Хемотон Јапонски Чај Садови Јапонски Чај Садови Чај Четка Бамбус Кунг Фу Чај Четка Јапонски Чај Церемонија Додатоци Мача Додатоци Јапонски Чај Котел Јапонски Чај ?

Хемотон Јапонски Чај Садови Јапонски Чај Садови Чај Четка Бамбус Кунг Фу Чај Четка Јапонски Чај Церемонија Додатоци Мача Додатоци

DEN 620.80

Свеж

Достапно.

Совршен за дома, чајџилница, спална соба, продавница за чај итн. Одржувајте го вашиот чајник долго време, може подобро да го задржи вкусот на чајот. Совршен подарок за вистински љубители на чај. Кинески материјали за чај кунгфу, погодни за чајник, сад, кафе, итн. Изработен од висококвалитетен природен бамбус, здрав, рафиниран и издржлив. Описоваа ставка е четка за чистење чајник. Произведен од висококвалитетен материјал, не ги повредува чајните сетови. Избор на бамбус дрво, текстурата е рафинирана и издржлива. Четката за чај од бамбус е совршена за чистење и одржување на вашиот чајник.Карактеристики-Материјал : Бамбус.- Големина : Околу 15 х 3 х 3 см.- Изработен од висококвалитетен природен бамбус, здрав, рафиниран и издржлив.- Совршен подарок за вистински љубители на чај.- Одржувајте го вашиот чајник долго време, може подобро да го задржи вкусот на чајот.- Кинески резерви за чај кунгфу, погодни за чајник, сад, кафе, итн.- Совршен за дома, чајџилница, спална соба, чајџилница итн.Пакет Вклучувајќи 1 x Алатка За Чистење Чајник.

Избор на клиенти

Qtqgoitem Дома Автомобил Тепих Стол Пластични Чистење Четка Алатка Жолта 12.2 Свеж
Qtqgoitem Дома Автомобил Тепих Стол Пластични Чистење Четка Алатка Жолта 12.2

Име На Производот : Четка За Чистење Автомобил;Материјал : Пластика Боја : Жолта; Големина На Дел Од Четка

DEN 662.40
Однапред 56505792 Четка 19.050 Гриз W/Навртки Резервни Свеж
Однапред 56505792 Четка 19.050 Гриз W/Навртки Резервни

Четка, 19".050 Гриз W / Навртки Четка, 19".050 Гриз W / Навртки Однапред 56505792 Четка 19".050 Гриз W / Навртки Резервни Ак

DEN 304.00
Алипис 3 парчиња Четка За Чистење Тоалет Монтиран На Ѕид Четка За Тоалет Четка Со Држач За Четка За Чистење Тоалет Свеж
Justpenghui Home паметен робот вакуум чистач додатоци за замена на делови за замена Главна четка за ролери погодни за chuwi Свеж
Лиј Електрични Спин Чистач, Бежичен Моќ Спин Чистач со 4 Заменливи Четка Глави Бања Туш Чистач На Полнење Рачни Чистач За Кујна, Свеж Попустот
Гордон Четка 50055 Двојна Спирала Моќ Четка, Јаглероден Челик Свеж
Гордон Четка 50055 Двојна Спирала Моќ Четка, Јаглероден Челик

11 / 2во Должина На Четка Со Дијаметар На Четка 3 / 8 во Дијаметар Четка Четка Дијаметар 120во Дијаметар На Ст�

DEN 3.33
Флексибилна пластична сунѓер за чистење влакна памучна бања када четка со четка за чистење на делови за рачки Свеж
ДОИТОЛ Тоалет Четка Свеж
ДОИТОЛ Тоалет Четка

Отстранете силно, постојано се вклопува конектор со навој Ниту премногу тешко ниту премногу меко, и тоа

DEN 0.67
Форензички Извор ФС-1-0025 Редовна Четка За Коса Од Камила Свеж
Форензички Извор ФС-1-0025 Редовна Четка За Коса Од Камила

Форензички Извор 10025 Форензичари Извор на форензика Фс10025 Редовен Извор На Четка За Форензика На Камелх�

DEN 0.33