Panduit LCAS3/0-14-X

Panduit LCAS3/0-14-X

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Кратко барел за апликации со ограничен простор. Кратко барел за апликации со ограничен простор. Типот на производот е терминал Panduit PN18-14 R-C прстен, најлон изолиран, 22-18 AWG, големина од 1/4-инчен обетка, црвена (100-пакувачка) кратка барел за ограничени вселенски апликации, буриња кодирани во боја, обележани со Panduit и Наведен броеви на индекс на Die Die за правилен избор на умирање, прозорец за инспекција за визуелно да се обезбеди целосно вметнување на проводникот. Поддржете го вашиот бакарен систем со висококвалитетни конектори од широк спектар на пакувања. Конекторите се достапни заштитени и незаштитени, со десен агол и 45 ° аголни прекини, затворени и не-иселени и во разновидни бои. Сите приклучоци за пандуи се тестирани и се достапни во перформансите на категоријата 5 E, категорија 6 и категорија 6А.

Избор на клиенти

AEXIT RNB 14-6L аудио и видео додатоци Тип 6 AWG Неосулирани конектори за конектори за терминали и адаптери 10 компјутери 10 Свеж
Пандут PN14-10R-3K Reel Smart System Terminal Terminals, најлонски изолирани, влез на не Фудбал, 16-14, опсег на жица AWG, сина Свеж
Пандут PN14-10R-3K Reel Smart System Terminal Terminals, најлонски изолирани, влез на не Фудбал, 16-14, опсег на жица AWG, сина

Максимална оценка на температурата од 221 степени F (105 степени Ц).Најлонизолиран рингтерминален ролна за

DEN 1515.20
22-18 Га. Свеж
22-18 Га.

Смалување на топлина, калај позлатен бакар 194 ° F максимална температура Смалување на топлина, калај поз�

DEN 335.84
Fielect 200pcs AWG22-16 Пред изолирани терминали на бакарни бакарни бакари, електрични конектори за жица од типот на прстен Свеж
AEXIT 100 PCS Аудио и видео додатоци RV5.5-5 48A 12-10awg Изолирани конектори за терминали и адаптери за адаптери 6.4мм Свеж
AEXIT 100 PCS Аудио и видео додатоци RV5.5-5 48A 12-10awg Изолирани конектори за терминали и адаптери за адаптери 6.4мм

Име на производот : терминал на прстен; тип : rv5.55; дизајн : тип на прстен јазик Тип : Пред изолиран; фит голе

DEN 0.67
Вермонт гејџ 461102520 1/8 -27 Нпсм 2а Не - Оди Прстен Гејџ Свеж
Вермонт гејџ 461102520 1/8 -27 Нпсм 2а Не - Оди Прстен Гејџ

Класа Х толеранција по АНСИ / АСМЕ Б1 20.1 Произведено Од Челик За Алат; 60 / 62 Рк (ладно стабилизирано)...

DEN 0.67
18-22 мерач Винил прстен 10 конектор 100 PK Red Crimp Terminal AWG Car SUV Свеж
18-22 мерач Винил прстен 10 конектор 100 PK Red Crimp Terminal AWG Car SUV

100pk 1822 мерач Винил прстен #10 терминал Одлично за аудио автомобили и автомобилска употреба...

DEN 143.20
Пакет од 10 калитек HR50-12 стандардни цевки кабелски капаци 50 mm² m12 I без да гледам дупка што ја направив во Германија Свеж
3М прстен терминал винил изолиран 8 сина 16-14 мерач - 25pk Свеж
3М прстен терминал винил изолиран 8 сина 16-14 мерач - 25pk

1614 мерач, сина 3М конектори без лемење 1 ви извор нуди целосен избор на електрични и автомобилски електри

DEN 686.40
АМЗ клипови и сврзувачки елементи 10 Кримп и заптивка терминали 5/16 Студ 16-14 мерач Свеж
АМЗ клипови и сврзувачки елементи 10 Кримп и заптивка терминали 5/16 Студ 16-14 мерач

