СКАВАТА Водоотпорен Чистење Престилка со 6 Џебови &засилувач; 2 Патент Мрежа Миење Кеси, Професионални Чистење Кади Торбичка Престилки Со Прилагодливи Појас На Пол?

СКАВАТА Водоотпорен Чистење Престилка со 6 Џебови &засилувач; 2 Патент Мрежа Миење Кеси, Професионални Чистење Кади Торбичка

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Најлон И Фабрики. Увезени. Затворање на бравата. Машинско Перење. Паметен Дизајн : престилката СКАВАТА е дизајнирана да ги одржува средствата за чистење организирани и на дофат, така што не мора да ги барате секогаш кога ќе ви требаат. Димензии : 13,5 Во L x 11in W (34,29 cm L x 27,94 cm W). Разновидно Складирање : професионалната престилка има 6 длабоки џебови и 4 мрежести јамки за складирање однапред за да собере прашина, четки, шишиња со спреј и многу повеќе. Дополнително, на задната страна има 3 мрежести џебови за чување крпи, вреќи за ѓубре и други предмети. Издржливи Материјали : престилката е конструирана со издржлива и има надворешност отпорна на триење што ги штити залихите од абење. Ова осигурува дека престилка може да издржи редовна употреба и да трае долго време. Машина за перење за лесно одржување. Обложена Задна Страна и Прилагодлив Ремен За Појас : престилка е дизајнирана со обложена задна страна и прилагодлива лента за појас за дополнителна удобност за време на употребата. Дојдете со прстени за клучеви од жичен кабел за Прицврстување на алатите и закачување на појасот за појас за брз пристап. Водоотпорен : престилка е водоотпорна благодарение на полиуретанската (СТП) обвивка што помага да се одржат резервите чисти и суви. Ова е особено корисно при чистење со вода или други течности што можат да ги оштетат или почват залихите.

Избор на клиенти

Џемхо Мамо Подарок Кујнски Крпи Црвена Љубов Крпи За Садови Ултра Абсорбента Меки Крпи За Раце За Сушење Крпи За Чај За Чистење Свеж Попустот
Fdit Перат Подлога За Четкање Еднократно Чистење Крпа Замена Погоден За Xiaomi 1c Чистење Машина За Чистење Додаток Свеж
Fdit Перат Подлога За Четкање Еднократно Чистење Крпа Замена Погоден За Xiaomi 1c Чистење Машина За Чистење Додаток

Висококвалитетна машина за бришење крпа, одговара За Xiaomi 1c почиста Изработен од еколошки влакна матери�

DEN 111.84
Глинис Крпи За Садови Кујна Високо Апсорбирачки Партали За Садови Памучни Крпи За Садови За Миење Садови, Чистење Свеж Попустот
Е-крпа-Миење&засилувач;избришете Крпа За Садови - 1 секој-2 КТ Свеж
Е-крпа-Миење&засилувач;избришете Крпа За Садови - 1 секој-2 КТ

ЕКрпа За Миење Садови и Чистење Садови Крпи, 2Пакет 2 Пакување Крпи : Овие супер абсорбента крпи се идеалн

DEN 283.20
9 Парчиња шведски Кујнски Садови Абсорбента шведски Крпи За Садови Сини Цветови Од Цреша Цвет Меки Кујнски Крпи За Повеќекратна Свеж Попустот