Zaahh 3,8V Farah Conceantor CDA 10F 40F 100F 120F 250F 500F 750F возило за патувања на податоци Супер кондензатор Д-тип 1 парчиња

Zaahh 3,8V Farah Conceantor CDA 10F 40F 100F 120F 250F 500F 750F возило за патувања на податоци Супер кондензатор Д-тип 1 парчиња

DEN 491.20

Свеж

Достапно.

Кондензатори. Кондензатори3.8 V Фарах кондензатор Taiwan CDA 10 F 40 F 100 F 120 F 250 F 500 F 750 F возило за патување со рекордер на податоци Литиум јонски кондензатор Д-типскрипција : 1. Производ : Фарах кондензатор2. Модел : 3.8 V3. Капацитет : 10 F/40 F/100 F/120 F/250 F/500 F/750 F4 : Тип : D-Type Peappication : 1. Паметен часовник2. Складирање на енергија од ветер3. Електрични автомобили : 1. Висока енергија, High Power2. Циклус на долг циклус на празнење и без одржување3. Оптоварување ROHS, барања без олово4. Висока и ниска температура отпорност5. Изолационен материјал за ретардант на пламен, висока и ниска температура на отпорност, ниска струја на истекување, гаранција за безбедност6. Циклус на долг полнеж и празнење живот7. Циклус на полнење и празнење, без одржување, ниска загуба, издржливост на напон, висока фреквенција и висока сигурност. Пакуван вклучен : 1 парчиња фарач на фара.

Избор на клиенти

Bryant P291-6074R - 60 + 7,5 UF MFD X 440 VAC Genteq замена со двојна кондензатор C46075R / 97F9898 Свеж
Bryant P291-6074R - 60 + 7,5 UF MFD X 440 VAC Genteq замена со двојна кондензатор C46075R / 97F9898

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 60 + 7,5 UF / MFD 440 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици и�

DEN 428.00
Замена на кондензатор со двојна тркалезна тркала од 50/5 MFD 370 волти за ICP CH9536VKB2 - CAP -97F9970, бренд на компоненти Свеж
Замена на кондензатор со двојна тркалезна тркала од 50/5 MFD 370 волти за ICP CH9536VKB2 - CAP -97F9970, бренд на компоненти

Заменски кондензатор со двојна тркалезна тркала за ICP CH9536 VKB2; 50 / 5 MFD 370 Волт Се користи во широк спектар н�

DEN 3.33
Кондензатор со двојно работење со клима 45+5 - го заменува GE Genteq Capcom S 27L889 97F9851 Z97F9851 C4455R | 45/5 UF MFD Свеж
Кондензатор со двојно работење со клима 45+5 - го заменува GE Genteq Capcom S 27L889 97F9851 Z97F9851 C4455R | 45/5 UF MFD

▶ Ова е сосема нов кондензатор на Климак ▶ Дел за замена на највисокиот квалитет на климата, изграден д�

DEN 3.33
NTE Electronics NEHH2.2M250BB серија NEHH алуминиум електролитски кондензатор, 20% толеранција на капацитивност, аксијално олово, Свеж
UXCELL A16030800UX0493 55 парче 1000UF 16V 105C радијален алуминиумски електролитски кондензатор, 8мм x 16mm Свеж
UXCELL A16030800UX0493 55 парче 1000UF 16V 105C радијален алуминиумски електролитски кондензатор, 8мм x 16mm

Име на производот : електролитски кондензатор; Тип : радијално олово; Температура : 40 до+105 C Оценет со нап�

DEN 1.67
ОЕМ РЕЕМ РУУД Времето Кинг Почеток на кондензатор 88-106 MFD UF 330 VAC 43-17075-04 Свеж
ОЕМ РЕЕМ РУУД Времето Кинг Почеток на кондензатор 88-106 MFD UF 330 VAC 43-17075-04

Технички податоци : Тип : Почеток на кондензатор Код за кондензатор Код на кондензатор : 1 Capcitance (UF) : 88106 на

DEN 0.67
САД направија кондензатор со двојно работење 45/7,5 MFD 440 волт -круг - Дел за замена на климатизација Свеж
САД направија кондензатор со двојно работење 45/7,5 MFD 440 волт -круг - Дел за замена на климатизација

Оригинален кондензатор за извршување на Mars / BMI 45 / 7,5 UF / MFD x 440 VAC ± 6% (погоден за 370 или 440 VAC инсталации)...

DEN 3.33
5 Парчиња Филмски Кондензатор 47нф € 5% 630V Радијално Олово, P=10mm ECQE6473JF Свеж
5 Парчиња Филмски Кондензатор 47нф € 5% 630V Радијално Олово, P=10mm ECQE6473JF

5 парчиња филмски кондензатор 47нф € 5% 630 V радијално олово, P=10mm ECQE6473 JF 5 парчиња филмски кондензатор 47нф €

DEN 128.80
AEXIT MKP-X2 5UF Пасивни компоненти 5% Полипропилен филмски кондензатор за кондензатори Индукциски шпорет Свеж
AEXIT MKP-X2 5UF Пасивни компоненти 5% Полипропилен филмски кондензатор за кондензатори Индукциски шпорет

Име на производот : Кондензатор на шпорет на индукција; материјал за куќиште : пластичен; диелектричен м�

DEN 1.67
BOJACK 50+5UF 50/5MFD ± 6% 370V/440V CBB65 Двојно работење со двојно работење со кружен старт за активирање на мотор или вентилатор Свеж
NHOSS 100PCS Алуминиум електролитски кондензатор 10V 470UF 680UF 1000UF 1500UF 3300UF Висока фреквенција ниска ESR ниска отпорност Свеж
NHOSS 100PCS Алуминиум електролитски кондензатор 10V 470UF 680UF 1000UF 1500UF 3300UF Висока фреквенција ниска ESR ниска отпорност

Кондензатори Product name : Lead Aluminum Capacitor Product Type : SGS certification Characteristic : 40+105 High frequency low resistance Terminal : Tinnde CopperPly Wire Voltag

DEN 436.16
Eeehb1v220a - фиксиран 2 SMD 1V220 Свеж
Eeehb1v220a - фиксиран 2 SMD 1V220

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксиран кондензатор на елект

DEN 3.00