Meite 22 Gauge 71 Серија 3/8-инчен круна или C- круна 9/16-инчен должина на нозете галванизирана фино жица на главни тапацир.

Meite 22 Gauge 71 Серија 3/8-инчен круна или C- круна 9/16-инчен должина на нозете галванизирана фино жица на главни тапацир.

DEN 270.24

Свеж

Достапно.

Достапно во должина од 3/16 "-5/8" (4-16 мм). Имаме 3/16 "1/4" 5/16 "3/8" 1/2 "9/16" и 5/8 "Стејпли за фини жица со тапацир. должина. Ве молиме, нарачајте ја големината што ви е потребна. Се користи за внатрешни апликации (галванизирана нокти). Постојат 304 степени од не'рѓосувачки челик се достапни во нашата продавница. Ве молиме, побарајте ASIN B01 MYTUYJG (должина од 1/4 "), ASIN B01 N59 I700 (3/8" Должина), и ASIN B08 NWP8 K9 Y (должина од 1/2 ") за да нарачате. Забележете дека 3/16" (приближно 4 мм). е компатибилен со Meite MT7105 (ASIN B07 DL5 BXB3) тапацир Стејплер. Пакувано во кутија од 10020 компјутери. Галванизирана за поголема издржливост. Разговор со 22 мерачи Senco C или 71 серија. Одговара на Meite 7116 B/ 7116 C/ MT7116/ MT7116 LN Staplers или други 22 guage 3/8-инчни степнувачи на круната. За тапацир. Мебел . Работа од дрво од сите типови. Пакувано во кутија од 10020 компјутери. Галванизирана за поголема издржливост. Разговор со 22 мерачи Senco C или 71 серија. Одговара на Meite 7116 B/ 7116 C/ MT7116/ MT7116 LN Staplers или други 22 guage 3/8-инчни степнувачи на круната. За тапацир. Мебел . Работа од дрво од сите типови. Имаме многу видови на сврзувачки елементи кои можат да ги задоволат вашите потреби, како што се ноктите на Бред, ноктите со агол, ноктите без глава, фино/средни/тешки жици, главни делови за затворање на картони, степени на Ц-прстен, V нокти, нокти за странични калеми, нокти за странични калеми, нокти за странични калеми, Нокти со пластично-собрани и нокти на тротоарите.

Избор на клиенти

PowerNail PSA1110D 20 мерач 13/32 инчен круна 3/8 инчи должина дивергентна точка на точката Свеж
PowerNail PSA1110D 20 мерач 13/32 инчен круна 3/8 инчи должина дивергентна точка на точката

Целокупната фино жица на жицата првенствено се користи за подлога на теписи, инсталација на изолација, �

DEN 1.33
Grip Rite Prime Guard GRN21 16-мерач GALV N-стил Среден крунски спојки 2-инчи од 7/16-инчи, челик Свеж
Grip Rite Prime Guard GRN21 16-мерач GALV N-стил Среден крунски спојки 2-инчи од 7/16-инчи, челик

Овие сврзувачки елементи првенствено се користат за обвивка, гајби, палети, мечување, палуби, врати и гр�

DEN 1299.20
1/2 нога x 1/2 круна 21Ga 304 не'рѓосувачки 8012 степени 1м минипак Свеж
1/2 нога x 1/2 круна 21Ga 304 не'рѓосувачки 8012 степени 1м минипак

Ве молиме, проверете ја компатибилноста на степлер пред да нарачате Одговара на Bea 80 и слични степнувачи

DEN 0.33
Wolfcraft 7017000 8мм тип 053 широки главни делови Свеж
Wolfcraft 7017000 8мм тип 053 широки главни делови

За комерцијално достапни степнувачи на рацете и електрични степнувачи, Staplers на чекан Направено од чели�

DEN 1060.80
Spotnails 8614pg 1/2 круни Стејплс 16 мерач 1 3/4 за Паслоде Дјулт Свеж
Spotnails 8614pg 1/2 круни Стејплс 16 мерач 1 3/4 за Паслоде Дјулт

10,000 степени по Casegalvanize Gs Series16 Gauge 1 / 2 "Crown Staples1 3 / 4" во должина на должина на главните делови за премостувањ

DEN 840.00
Meite 21 мерач 1/2-инчен круна 304 степени од не'рѓосувачки челик со 3/8-инчен нога сличен на FASCO и 80 серии 10,000 по кутија Свеж
Senco A801509 1-1/2 „Галванизиран 18-мерач 1/4“ круни-600 по пакет Свеж
Senco A801509 1-1/2 „Галванизиран 18-мерач 1/4“ круни-600 по пакет

11 / 2 "Должина 18 Мерач Галванизиран 1 / 4" ширина на круната 600 главни делови по пакет За употреба со модели Se

DEN 303.84
Индустрии од ајкула во аголот Мал бран јадро сечење степени .8мм 100 п.к. Свеж
Индустрии од ајкула во аголот Мал бран јадро сечење степени .8мм 100 п.к.

Производство на пластични заварувачи Внатре во аголот на малиот бран Има екстрајачина со повеќекратна

DEN 3.33
1500 парчиња нокти за j-112 електричен пиштол во форма на пиштол во форма на струја директно Свеж
1500 парчиња нокти за j-112 електричен пиштол во форма на пиштол во форма на струја директно

Користете за j122 електричен пиштол Материјал : железо Користете за j122 електричен пиштол Материјал : желе�

DEN 286.40