Siskiyou C8BQ15 Унисекс Ncaa Канзас Држава Диви Мачки 8 Парче Tailgater Скара Во Собата

Siskiyou C8BQ15 Унисекс Ncaa Канзас Држава Диви Мачки 8 Парче Tailgater Скара Во Собата

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Официјално лиценциран Колеџ Производ Лиценца : Siskiyou Тока. 420 одделение нерѓосувачки Челик скара во собата за отворено настани. Висококвалитетните алатки го прават овој комплет совршен машки подарок За Денот Или Божиќ На Таткото. Секоја алатка има живописни Канзас Свети Диви Мачки графика и случајот има 4 во. логото на тимот. Комплет Од 8 Парчиња Вклучува : . Официјално лиценциран Колеџ Производ Лиценца : Siskiyou Тока. 420 одделение нерѓосувачки Челик скара во собата за отворено настани. Висококвалитетните алатки го прават овој комплет совршен машки подарок За Денот Или Божиќ На Таткото. Секоја алатка има живописни Канзас Свети Диви Мачки графика и случајот има 4 во. логото на тимот. Комплет Од 8 Парчиња Вклучува : . Канзас Св. Диви Мачки 8 Парче Tailgater Скара Во собата Ова Е крајната Канзас st. wildcats додаток на задната врата висококвалитетните алатки од нерѓосувачки Челик од 420 степени се издржливи и доволно добро изработени за да ја насмеат дури и најпребирливиот мајстор за скара. Овој комплетен комплет за додатоци за скара вклучува 4 ражничи, шпатула со отворач за шишиња и назабен раб на ножот, четка за потпирање, клешти и вилушка. 18 во. металната торбичка за носење е совршена за одлична употреба на отворено, што го олеснува печењето на скара додека кампувате, задната врата или додека имате забава за денот на играта на вашиот двор. Алатките се 17 во. долго и функција живописни тим графика. Металната кутија има голем тимски амблем со исклучителни детали. Овој подарок за мажи од височина сигурно ќе биде хит како подарок На Денот на Татковците или Божиќ. Карактеристики. Официјално лиценциран Колеџ Производ Лиценца Siskiyou Тока. 420 одделение нерѓосувачки Челик скара во собата за отворено настани. Висококвалитетните алатки го прават овој комплет совршен машки подарок За Денот Или Божиќ на Татковците. Секоја алатка има живописни Канзас Свети Диви Мачки графика и случајот има 4 во. логото на тимот. 8 Парче Скара Сет Вклучува. 4 Ражничи, шпатула со отворач за шишиња и назабен раб, вилушка и клешти спецификации. Пол Унисекс. Поделба Спорт. Лига НЦАА. Името На Тимот Канзас Државата Диви Мачки. Материјал 70% 420 Одделение Нерѓосувачки Челик, 20% Алуминиум, 10% Неопренови. Собранието Бара Да. Димензија 3.25 H x 20 W x 8.5 L. Тежина 5.5 фунти.

Избор на клиенти

Siskiyou Спорт NCAA Унисекс 3 компјутер Скара Сет и Шише Настроената Свеж
Siskiyou Спорт NCAA Унисекс 3 компјутер Скара Сет и Шише Настроената

Увезени Официјално лиценциран Колеџ Производ Лиценца : Siskiyou Тока 420 одделение нерѓосувачки челик скара

DEN 858.88