Рамки за фото штанд - 7x5 инчи акрилна магнетна рамка за фотографии, рамка за слика на фрижидер за фрижидер за сликање

Рамки за фото штанд - 7x5 инчи акрилна магнетна рамка за фотографии, рамка за слика на фрижидер за фрижидер за сликање

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Нашите 7x5 рамки за слики се дизајнирани да ги држат вашите фотографии безбедно за да спречат оштетување на вашата фотографија и да понудат елегантен дисплеј. Овој магнетски дисплеј 7x5 е совршен за прикажување на вашите омилени моменти на свадби и настани. 5x7 или 7x5 инчен приказ на слика вертикална или хоризонтална. Магнетна рамка за слика со силен магнет за која било метална површина. Индивидуално завиткани за да спречат гребење и да понудат заштита.

Избор на клиенти

А & Р 5 пакет 8x10 акрилни рамки, магнетна рамка за слика, двострана самостојна рамка за фотографии 10 + 10 мм дебела Свеж
Chunniao сина магнетна рамка за слика 4x6 за фрижидер 10 пакет, ракави на фото магнети Свеж
Chunniao сина магнетна рамка за слика 4x6 за фрижидер 10 пакет, ракави на фото магнети

Сини магнетни рамки за фотографии за слики 4 на 6 инчи, сет од 10 Рамката за слика на магнет со транспарент�

DEN 135.84
Колекцијата Глен Jeanан Колиџ Роуз Фото -закачалка полица, бело Свеж
Колекцијата Глен Jeanан Колиџ Роуз Фото -закачалка полица, бело

Направено во САД Координира со колекцијата на Rose Cottage Колекција на Глен Jeanан Колиџ Димензијата на пакет�

DEN 1201.44
Раксвалкер магнетски колаж Рамки за слики за фрижидер, 2 пакети има фотографија од 4x6, 2x3 инчи Свеж
Раксвалкер магнетски колаж Рамки за слики за фрижидер, 2 пакети има фотографија од 4x6, 2x3 инчи

Ќе трае вечно ✔ Висок квалитет Силен зафат, цврсто се држи до фрижидер, кабинет за датотеки, машина за м�

DEN 265.44
Комплет од 5 замрзнувања, магнетна рамка за фотографии од 4 x 6. Направено во САД Свеж
Комплет од 5 замрзнувања, магнетна рамка за фотографии од 4 x 6. Направено во САД

Одличен начин да ги прикажете вашите фотографии Формат : 4 "x 6" Сликите лесно се лизгаат Сет на вредност...

DEN 175.84
Qunclay 6 пакет чиста акрилна рамка за слика Магнетна фото рамка со двојна рамка за рамка за десктоп рамка за десктоп рамка Свеж Попустот