Terminal Special Polyolefin цевки на KRIMP & SEALSPECIAL кога се загреваат се намалуваат со сооднос 31 за целосно запечатување

DEN 175.84
600 PK 18-22 GAUGE AWG VINYL RING CONNECTORS 200 парчиња EA Terminal Crimp6810 Свеж
600 PK 18-22 GAUGE AWG VINYL RING CONNECTORS 200 парчиња EA Terminal Crimp6810

600 пакет конектор / терминал на винил прстен 200 парчиња 1822 мерач Винил прстен #6 200 парчиња 1822 мерач Винил п

DEN 2.00
X-Dree 100 парчиња RNB1.25-4S голи прстен јазик тип не изолирани терминали за AWG 22-16 жица (100 UNIDS RNB1.25-4S Терминали Свеж
X-Dree 100 парчиња RNB1.25-4S голи прстен јазик тип не изолирани терминали за AWG 22-16 жица (100 UNIDS RNB1.25-4S Терминали

Земја на производство : Кина; Материјал : метал; Нето тежина : 47g Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) компјутери X

DEN 3.33
2 PCS 8P Pitch P = 3,96мм приклучок Терминал Терминал Портокалова приклучок Plug-in P = 3,96mm JL396-39608O01 Свеж
2 PCS 8P Pitch P = 3,96мм приклучок Терминал Терминал Портокалова приклучок Plug-in P = 3,96mm JL396-39608O01

2 PCS 8 P Pitch P = 3,96mm приклучок Терминал Терминал портокалова портокалова приклучок P = 3,96mm JL39639608 O01 2 PCS 8 P Pitch P =

DEN 115.52
IiVverr 40 компјутери 16-14awg жица кабел изолиран прстен терминал сина SLR22-6 (40 парчиња 16-14awg кабел де аламбре кон аислалито Свеж
X-Ree 98PCS RV1.25-6 22-16 AWG мерач Електрична енергија Пред-изолирани прстен терминали црвена (98PCS RV1.25-6 22-16 AWG Medidor Свеж
X-Ree 98PCS RV1.25-6 22-16 AWG мерач Електрична енергија Пред-изолирани прстен терминали црвена (98PCS RV1.25-6 22-16 AWG Medidor

Име на производот : терминал на прстен; тип : 1 / 4; модел : rv1.256 Погодно за кабел : A.W.G.2216; Материјал : ПВЦ, мета

DEN 0.33
3М 3/8 Студија со големина 8 AWG не-изолиран терминал за прстен на раб Свеж
3М 3/8 Студија со големина 8 AWG не-изолиран терминал за прстен на раб

3М прстен терминал не изолиран Одобрение U / L и CSA Ageny W = 0,59 "C = 0,45" L = 1,06 "E = 0,77" 3М прстен терминал не изолиран.

DEN 2.67
АЕКСИТ 40PCS RV2-6/RV1.25-6 Терминали и комплети Изолирани прстен терминали на прстен терминали AWG16-14 AWG22-16 Свеж
АЕКСИТ 40PCS RV2-6/RV1.25-6 Терминали и комплети Изолирани прстен терминали на прстен терминали AWG16-14 AWG22-16

Име на производот : пред изолиран терминал на прстенот; модел : rv26 / rv1.256; дизајн : тип на прстен јазик Мате�

DEN 211.20
X-Ree RV 5,5-6 жолт PVC ракав изолирани прстен терминали Конектори 10 компјутери (RV 5.5-6 Terminales de Anillo Aislados con Свеж
X-Ree RV 5,5-6 жолт PVC ракав изолирани прстен терминали Конектори 10 компјутери (RV 5.5-6 Terminales de Anillo Aislados con

Име на производот : пред изолиран терминал; Модел : РВ 5,56; Вкупна должина : 27,8мм / 1,1 '' Дизајн : прстен јазик

DEN 622.40
Американски бас 1/0 AWG прстен терминали 4 пара по PKG. Црвена и црна Свеж
Американски бас 1/0 AWG прстен терминали 4 пара по PKG. Црвена и црна

Боја : Црна и црвена боја Златни прстени терминали (4 компјутери.) 1 / 0ga Црна (4 компјутери.) 1 / 0ga...

