10 + 1 парчиња 3quot;/80mm Diamond Flexible Wet Polishing Disc + држач за мермерни керамички гранитни плочки бетони мелење

10 + 1 парчиња 3quot;/80mm Diamond Flexible Wet Polishing Disc + држач за мермерни керамички гранитни плочки бетони мелење

DEN 847.04

Свеж

Достапно.

Абразивни додатоци / алатки за облекување. Абразивни додатоци / алатки за облекување, вклучително и, 10 парчиња разновиден дијамантско влажно полирање Disc1 парче M10 или M14 Padnote со резервна копија : M10 или M14 Подлога за поддршка се однесуваат на вашата влажна мелница. The threaded rod is 10mm or 14mm.Diamond wet flexible polishing pad for stone, ground tile, ceramic,marble, concrete, cement floor, terrazzo, glass ceramics, artificial stone, tiles, glazed tiles, vitrified tiles Product Mix : Diamond abrasive, combined with Композитен материјал, Hook & Loop Reced Size Iameter 380mmgrit : 50# 100# 150# 300# 500# 800# 1000# 1500# 2000# 3000# (грубо до фино, вкупно 10 парчиња).

Избор на клиенти

Кингконг Рк Автомобил 1/12 Скала Советски ЗИС-150/КА10 4х2 Камион Со Комплет За Метална Шасија Свеж
Кингконг Рк Автомобил 1/12 Скала Советски ЗИС-150/КА10 4х2 Камион Со Комплет За Метална Шасија

Материјал : абс тврда пластика, Дрво, Алуминиумска Легура+Легура На Цинк Точна реплика на камионот со це�

DEN 3.00
Нцаа Фресно Држава Булдози Поларно Руно Без Ракави Куче Дуксер, ХХ-Мали Свеж
Нцаа Фресно Држава Булдози Поларно Руно Без Ракави Куче Дуксер, ХХ-Мали

Полиестер 100% Направено во НАС Произведено во САД Топол и удобен стил со зимско руно и везено лого...

DEN 1169.60
Жу Жу Кученце Хаусер Свеж
Жу Жу Кученце Хаусер

Најновите додатоци на семејството Жу Жу се кученцата Ова Е Хаусер со прекрасно бело крзно со точки со ви

DEN 3.33
Серолошка Пипета: 2 Мл Капацитет, Полистирен, За Испорака, 800 ПК Свеж
Серолошка Пипета: 2 Мл Капацитет, Полистирен, За Испорака, 800 ПК

Точка : Серолошки Пипета Тип : Серолошки Пипет Рефус Капацитет : 2 мл Дипломирање Опсег : .Од 6 до 2,0 мл Мате�

DEN 3.33
девојка Голема Девојка Се Протега Чипка Тул Здолниште Хаски Плус Големина Цвет Девојка Фустан Свеж
девојка Голема Девојка Се Протега Чипка Тул Здолниште Хаски Плус Големина Цвет Девојка Фустан

100% Полиестер Повлечете го затворањето Рашири чипка фустан со рабови на раковини и сјајна дијамантназад

DEN 639.84
3 € Стоматолошки Телескопски Клешти Дијамант Обложени 15 см конус држи Круна Клешти Ортодонција Свеж
3 € Стоматолошки Телескопски Клешти Дијамант Обложени 15 см конус држи Круна Клешти Ортодонција

Произведени од аиси 420 германски нерѓосувачки челик Производот Е Во Согласност СО ИСО 9001, Ознака За Квал

DEN 1243.20
ВАМЗ33 В Доо Партали За Мажи, Глава Обвива Роса Партали Бандана Бани За Велосипедизам Мотоцикл Свеж
ВАМЗ33 В Доо Партали За Мажи, Глава Обвива Роса Партали Бандана Бани За Велосипедизам Мотоцикл

Работи одлично под шлемови Сакате да поминувате време на отворено? Тогаш знаете дека е важно да ја зашти

DEN 237.92
Прва Помош Убавина Сјај на Лицето лак: Веганско Пилинг Миење На Лицето Направено Со Екстракт Од Кора Од Врба За Рамномерно Изглед Свеж Попустот
Џозеф Потпис Линија Брада Молив Свеж
Џозеф Потпис Линија Брада Молив

Карактеристики : Олеснете Го Обликувањето На Брадата : Лесно дефинирајте, обликувајте и подобрувајте ги

DEN 239.84
АПЦ РБЦ17 Замена На Батеријата кертриџ 17 Свеж
АПЦ РБЦ17 Замена На Батеријата кертриџ 17

ЗА ПРОЗОРЦИ дома и мали бизниси кои поддржуваат компјутери и мрежни системи Загарантирана компатибилн�

DEN 377.76
Базивакс Оригинална Мешавина-Леано Железо И Јаглероден Челик Зачини Свеж
Базивакс Оригинална Мешавина-Леано Железо И Јаглероден Челик Зачини

Оригиналното Зачинување од Леано Железо базивакс Е направено од Масло Од Канола, Масло од Семе од Грозј�

DEN 2.00