AEXIT HH54P MY4 RELAY

AEXIT HH54P MY4 RELAY

DEN 128.80

Свеж

Достапно.

Име на производот : Реле за општа намена; Модел : HH54 P. Напон на калем : DC 24 V; Контакт : AC240 V/ DC28 V 5 A. Големина (приближно) : 3,5 x 2,7 x 2cm / 1,4 "x 1,1" x 0,8 "(l * w * t); материјал : пластика. Боја : чиста, црна; тежина : 33g. Содржина на пакет : 1 x реле за општа намена . Име на производот : реле за општа намена; модел : HH54 P. Напон на калем : DC 24 V; Контакт : AC240 V / DC28 V 5a. Големина (приближно.) : 3,5 x 2,7 x 2cm / 1.4 "x 1,1" x 0,8 "(L * w * T); материјал : пластика. Боја : чиста, црна; тежина : 33g. Содржина на пакет : 1 x Реле за општа намена. 14 пинови, 4pdt. Погодно е за домашен апарат, канцелариска машина, аудио, опрема, автомобил, итн. Релето ја игра улогата како заштитник или прекинувач за кола. Може да ги заштити вашите електрични опрема многу добро. 14 -пинските реле е за општа намена.

Избор на клиенти

Tnisesm/6pcs DC 5V Coil SPDT Pcb Реле 5 Пина Мини Моќ Реле T73-5P-5V-BK Свеж
Tnisesm/6pcs DC 5V Coil SPDT Pcb Реле 5 Пина Мини Моќ Реле T73-5P-5V-BK

Име на производ : Pcb Реле За Напојување; Модел : JQC3 FFSZ Серпентина Напон : DC 5 V; Контакт Рејтингот : 10a 250 VAC / 15 A

DEN 1.00
Schneider Electric USA 788XCXRC-120A 788 SERIES 3PDT 10 A 120 VAC 1700? Чист приклучок за покривање на реле - 10 ставка Свеж
Schneider Electric USA 788XCXRC-120A 788 SERIES 3PDT 10 A 120 VAC 1700? Чист приклучок за покривање на реле - 10 ставка

Contact Form : 3pdt (3 форма Ц); Contact Current (MAX) : 10 A; Номинална колволтажа : 120 V; Teparmation Style : Plugin ; Contact Form : 3pdt (3 форма Ц); Cont

DEN 713.60
AEXIT 2PCS 15 релеи X 1W 3W LED Aluminum Circe Aluminum Circuit Circuit PC таблички релеи 90мм DIA Свеж
AEXIT 2PCS 15 релеи X 1W 3W LED Aluminum Circe Aluminum Circuit Circuit PC таблички релеи 90мм DIA

Име на производот : Алуминиум PCB коло; одговара за : 15 x 1 W 3 W LED Дијаметар : 90мм / 3,5 "; Дебелина : 1,5мм / 0,05"...

DEN 3.33
Потер и Брумфилд R10-E1-X8 Реле 24VDC 5A R10-E1-X8 Свеж
Потер и Брумфилд R10-E1-X8 Реле 24VDC 5A R10-E1-X8

Тежина : 0,33lb Димензии на производот : 2,00 x 1,00 x 1,00 инчи Состојба : Користено како ново Тежина : 0,33lb...

DEN 1001.60
Релеи AEXIT DC 12V 80A 5 терминали SPDT 1NO 1NC чиста пластична реле за додатоци за возила Свеж
Релеи AEXIT DC 12V 80A 5 терминали SPDT 1NO 1NC чиста пластична реле за додатоци за возила

Име на производот : реле за автомобили; Тип на контакт : SPDT; Пин број : 5 рамен пин Оценета струја : Max.80 A; Оце

DEN 3.33
Контрола на контролата на копчето AEXIT Електричен 0-30S Sec 8 Терминали DPDT Timer Timer H3Y-2 AC220V Свеж
Square D D 8501-KPD12-P14V53 Серија Д реле за напојување, класа 8501, 2-пол D 8501-KPD12-P14V53 Серија Д Д Свеж
Square D D 8501-KPD12-P14V53 Серија Д реле за напојување, класа 8501, 2-пол D 8501-KPD12-P14V53 Серија Д Д

Тежина : 0,17lb Димензии на производот : 3,00 x 2,00 x 2,00 инчи Состојба : Користено како ново Тежина : 0,17lb...

DEN 0.67
Реле за општа намена Ален-Бредли 12VDC 700-HB32Z12 Свеж
Реле за општа намена Ален-Бредли 12VDC 700-HB32Z12

Тежина : 1,00lb Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 6,00 инчи Состојба : Користено добро Тежина : 1,00lb Димензии на �

DEN 408.00
Реле за реле IDEC, 8pin, 7A, 300V - SY2S -05 Свеж
Реле за реле IDEC, 8pin, 7A, 300V - SY2S -05

Цена за : Секое монтирање на приклучокот : ДИН Railелезна струја Оценка : 7А Терминали на штекер : Оценка на �

DEN 3.33
Xingyheng 10pcs Еден модул за релејски модул 12V со ниско ниво на активирање на плочата за експанзија на плочата контролиран Свеж
General Electric D1255K16 Контролна единица за мерач на панел Свеж
General Electric D1255K16 Контролна единица за мерач на панел

Hz : 50 / 60 VA : 6.8 Волти : 120 Hz : 50 / 60 VA : 6.8 Волтс : 120 PN : D1255 K16 D1255 K16 General Electric PN : D1255 K16 D1255 K16 метарска реле Енергија :

DEN 958.40