HXXDXDP Rgb Видео Светло Со Дифузор На Екранот Мини Камера Монитор RGB Паметен Телефон Самоби Светло

HXXDXDP Rgb Видео Светло Со Дифузор На Екранот Мини Камера Монитор RGB Паметен Телефон Самоби Светло

DEN 4993.28

Свеж

Достапно.

360 боја RGB видео светилка. Изберете температура на бојата од 2500-9000 K.Моќен капацитет на батеријата од 3100m Ah. Удобност : полнење за напојување Од Типот Ц за патување. Запознајте повеќе сценарија. 360 видео ламба ВО БОЈА RGB изберете температура на бојата од 2500-9000kpowerty 3100mah капацитет на батеријата удобност : Полнење за напојување Од Типот C за патување исполнувајте повеќе сценарија.Список за пакување : 1 сет х пополнете ја лајтната : 1. Поради Разликата Во Светлината и Екранот, Бојата На Предметот Може Да биде Малку Поинаква од Сликите.2. Ве Молиме Дозволете Грешка Од Неколку Сантиметри Разлики Поради Рачно Мерење.

Избор на клиенти

Држач за четка за шминка за шминка за азил зона Свеж
Држач за четка за шминка за шминка за азил зона

Држач за четка за стакло череп Направени за мали четки Мерки високи 3 5 / 8 инчи, ширина од 3,5 инчи, длабочин

DEN 2.67
Саундерс Ватерфорд Под - 12х9 не Свеж
Саундерс Ватерфорд Под - 12х9 не

Саундерс Ватерфорд е исклучителна акварел хартија, традиционално направена на машина за калап за цилин

DEN 0.33
X-Ree K10 DC 3V 0,03A 19000rpm Брзина на излез мини мотор за играчки за роботи DIY (K10 DC 3V 0,03A 19000 вртежи во минута Velocità Свеж
X-Ree K10 DC 3V 0,03A 19000rpm Брзина на излез мини мотор за играчки за роботи DIY (K10 DC 3V 0,03A 19000 вртежи во минута Velocità

Име на производот : DC мотор; модел бр : K10; номинален напон : DC 3 V Оценета струја : 0.03 A; Оценета брзина : 19000rpm..

DEN 2.00
Клипи миленичиња ознака Брз клип за кучиња и мачки, розова Свеж
Клипи миленичиња ознака Брз клип за кучиња и мачки, розова

Нов подобрен дизајн! Користете го Klippy за брзо преместување на ознаки за миленичиња помеѓу јаки Изберете

DEN 95.20
Puff Lyfondyi Powder Puff за лабава прав, 6 парчиња кутија, сунѓер за шминка за перница за воздух за течност, крем, фондација Свеж
Starвезда Универзум Вага соstвездие шема на огледало Преносна шминка за преклопи со двојни странични очила Свеж
Starвезда Универзум Вага соstвездие шема на огледало Преносна шминка за преклопи со двојни странични очила

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

DEN 0.67