За случајот Galaxy A70E, водоотпорен спортски теретана за теретана со кабел за полнење за Samsung A70E Black

За случајот Galaxy A70E, водоотпорен спортски теретана за теретана со кабел за полнење за Samsung A70E Black

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Тип : торба за оружје. за : Galaxy A70 E 6.1 ". Материјал : PU кожа. Шокапоф + анти-кора + анти-лизга. Производ вклучува : 1 Телефонска торба + 1 кабел за полнење три-во-еден (без напојување). Тип : торба за пречки. За : Galaxy A70 E 6.1 ". Материјал : ПУ кожа. Шокпроизводен + анти-крик + анти-лизга. Производот вклучува : 1 телефонска торба + 1 кабел за полнење три-во-еден (без напојување). Опис Погоден за прегратка на носителот на клетките : тренингот, екстремно, вежбање, трчање, фитнес, одење, џогирање, пешачење, возење велосипед, јога, риболов, кампување, патување, секојдневно слободно време. Голем амблем за мобилни телефони за складирање : Овој држач за телефон со рака е доволно голем за да работи со повеќето мобилни телефони и заштитни случаи и нуди два слоја на заштита. Не-лизгање, универзална торбичка за мобилни телефони со големина : држачот на спортски телефон останува на место на горната рака кога работи, работи надвор или крева тежина. до 16 инчи. Машки пречки за мажи, прегратки за жени, прегратки за деца, момчиња и девојчиња. Напреден материјал за спортски бенд со црна рака на рака : Направено од истегната, дише, лесна и удобна мешавина од неопренови, држачот на телефонот може да се наведнува, да се пресврти и да се наведнува, но никогаш не ја губи формата. Одделен држач за телефон со двојна џебна рака : Главниот џеб го држи вашиот телефон, а другиот ги држи вашите клучеви, пари, картички, слушалки, кабли, електрична банка, полнач, итн. без напојување) Стил на задниот дел : Вметнување на практична картичка на задниот дел + процес на жариште во стилот на флип : Вертикална целосна заштита + прецизни дупки и мазна шема. Глаза со високо-маснотии Глазура ПУ кожа + Спортско работење Функција за работа со шок-отпорен на гребење + анти-лизгање.

Избор на клиенти

Водоотпорен водоотпорен мобилен телефон Navitech Синиот мобилен телефон - Компатибилен со Samsung Galaxy A50 Свеж
Водоотпорен водоотпорен мобилен телефон Navitech Синиот мобилен телефон - Компатибилен со Samsung Galaxy A50

Водоотпорен патент и отсечен за приклучокот за слушалки, чувајќи ги и вашите слушалки и смартфони зашти

DEN 159.84
Фолч за Nokia 215 4G - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Nokia 215 4G - Stark Green Свеж
Фолч за Nokia 215 4G - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Nokia 215 4G - Stark Green

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 3.00
Фудбал за Motorola One Power - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Motorola One Power Свеж
Фудбал за Motorola One Power - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Motorola One Power

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 0.67
Црно трчање/џогирање/џогирање/велосипедска вода отпорна на вода, компатибилен со Huawei Уживајте во 9S Свеж
Црно трчање/џогирање/џогирање/велосипедска вода отпорна на вода, компатибилен со Huawei Уживајте во 9S

Водоотпорен патент и отсечен за приклучокот за слушалки, чувајќи ги и вашите слушалки и смартфони зашти

DEN 159.84
Водоотпорен мобилен телефон на Navitech Purple Mobile, кој работи на половината - компатибилен со Google Pixel 3 XL Свеж
Водоотпорен мобилен телефон на Navitech Purple Mobile, кој работи на половината - компатибилен со Google Pixel 3 XL

Водоотпорен патент и отсечен за приклучокот за слушалки, чувајќи ги и вашите слушалки и смартфони зашти

DEN 159.84
За случајот Galaxy A10 5G, водоотпорен спортски теренски простор за џемпери со кабел за полнење за Samsung A10 5G Pink Свеж
За случајот Galaxy A10 5G, водоотпорен спортски теренски простор за џемпери со кабел за полнење за Samsung A10 5G Pink

Тип : торба за оружје за : Galaxy A10 5 G 6.2 " Материјал : PU кожа Шокапоф + антикора + антилизга Производ Вклучува :

DEN 915.20
За случајот Galaxy A9 2019, водоотпорен спортски теренски простор за џемпери со кабел за полнење за Samsung A9 2019 црно Свеж
За случајот Galaxy A9 2019, водоотпорен спортски теренски простор за џемпери со кабел за полнење за Samsung A9 2019 црно

Тип : торба за оружје за : Galaxy A9 2019 6.4 " Материјал : PU кожа Shock Proof + антикора + антилизга Производ вклучува : 1 �

DEN 376.00
Фолч на футрола Boxwave Компатибилен со Oppo Watch - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Oppo Watch Свеж
Фолч на футрола Boxwave Компатибилен со Oppo Watch - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Oppo Watch

? [Одлично гледање] Фолч на боксерски бран компатибилен со Oppo Watch Новиот дизајн интегрира безбеден и безб

DEN 0.33
Фолч на боксерски бран компатибилен со Infinix Zero X - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и работи за Infinix Свеж
Фолч на боксерски бран компатибилен со Infinix Zero X - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и работи за Infinix

? [Одлично гледање] Фолч на боксерски бран компатибилен со Infinix Zero X Новиот дизајн интегрира безбеден и бе

DEN 399.20
Водоотпорен водоотпорен мобилен телефон на Navitech, кој работи појас на половината - Компатибилен со Blu C5 Max Свеж
Водоотпорен водоотпорен мобилен телефон на Navitech, кој работи појас на половината - Компатибилен со Blu C5 Max

Брзо за прицврстување и одвојување Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографира

DEN 1.67
Inoi 7i Lite Holder, Boxwave® [ActiveStretch Sport Armband] Прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за inoi 7i lite - etет Свеж
Inoi 7i Lite Holder, Boxwave® [ActiveStretch Sport Armband] Прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за inoi 7i lite - etет

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 399.20
Фолч на боксерски бран компатибилен со Infinix Hot 10T - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и работи за Infinix Свеж
Водоотпорен водоотпорен појас за водоотпорен мобилен телефон Navitech - Компатибилен со паметен телефон на Oppoppo Reno7 Свеж