Opwele 41 во 1 шрафцигер S2 Магнетски битови Ratchet Screver Screwderivers KIT DIY Алатка за поправка на домаќинствата

Opwele 41 во 1 шрафцигер S2 Магнетски битови Ratchet Screver Screwderivers KIT DIY Алатка за поправка на домаќинствата

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Материјал : Челик од хром-ванадиум. Со 28 бита и 9 ракави, лесно може да се справи со сите видови мебел, електрични уреди, играчки, завртки и ореви во домот. Компактната форма е посоодветна за мали простори. Врвот од 72 заби е мал и има голем вртежен момент, погоден за механичко расклопување и склопување. Тој е ергономски и има тркалезен и удобен зафат. Материјал : Челик од хром-ванадиум. Со 28 бита и 9 ракави, лесно може да се справи со сите видови мебел, електрични уреди, играчки, завртки и ореви во домот. Компактната форма е посоодветна за мали простори. Врвот од 72 заби е мал и има голем вртежен момент, погоден за механичко расклопување и склопување. Тој е ергономски и има тркалезен и удобен зафат. Тип : Set Matery Set Matery : Chrome-Vanadium Steelfeatures : Multifunctional Model Број : 41 во 1 шрафцивер со 28 бита и 9 ракави, лесно може да се справи со сите видови на мебел, електрични уреди, играчки, завртки и ореви во домот. Компактната форма е посоодветна За мали простори. Врвот со 72-зана заби е мал и има голем вртежен момент, погоден за механичко расклопување и склопување. Тоа е ергономски и има тркалезна и удобна зафат. , или мерење на рацете; бојата може да биде малку различна заради мониторите. Ве молиме, земете вистински производ како стандард, благодарам за разбирањето!.

Избор на клиенти

Ih Casa Décor 3pc сјаен -сет од 6 лакови Свеж
Ih Casa Décor 3pc сјаен -сет од 6 лакови

Дизајн : Бронзена starвезда принт Материјал : 100% полиестер Димензии : 3,95 l × 4,75 W × 2 H Користете : Декорација н

DEN 355.68
HASAKI Light A4 хартија за хартија хартија за хартија сертификат за документ за сечење на хартија за хартија Свеж
HASAKI Light A4 хартија за хартија хартија за хартија сертификат за документ за сечење на хартија за хартија

[Лесен за употреба] Ефикасен и лесен секач за хартија, со уредно сечење, точна скала и удобна употреба...

DEN 142.08
XXXDXDP Преносен мини џеб печатач термичка етикета за конекција на печатач без мастило за печатење без мастило Свеж
Елексит DC3V 2000rpm Електрична опрема 6мм вратило од дијалезиран DC мотор за играчка за модели RC модел Свеж
Елексит DC3V 2000rpm Електрична опрема 6мм вратило од дијалезиран DC мотор за играчка за модели RC модел

Земја на производство : Кина; Материјал : метал; Нето тежина : 4 G Содржина на пакетот : 1 x DC мотор со четкан;

DEN 2.67
Рамка за црна регистарска табличка на Универзитетот во Мичиген Свеж
Рамка за црна регистарска табличка на Универзитетот во Мичиген

Официјално лиценциран Колегиум на сите рамки за метални регистарски таблички Впечатлива графика, мета

DEN 399.20
СВЕТСКИ ТЕК МАНСКИ СВЕТНА ЗОНА ПОВЕДНА КАПАЛНА БОЛОК КАПА Свеж
СВЕТСКИ ТЕК МАНСКИ СВЕТНА ЗОНА ПОВЕДНА КАПАЛНА БОЛОК КАПА

Памук, мрежа, најлон Затворање на кука и јамка Само миење на рацете Ткаенина : 91 / 9 најлон / памук...

DEN 2.00
Fydun 7 во 1 Монитор за квалитет на воздухот Рачен температурен влажност PM2.5 PM10 VOC CH2O детектор со заграда 3.7V за домашна Свеж
Зебра Работна капа прилагодлива капаче за чистење со копчиња и лажна коса чиста за медицинска сестра и доктор Свеж
Womenените лесни резервоар за вежбање врвови со ребрести салата атлетска камизола со вграден градник Свеж
Womenените лесни резервоар за вежбање врвови со ребрести салата атлетска камизола со вграден градник

100% најлон Повлечете го затворањето Машинско миење Ткаенина : градник : 88% најлон, 12% еластан; постава за ч�

DEN 223.84
Yunyn Robot Robot Vacuum Cleans Mop, мултифункционален интелигентен робот за зафаќање, тивка машина за низок шум за миленичиња Свеж