PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци на капаци за асортиман за мебел за бебиња, кожни седла сад

PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

40 комплети црни M6 за поврзување на завртки за капаци на капаци на капаци и алатка за погон на погон за појавување 2 парчиња. Главно функции : комбинација, врска, фиксирање и отпорност на абење. Инсталација -Влезете ја завртката во дупката на едниот крај и вметнете ги навртките за да ја покриете завртката на другиот крај. На крај, користете го клучот M4 Затегнете ги навртките на завртките. Препорачана големина - примена на големината на дупката 3,15 “(8 mm); дебелина применлива за предметите што треба да се заклучат : минимум 35 mm, максимум 46 mm ,. апликација - се користи како сврзувач за поврзаност, погоден за сите видови на DIY уметност, кожни занаети, кожни занаети, кожни занаети, кожни занаети, кожни занаети, и правење облека. Како што се мебел за бебиња, тенки албуми за фотографии, декоративни торби, ремени, кожни торби, сандали, чизми, итн. , фиксирање и отпорност на абење. Инсталација -Изживајте ја завртката во дупката на едниот крај и вметнете ги навртките за да ја покриете завртката на другиот крај. На крај, користете го клучот M4 Затегнете ги навртките на завртките. Препорачана големина -аплицирана големина на дупката 3,15 " (8 мм); Дебелина што се применува на предметите што треба да се заклучат : минимум 35 мм, максимум 46 мм ,. Апликација - Се користи како прицврстувач за поврзана, соодветна за сите видови на DIY уметност, кожни занаети и правење облека. Како што се мебел за бебиња за кревет, тенки албуми со фотографии, декоративни торби, ремени, кожни кеси, сандали, чизми, итн. M6 црни врзувачки завртки што ги поврзуваат завртките капачиња на асортиман за асортиман : Карактеристики на поврзување навртката на завртката : Затегнете ги двата краја на дупката за вметнување низ целата дупка завртката за орев за да се постигнат функциите на комбинација, врска и фиксирање. Се користи како прицврстувач за поврзан, погоден за сите видови на DIY уметност, кожни занаети и правење облека. Како што се мебел за бебиња за кревети, тенки албуми со фотографии, декоративни торби, ремени, кожни торби, сандали, чизми, итн. Многу важна големина што треба да ја знаете пред да купите : применлива големина на дупката 0,315 “(8 mm); дебелина применлива за предмети до предмети Заклучени се : Минимална 1,4 инчи, максимум 1,8 инчи. Спецификација : Материјал : Висока цврстина и висококвалитетен јаглероден челик Главна боја : Црна големина : завртки : M6 x 30mm Собесен дијаметар на дупката : 0,315 ”(8мм) Погоден опсег на дебелина : 1,4 инчи- 1,8 инчи. Алатка за погон : М4 количина : 40 x завртки 40 x ореви од барел 2 x диск алатки : 82 компјутери Белешка : мали предмети и остри битови за вежба, ве молиме, држете се подалеку од децата.

Material:

Избор на клиенти

Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден Свеж
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден

Направени за активни кучиња 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејству

DEN 207.68
50pcs 1812 -A само -заклучување SPST Flashlight Flashlight Fool Push Switch DC 30V 1A Black 2 Pin -прекинувачи - Свеж
50pcs 1812 -A само -заклучување SPST Flashlight Flashlight Fool Push Switch DC 30V 1A Black 2 Pin -прекинувачи -

Пакетот вклучува : 50pcs * 1812А факел за копче за влечење на копчето Пакетот вклучува : 50pcs 1812А факел за копче

DEN 159.84
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали Свеж
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали

Заштеда на труд : Овој спојник е многу удобен за употреба, треба само да ја притиснете рачката со еден пр�

DEN 2.33
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот Свеж
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот

90% полиамид, 10% еластан Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 90% полиамид, 10% ел�

DEN 319.84
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица Свеж
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица

9ft Неонски сини електролуминисцентни (ЕЛ) жица Вклучен е контролор на батерии 3 Режим на светлина (остане

DEN 223.84
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга Свеж
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга

Оригинален дел за замена на OEM Stoelting заработи силна репутација како врвен производител на опрема за хран

DEN 3.00
Соленоиден вентил одговара на компресорот за воздух на Атлас Копко Свеж
Соленоиден вентил одговара на компресорот за воздух на Атлас Копко

Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing Директно замена и компатибилност на произ�

DEN 2368.00
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии Свеж
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии

Дванаесет индивидуално адресирани LED диоди со монтирање на центри Специјално дизајнираните сечила на в

DEN 190.24
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен Свеж
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 17.60
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz Свеж
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz

MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R три фаза 208 V до 600 15 k VA изолациски трансформатор од Ларсо�

DEN 784.00
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи Свеж
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи

Серверот за салата е вклучено 1 лажица салата и 1 парчиња вилушка за салата, должина од 12 инчи доволно за �

DEN 0.67
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve Свеж
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4насочен вентил за отстранува

DEN 127.84
Фанки Junуники ексклузиви преголеми слабини гравчиња во комплет со ракавици за допир на допир на допир на допир Свеж
Фанки Junуники ексклузиви преголеми слабини гравчиња во комплет со ракавици за допир на допир на допир на допир

Преголемата капа мери 9 “долги од 10” широки лажни рамни, додека редовните мерки за вклопување долги 8 ”�

DEN 495.84