DEN 1.33
Redgoose 120 парчиња жица за прстен конектори за прстен 10SIZE 1/4 , 5/16, 3/8 12-2 мерач на тешкиот ринг-терминален конектор Свеж
Redgoose 120 парчиња жица за прстен конектори за прстен 10SIZE 1/4 , 5/16, 3/8 12-2 мерач на тешкиот ринг-терминален конектор

Вклучен пакет : 60 парчиња од 10тиза 1 / 4 ", 5 / 16", 3 / 8 "122 мерачки прстен терминали бакарни лаги кабел за батери

DEN 155.52
Терминали прстен инсулкримп h/d mp h/d, Свеж
Терминали прстен инсулкримп h/d mp h/d,

ROHS_MOUSER : Y Производ : Терминали за завртки Тип : прстен Wiregaugemax : 16 Awg ROHS_MOUSER : Y Производ : Терминали за завртк�

DEN 825.60
Терминал на прстенот Panduit PV8-12RX-XY, голема жица, винил проширена изолација Свеж
Терминал на прстенот Panduit PV8-12RX-XY, голема жица, винил проширена изолација

Барели со кодирани во боја обележани со пандер и наведени броеви на индекс на Die Die за правилен избор на у

DEN 3.33
X-Ree 1/2 завртка 11мм цевка дијаметар на жица терминал биметал лаг (1/2 '' perno 11 mm diámetro del orificio del tubo кабелски Свеж
X-Ree 1/2 завртка 11мм цевка дијаметар на жица терминал биметал лаг (1/2 '' perno 11 mm diámetro del orificio del tubo кабелски

Име на производот : биметален лаг; материјал : бакар, алуминиум Дијаметар на вклопување на завртката : 12,5�

DEN 128.00
Multicomp PromumTICOMP Pro rnyds5-4-прстен терминал, M4, 8, 10 AWG, 6 mm², RNYD серија, сина Свеж
Multicomp PromumTICOMP Pro rnyds5-4-прстен терминал, M4, 8, 10 AWG, 6 mm², RNYD серија, сина

ECCN : EAR99 ROHS во согласност : Да Рох Фталати во согласност : Да + SVHC : нема SVHC (25јуни2020) ECCN : EAR99 ROHS во согласност

DEN 1412.80
Panduit RSC750-X4/0-6 Свеж
Panduit RSC750-X4/0-6

Високо квалитетен производ за пандит Високо квалитетен производ за пандит Видот на производот е Panduit FZ2

DEN 576.80
Velvac Battery Lug 2 GA 3/8 Stud - 056035 Свеж
Velvac Battery Lug 2 GA 3/8 Stud - 056035

Стандарден лагер за батерии, 2 мерач на жица, 3 / 8 "големина на обетка Стандарден батерија Целосно анализи

DEN 2.00
18-22 мерач 100 pk неинсилиран/не изолиран прстен 6 терминален конектор urr6 Свеж
18-22 мерач 100 pk неинсилиран/не изолиран прстен 6 терминален конектор urr6

100pk 1822 мерач неинсилиран терминал за конектор #6 Одлично за аудио автомобили и автомобилска употреба...

DEN 2.67
TE конектори за конекции конектори Conning Circ 14-18Awg 8 Crimp, Свеж
TE конектори за конекции конектори Conning Circ 14-18Awg 8 Crimp,

Тип на терминал : кружен Големина на обемот / табулаторот : 8 обетка Дебелина : 0,020 "(0,51мм) Ширина Надвореш

DEN 1209.60