PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци на капаци за асортиман за мебел за бебиња, кожни седла сад

PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

40 комплети црни M6 за поврзување на завртки за капаци на капаци на капаци и алатка за погон на погон за појавување 2 парчиња. Главно функции : комбинација, врска, фиксирање и отпорност на абење. Инсталација -Влезете ја завртката во дупката на едниот крај и вметнете ги навртките за да ја покриете завртката на другиот крај. На крај, користете го клучот M4 Затегнете ги навртките на завртките. Препорачана големина - примена на големината на дупката 3,15 “(8 mm); дебелина применлива за предметите што треба да се заклучат : минимум 35 mm, максимум 46 mm ,. апликација - се користи како сврзувач за поврзаност, погоден за сите видови на DIY уметност, кожни занаети, кожни занаети, кожни занаети, кожни занаети, кожни занаети, и правење облека. Како што се мебел за бебиња, тенки албуми за фотографии, декоративни торби, ремени, кожни торби, сандали, чизми, итн. , фиксирање и отпорност на абење. Инсталација -Изживајте ја завртката во дупката на едниот крај и вметнете ги навртките за да ја покриете завртката на другиот крај. На крај, користете го клучот M4 Затегнете ги навртките на завртките. Препорачана големина -аплицирана големина на дупката 3,15 " (8 мм); Дебелина што се применува на предметите што треба да се заклучат : минимум 35 мм, максимум 46 мм ,. Апликација - Се користи како прицврстувач за поврзана, соодветна за сите видови на DIY уметност, кожни занаети и правење облека. Како што се мебел за бебиња за кревет, тенки албуми со фотографии, декоративни торби, ремени, кожни кеси, сандали, чизми, итн. M6 црни врзувачки завртки што ги поврзуваат завртките капачиња на асортиман за асортиман : Карактеристики на поврзување навртката на завртката : Затегнете ги двата краја на дупката за вметнување низ целата дупка завртката за орев за да се постигнат функциите на комбинација, врска и фиксирање. Се користи како прицврстувач за поврзан, погоден за сите видови на DIY уметност, кожни занаети и правење облека. Како што се мебел за бебиња за кревети, тенки албуми со фотографии, декоративни торби, ремени, кожни торби, сандали, чизми, итн. Многу важна големина што треба да ја знаете пред да купите : применлива големина на дупката 0,315 “(8 mm); дебелина применлива за предмети до предмети Заклучени се : Минимална 1,4 инчи, максимум 1,8 инчи. Спецификација : Материјал : Висока цврстина и висококвалитетен јаглероден челик Главна боја : Црна големина : завртки : M6 x 30mm Собесен дијаметар на дупката : 0,315 ”(8мм) Погоден опсег на дебелина : 1,4 инчи- 1,8 инчи. Алатка за погон : М4 количина : 40 x завртки 40 x ореви од барел 2 x диск алатки : 82 компјутери Белешка : мали предмети и остри битови за вежба, ве молиме, држете се подалеку од децата.

Material:

Избор на клиенти

Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело Свеж
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 518.40
2018 Panini Fran Tarkenton Immaculation Collection Name Plate Platch Better T 7/9 - Фудбалска игра Користена картичка Свеж
2018 Panini Fran Tarkenton Immaculation Collection Name Plate Platch Better T 7/9 - Фудбалска игра Користена картичка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Фудбалска игра кор�

DEN 971.20
Машки резервоар за машка качулка, бргу сув мускулен салата за салата за вежбање, без ракави дуксери Свеж
Машки резервоар за машка качулка, бргу сув мускулен салата за салата за вежбање, без ракави дуксери

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Белешка : Големината што ја нарачувате е с

DEN 223.84
1971 Топпс 690 Боб Моус Питсбург Пирати ПСА ПСА 7,00 Пирати Свеж
1971 Топпс 690 Боб Моус Питсбург Пирати ПСА ПСА 7,00 Пирати

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 1352.00
PM 2,5 детектор, DC 5V монитор за квалитет на воздухот PM2.5 Детектор за домашна училишна болница отворен автомобил 8,5 x 6,5 Свеж