Копри комплет од 4-та тркала од 16 инчи црни хабкап, прилепуваат на Рено

Копри комплет од 4-та тркала од 16 инчи црни хабкап, прилепуваат на Рено

DEN 1272.96

Свеж

Достапно.

Покривање на тркалото. Hubcap. АБС пластика. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Сјајно. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Покривање на тркалото. Hubcap. АБС пластика. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Сјајно. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Наменето за брза и лесна инсталација. Инсталацијата на Hub Caps трае неколку минути и не бара дополнителни алатки. Произведено од издржлива ABS пластика и завршена со сребрена позлатена. Отпорен на миење на притисок, силен, не-кршење и сјајно што ја гарантира нивната издржливост, висок квалитет и естетика. Еден сет е капакот на тркалото на четири парчиња за автомобил. Willе испратиме еден сет.

Избор на клиенти

Fydun Hub Cover Cup Cup Орев автомобил со автомобили Автоматски центар за завртки против кражба на капаче 20 парчиња 21мм Свеж
Fydun Hub Cover Cup Cup Орев автомобил со автомобили Автоматски центар за завртки против кражба на капаче 20 парчиња 21мм

Покрив за навртки на тркалото погоден за сите завртки од 21 мм (центар за тркала за автомобили) Покрив на �

DEN 852.80
Копри сет од покривка од 4 тркала 15 инчи сребро-црна Hubcap Snap-on Fits Mercedes Свеж
Копри сет од покривка од 4 тркала 15 инчи сребро-црна Hubcap Snap-on Fits Mercedes

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно...

DEN 1.00
Копри сет од покривка од 4 тркала од 14 инчи сребрена Hubcap Snap-on Fit renault Свеж
Копри сет од покривка од 4 тркала од 14 инчи сребрена Hubcap Snap-on Fit renault

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 0.67
TSW Rouge сиво тркало со насликана завршница Свеж
TSW Rouge сиво тркало со насликана завршница

Големина на тркалото : 18x9.5 Модел на завртки : 5 / 112 Офсет : ET35 Hub Bore Големина : 72мм Заврши : Gunmetal со огледало и

DEN 2.33
Визија 474 Recoil 17x8 5x108 +38mm црно/машинско тркало раб 17 инч Свеж
Визија 474 Recoil 17x8 5x108 +38mm црно/машинско тркало раб 17 инч

(1) Еден сјајно црно машинско лице за обложување на лицето (серија 474) раб! Големина : 17x8 шема на завртки : 5x4

DEN 1120.00
Компатибилен со Tesla Model Y 2018-2022 4PCS HUBCAP Замена на тркалото за замена на тркалото 19-инчен автомобилски хабкап целосни Свеж
Копри сет од покривка од 4 тркала од 14 инчи црна Hubcap Snap-on одговара на Киа Свеж
Копри сет од покривка од 4 тркала од 14 инчи црна Hubcap Snap-on одговара на Киа

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 784.00
Копри комплет од 4-та тркала од 14 инчи сребрено-црно хабкап, вклопува Toyota Yaris Prius Свеж
Копри комплет од 4-та тркала од 14 инчи сребрено-црно хабкап, вклопува Toyota Yaris Prius

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 635.20
Замена 15 сребрена завртка на Hubcap Wheelaver Свеж
Замена 15 сребрена завртка на Hubcap Wheelaver

1 Нова реплика на задниот дел / замена на тркала за Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклоп

DEN 1160.00
Копри сет од покривка од 4 тркала од 13 инчи Сребрена Hubcap Snap-On одговара на Chevrolet Свеж
Копри сет од покривка од 4 тркала од 13 инчи Сребрена Hubcap Snap-On одговара на Chevrolet

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 0.33