Со држач за автомобили и кабел за аудио приклучок со микрофон за паметни телефони за покривање на куќиштето за џогирање идеално за Samsung Galaxy J1 Mini Prime, A3

Со држач за автомобили и кабел за аудио приклучок со микрофон за паметни телефони за покривање на куќиштето за џогирање идеално

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Внатрешна димензија : 5,5 l x 3 w x 0,5 d, комбо со (универзален држач за ротирачки црни ротирачки автомобили за мобилен телефон/mp3/gps) и (3ft црн 3,5 mm пин до 3,5 mm кабел за аудио приклучок во кабел со микрофон). Компатибилен : Samsung Galaxy J1 Mini Prime (4 инчи) и Samsung Galaxy A3 (2017) (4,7 инчи). Лесниот материјал за неопренови ве одржува мобилен телефон подалеку од пот и влага и го заштитува вашиот уред безбедно за време на вежбање. Изградена во рефлексивна лента за безбедно трчање во услови на слаба осветленост. Опремена со прилагодлива лента за прицврстувачи и лента за проширување, може да одговара на повеќето големини на раката до 18 инчи. Вградениот слот за клуч ви овозможува безбедно да го чувате вашиот клуч за куќа додека вежбате, а исчистениот преден капак овозможува пристап до екранот и функциите на вашиот уред. Од џогирање, одење, пешачење, па дури и до ноќно трчање (вградено во рефлексивна лента), Sumac Life Sports Armband го одржува вашиот мобилен телефон близу и безбеден за вас дури и за време на најинтензивните вежби. Наместо да се грижите дека вашиот мобилен телефон се лизга од рацете или џебовите, прифатете го вашиот активен животен стил со вашиот уред што се држи безбедно на раката. Случајот за прегратки опремени со прилагодлива лента за прицврстувачи и лента за прицврстување на Extender, може да одговара на големината на раката до 18 инчи (45 см). Исчистениот преден капак овозможува пристап до екранот и функциите на вашиот уред, како што се одговарање на телефонот или започнување на стоперката. Покрај тоа, прицврстувачот за прицврстување е совршен за завиткување на вишок кабел за слушалки околу него, во кој можете да уживате во музика додека спортот или во движење. Пакетот вклучува 1 x Pink Suma Clife Armband1 X Универзален црна ротирачка држач Приклучете го кабелот со микрофонкомпатибилен со Samsung Galaxy J1 Mini Prime (4 инчи) -Samsung Galaxy A3 (2017) (4,7 инчи).

Избор на клиенти

Case Boxwave Case компатибилен со Laieseke DRF45 - Спортски амбранд, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Laizeske DRF45 Свеж
Case Boxwave Case компатибилен со Laieseke DRF45 - Спортски амбранд, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Laizeske DRF45

? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со Laieske DRF45 Лесно прилагодлива и флексибилна ам�

DEN 0.33
Црно трчање/џогирање/џогирање/велосипедска вода отпорна на вода компатибилен со Xiaomi Mi 9T Свеж
Црно трчање/џогирање/џогирање/велосипедска вода отпорна на вода компатибилен со Xiaomi Mi 9T

Водоотпорен патент и отсечен за приклучокот за слушалки, чувајќи ги и вашите слушалки и смартфони зашти

DEN 1.00
Zting Armband, Водење на спортски телефонски куќиште Армбанд 5.5-6 инчен паметен телефон Стенд на екранот на допир на допир Свеж
За случајот Galaxy A9 2019, водоотпорен спортски теренски простор за џемпери со кабел за полнење за Samsung A9 2019 црно Свеж
За случајот Galaxy A9 2019, водоотпорен спортски теренски простор за џемпери со кабел за полнење за Samsung A9 2019 црно

Тип : торба за оружје за : Galaxy A9 2019 6.4 " Материјал : PU кожа Shock Proof + антикора + антилизга Производ вклучува : 1 �

DEN 376.00
Случајот за вежбање со црна облека за вежбање со сопственик на клучеви одговара на џогирање одговара на Samsung Galaxy A53. Свеж
Водоотпорен водоотпорен појас за водоотпорен мобилен телефон Navitech - Компатибилен со паметен телефон на Oppoppo Reno7 Свеж
Boxwave Case компатибилен со Ulefone Note 8P - Sports Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Ulefone Note 8P Свеж
Boxwave Case компатибилен со Ulefone Note 8P - Sports Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Ulefone Note 8P

? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со Ulefone Note 8p Лесно прилагодлива и флексибилна а�

DEN 303.20