина роза, лист, цистален кристал, бисер и легура Роуз барет с�

DEN 2.00
Космарт - литвански направени фризура Жешка точка Во Небото Сино Свеж
Космарт - литвански направени фризура Жешка точка Во Небото Сино

Тип : Литвански Направени Фризура Линија : ЛУКСУЗНА РАЧНО ИЗРАБОТЕНА ЛИНИЈА Заврши : Сјајна Димензии( мм)

DEN 2.67
Клипови со канџи, кафеава/црна, голема, 2 брои Свеж
Клипови со канџи, кафеава/црна, голема, 2 брои

Она што го добивате : 2 парчиња клипови за клип за коса, 1 црна и 1 образец на лушпи од лушпа Големина : Клип�

DEN 84.00
Капа За Капа За Бебиња Лента За Глава Цветни Додатоци За Лакови Цврсти Ленти За Нега На Бебиња За Девојчиња Свеж
Капа За Капа За Бебиња Лента За Глава Цветни Додатоци За Лакови Цврсти Ленти За Нега На Бебиња За Девојчиња

Пол : Унисексунисекс дизајн, изберете една пита се или повеќе за близнаци, или сестри ве молиме дозволет�

DEN 99.04
Тазсјг Мода Кристал Фиба Жени Коса Клип Кристали Цвеќиња Коса Канџи Девојка Коса Додатоци Свеж
Тазсјг Мода Кристал Фиба Жени Коса Клип Кристали Цвеќиња Коса Канџи Девојка Коса Додатоци

Уникатен дизајн Работи особено добро на детали и околу линијата на косата Ја држи косата со супериорен �

DEN 3153.44
Вохон клип За Коса, женска ниша, виткање коса, фаќање клип, задна лажица, клип за ајкула, наметка Свеж
Вохон клип За Коса, женска ниша, виткање коса, фаќање клип, задна лажица, клип за ајкула, наметка

Надградбата на пролетта го зголемува бројот на пружински калеми, што резултира со сила на стегање...

DEN 5373.12
Голем пластичен клип на хартиена хартија „број осум“ Azeeda 91mm Свеж
Голем пластичен клип на хартиена хартија „број осум“ Azeeda 91mm

91мм x 45мм Лесно се лизга на документи Силен зафат за држење документи заедно Одликувајќи се со дизајн од

DEN 113.44
Јакавин Цвет Коса Клип Кристал Барет Кристална Коса Ноктот Коса Додатоци За Жени И Девојки HCl040 Свеж
Јакавин Цвет Коса Клип Кристал Барет Кристална Коса Ноктот Коса Додатоци За Жени И Девојки HCl040

Цветниот клип за коса е изработен од цистален кристал и канџа од легура Клип за коса од шнола со шнола со

DEN 2.67