Мелдикизо 64oz шише со вода од не'рѓосувачки челик со широк капак на устата, црна голема чаша за пиење, изолиран вакуум со двојни wallидови

Мелдикизо 64oz шише со вода од не'рѓосувачки челик со широк капак на устата, црна голема чаша за пиење, изолиран вакуум со двојни

DEN 319.84

Свеж

Достапно.

Спецификација : 64oz; Црна; 12.8*12.8*28,5см (5.04 "x 5.04" x 11.2 ")/компјутер. Безбеден материјал : не'рѓосувачки челик од одделение за храна. Капакот е еколошки и без БПА. Погодно искуство : Голем капацитет од 64 мл ви овозможува да уживате во еден полн Шише/бокал без вода без да мора да го надополнувате често. Има кружен дизајн за да можете да го обесувате. Со овој преносен дизајн, можете лесно да го носите шишето со вода на кое било место каде што сакате. Совршено за теретана, тренингот, канцеларија и кое било отворено Рекреации. Функција : Отворање со широки уста е лесно да се пополни со коцки мраз и чисто. Погодно за разни активности како фитнес, губење на тежината, добивка на мускули, контрола на апетит и целокупно здравје. Брза испорака на ФБА. Ако има проблем, kindубезно контактирајте со нас, ние ние ќе се справи со него во рок од 24 часа. Спецификација : 64oz; црна; 12,8*12.8*28,5 см (5.04 "x 5.04" x 11.2 ")/компјутер. Безбеден материјал : Не'рѓосувачки челик од одделение за храна. Капакот е еколошки и без БПА. Погодно искуство : Голем капацитет од 64 мл обезбедува да уживате во едно целосно шише/бокал со вода без да го надополнувате често. Има кружен дизајн за да можете да го закачите. Со овој преносен дизајн, можете лесно да го носите шишето со вода на кое било место каде што сакате. Совршен за теретана, тренингот, канцеларија и какви било рекреации на отворено. Функција : Отворањето со широка уста е лесно да се наполни со коцки мраз и чисто. Погодно за разни активности како фитнес, губење на тежината, добивка на мускули, контрола на апетит и целокупно здравје. Брза испорака на ФБА. Ако некој проблем, kindубезно контактирајте со нас, ние ќе се справиме со тоа во рок од 24 часа. Опис : Материјал : 18/8 304 Боја од не'рѓосувачки челик : Црн капацитет : 64oz Материјал на капакот : ПП пластична тежина : 781g/компјутер Димензија : 12.8*12.8*28.5cm (5.04 "x 5.04" x 11.2 ")/Компјутерски карактеристики : Двоен wallид Изолиран вакуум : Чувајте ладно до 24 часа; чувајте го топло до 12 часа безбеден материјал : Не'рѓосувачки челик од одделение за храна. Капакот е еколошки и без БПА.

64oz; Black ; 12.8*12.8*28.5cm (5.04 x 5.04 x 11.2)/pc :

Избор на клиенти

Pearl Metal Charger Sport Jug 2200 Заменски пакување H-6881 Свеж
Pearl Metal Charger Sport Jug 2200 Заменски пакување H-6881

Големина (приближна) : надворешен дијаметар 3,3 x висина 0,4 инчи (83 Тежина : приближно 0,3 мл (9 g) Материјал : си

DEN 2.33
Манму каваи шише со вода симпатична сад за стомак чаша со чаша ракав со слама преносно слатко шише со вода Свеж
Манму каваи шише со вода симпатична сад за стомак чаша со чаша ракав со слама преносно слатко шише со вода

Ова е шише со стомак со голем капацитет од 700 мл Неговиот симпатичен изглед е погоден за жени и деца, а до�

DEN 1.67
декор Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Кафе Чаша, Патување За Топла &засилувач; Ладни Пијалоци 450мл 16оз-Црна Свеж
декор Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Кафе Чаша, Патување За Топла &засилувач; Ладни Пијалоци 450мл 16оз-Црна

Изолирана кригла за кафеземете го омилениот топол пијалок во движење со декор 450мл шолја за кафе за пату

DEN 3.33
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла кафе, ретро корпоративна шема на компас Свеж
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење Свеж
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење

Изработени од најквалитетни материјали Изграден за перформанси и издржливост Произведено Во Кина...

DEN 201.44
Шише со вино и стакло од не'рѓосувачки челик изолирана вода шише со шише со чаша чаша чаша за топли и ладни пијалоци Свеж
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, жолт лимон лисја овошје Свеж
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, жолт лимон лисја овошје

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 2.00