Капчиња за матични вентили во гуми, вентили на тркала ги опфаќа капаците од гума во прав, капакот на капаците за воздушни капаци за автомобили, SUV, велосипед, камиони

Капчиња за матични вентили во гуми, вентили на тркала ги опфаќа капаците од гума во прав, капакот на капаците за воздушни капаци

DEN 259.20

Свеж

Достапно.

Капаците на вентилот можат да го заштитат вентилот, да спречат вода, прашина или песок во гумата; Спречување на протекување на вентилот, обезбедете го безбедното возење. Лесно за инсталирање, 20 -те матични капаци на вентилот, може лесно да се затегне користејќи ја раката. Прекрасен изглед, одговара на возила со разни бои. Капакот на вентилот е изработено од добар квалитет и издржлива алуминиумска легура, засилен заптивка за да се спречи истекување на воздухот. Универзалната големина одговара на повеќе автомобили, автобуски камиони, SUV, мотоцикл, велосипед или велосипед. Ние гарантираме дека ќе ги сакате овие прекрасни капаци на матични гуми. Но, ако не сте задоволни од тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас. Капаците на вентилот можат да го заштитат вентилот, да спречат вода, прашина или песок во гумата; Спречување на протекување на вентилот, обезбедете го безбедното возење. Лесно за инсталирање, 20 -те матични капаци на вентилот, може лесно да се затегне користејќи ја раката. Прекрасен изглед, одговара на возила со разни бои. Капакот на вентилот е изработено од добар квалитет и издржлива алуминиумска легура, засилен заптивка за да се спречи истекување на воздухот. Универзалната големина одговара на повеќе автомобили, автобуски камиони, SUV, мотоцикл, велосипед или велосипед. Ние гарантираме дека ќе ги сакате овие прекрасни капаци на матични гуми. Но, ако не сте задоволни од тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас.

Избор на клиенти

Ронфин шега матични капаче, матични капаци на гуми за автомобили, теренец, велосипеди, мотоцикли, камиони Свеж
Ронфин шега матични капаче, матични капаци на гуми за автомобили, теренец, велосипеди, мотоцикли, камиони

【СТЕМ капа за беanksи само матични капачиња сјајни во темница, така што жртвите на беanksи можат да ги вида�

DEN 127.84
Idoood автомобили Вентила за вентил на матични капаци на воздухот + црна боја на тастатурата Свеж
Idoood автомобили Вентила за вентил на матични капаци на воздухот + црна боја на тастатурата

Големина : Универзален за автомобили Материјал : материјал за легура на цинк Ефтина цена со висок квалит

DEN 3.33
Окрипчињата за вентили со череп AJXN Pack-4 CARE CASTE CASP, капаци за вметнување на прашини за прашина од месинг, капаци на Свеж
Перформанси на кола VC4 серија сини алуминиумски вентили матични капаци Свеж
Перформанси на кола VC4 серија сини алуминиумски вентили матични капаци

Заврши : Сина Стил : VC4 Материјал : Алуминиум Гума заптивка вклучена во капачето Заврши : Сина Стил : VC4 Мат�

DEN 87.84
Перформанси на кола VC4 серија црни алуминиумски вентили матични капаци Свеж
Перформанси на кола VC4 серија црни алуминиумски вентили матични капаци

Заврши : Црно Стил : VC4 Материјал : Алуминиум Гума заптивка вклучена во капачето Заврши : Црно Стил : VC4 Мат�

DEN 87.84