Gerber Danze DA110351 STEM Extension, четкан никел

Gerber Danze DA110351 STEM Extension, четкан никел

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Суштински додаток за водовод : Лесно разменете ја вашата кујна или тапа за туширање за бања со ова продолжение на STEM. Издржлив материјал : Овој дел за замена има завршен премиер на никел за да обезбеди квалитет и сигурност, давајќи му на вашата бања совршен допир на стил. Инсталација без стрес : Едноставно за поставување, овој додаток за проширување на бања/туш е лесен за инсталирање. Водовод со квалитет на премиум : Гербер водовод нуди безвременски производи кои спортуваат елегантен, модерен изглед и се внимателен баланс на форма и функција. Суштински додаток за водовод : Лесно разменете ја вашата кујна или тапа за туширање за бања со ова продолжение на STEM. Издржлив материјал : Овој дел за замена има завршен премиер на никел за да обезбеди квалитет и сигурност, давајќи му на вашата бања совршен допир на стил. Инсталација без стрес : Едноставно за поставување, овој додаток за проширување на бања/туш е лесен за инсталирање. Водовод со квалитет на премиум : Гербер водовод нуди безвременски производи кои спортуваат елегантен, модерен изглед и се внимателен баланс на форма и функција. Опис на производот Гербер Водовод е во производство на премиум додатоци за водовод од глави за туширање до чешми до кинески тела од 2001 година. Не само што обезбедуваат потреби, производите вклучуваат различни декоративни чешми и додатоци за бања. Дизајнирано со удобност, издржливост и стил на ум, нема сомнение дека ова треба да биде ваш избор кога станува збор за современиот водовод. Од производителот скоро 20 години, индустријата за кујна и бања го познава Данце како лидер во дизајнот на производи и прекрасниот стил. Она што професионалците во индустријата и сопствениците на домови можеби не го знаат е дека Данце има сестринска компанија, Гербер-85-годишен производител на некои од најсигурните производи, најсигурни производи на пазарот. За најдобро да ги задоволи разновидните и постојано менување на потребите на домашните производи, Данце се претвори во Данце од Гербер, совршен спој на рачно изработените, доверливи перформанси на Гербер однатре и убав дизајн однадвор. Комбинацијата на производи Danze By Gerber може да се најде во низа кујни и чешми за бања, додатоци за бања и системи за туширање. Внимателен баланс на форма и функција. Инспириран, убав дизајн однадвор. Рачно изработена, доверлива изведба однатре. Комбинација што резултира во вистинска вредност и посветеност. Можете да го наречете здив на свеж воздух. Ние го нарекуваме Данце од Гербер.

Избор на клиенти

Финарен грејач на тубуларен воздушен канал, 480V Свеж
Финарен грејач на тубуларен воздушен канал, 480V

Цена за : Секоја ставка : Финален тубуларен воздушен канал грејач Вотс : 6000 Број на елементи : 6 Вклучува : �

DEN 2.67
Кингстон месинг KS3042hl Метрополитен тринасочен вентил за раздвојување со комплет за трим, полиран месинг Свеж
Кингстон месинг KS3042hl Метрополитен тринасочен вентил за раздвојување со комплет за трим, полиран месинг

1 влез 3 места за додадена разноврсност Инсталација во wallидот 1 / 214 NPT Femaleенски влез 45 / 16 "Плоштад туш лице.

DEN 831.52
Delesheng Duct Connector 8 инчен прирабница метална прирабница за директно цевки за систем за вентилација за ладење за греење Свеж
Кохлер 94497 ДЕЛ водовод за поправка Свеж
Кохлер 94497 ДЕЛ водовод за поправка

Заштитете ја гаранцијата на производите на Кохлер, секогаш барајте го логото на оригиналните делови на

DEN 3.00
Црево за сушење на фен Ecbgztk 4 инчи 6,56 стапки не изолиран флексен воздух алуминиум фолија за фолија за HVAC вентилација Свеж
75мм дизел грејач на цевки за цевки Т парче, топло црево за отворање на воздухот, ротирачки излез на воздухот, капа за капакот Свеж Попустот
Соединетите Држави HDW/U S HA TV868646 7x6 GALV Taper Rucer Свеж
Соединетите Држави HDW/U S HA TV868646 7x6 GALV Taper Rucer

Продуктот е лесен за употреба Производот е многу издржлив и ракува Производот е произведен во САД...

DEN 2.67
Доматик хидро пламен HY1474 CORP 31474 адаптер за канали Свеж Попустот
Доматик хидро пламен HY1474 CORP 31474 адаптер за канали

Направено во Кина Висина на пакетот : 14,7 см Должина на пакетот : 5,4 см Ширина на пакетот : 12,7 см Направено в

DEN 106.56
HVAC OV METAL 3 WAY Y CONMENG CONNECTOR CONNECTOR - 6 инчи вклопување - за фен за вентилатор, вентилатор за екстрактор, канал/конекција Свеж
Универзален сензор за пламен Свеж
Универзален сензор за пламен

Универзален сензор за пламен Универзален сензор за пламен Универзален сензор за пламен Универзален се�

DEN 175.84
Ронд - 90 степени надвор од аголот - за 3/8 дебела плочка - сатен никел анодизиран алуминиум Свеж
Ронд - 90 степени надвор од аголот - за 3/8 дебела плочка - сатен никел анодизиран алуминиум

Дел# EV / RO100 AT Дизајниран да одговара само на профилот RO100 AT само За употреба само како надворешен агол...

DEN 2.00