420 парчиња мали занаетчиски ресни за клучеви свилени рачно изработени меки занаетчии мини ресили разнобојни мини ресилички шарм со јамки, куки за обетки од злато з?

420 парчиња мали занаетчиски ресни за клучеви свилени рачно изработени меки занаетчии мини ресили разнобојни мини ресилички

DEN 166.24

Свеж

Достапно.

【Трајниот материјал】 Тасел за правење накит се изработени од трајни материјали, меки на допир, куки за обетки и прстени за скокање се издржливи, не се лесни за пробивање, може да ви обезбеди долгорочна услуга. Можете да им го дадете овој исклучителен костум за тасели на вашите пријатели и семејство, тие ќе бидат многу среќни што ќе го добијат. 【Погоден приврзок】 Мали занаетчиски ресни се лесни во тежина, секоја тасела е опремена со мал прстен, што е погодно за вас да висат на други предмети, а исто така можете да користите куки за ушите за да направите свои обетки. 【Вредност на DIY сет】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】 】е имате 120 мини занаетчиски ресни, 200 прстени за скокање, 100 куки за обетки, вкупно 420, доволно за вашата дневна употреба и замена, е вашата практична додатоци за накит. Спецификации на производот : Tassel : Материјал : Полиестерска должина : 3см Боја : 12 случајни бои Пакет Вклучува : 120x Tassels 200x скокови прстени 100x куки за обетки. Можете да ги користите овие DIY ресни за да направите разни ѓердани, обетки, нараквици, обележувачи, торби за подароци, приврзоци, приврзоци, украси за торби, украси за мобилни телефони и други занаети за DIY. 【Трајниот материјал】 Тасел за правење накит се изработени од трајни материјали, меки на допир, куки за обетки и прстени за скокање се издржливи, не се лесни за пробивање, може да ви обезбеди долгорочна услуга. 【Погоден приврзок】 Мали занаетчиски ресни се лесни во тежина, секоја тасела е опремена со мал прстен, што е погодно за вас да висат на други предмети, а исто така можете да користите куки за ушите за да направите свои обетки. Можете да ги користите овие DIY ресни за да направите разни ѓердани, обетки, нараквици, обележувачи, торби за подароци, приврзоци, приврзоци, украси за торби, украси за мобилни телефони и други занаети за DIY.

Избор на клиенти

Зипи флора јута рачно изработени ресни за фустан/diy/занаетчиски проект/перница/фрлања и декор Свеж
Зипи флора јута рачно изработени ресни за фустан/diy/занаетчиски проект/перница/фрлања и декор

Добар квалитет Таскелите се направени од квалитетни џутани кабели Уникатните украси на бохо како школ�

DEN 160.00
Тасел за дипломирање на Градплаза со 2023 година на шарм за капаче за дипломирање Свеж
Тасел за дипломирање на Градплаза со 2023 година на шарм за капаче за дипломирање

На прв поглед, ја забележувате бојата на вашата резба, претстава на гордоста на вашето училиште...

DEN 193.60
Gigb Pbdk Feng Shui Pixiu Mantra Ring For Men Women, Anillo Feng Shui Pixiu Mantra Ring Eriginal Feng Shui Ring Wealth and Заштита Свеж
Gigb Pbdk Feng Shui Pixiu Mantra Ring For Men Women, Anillo Feng Shui Pixiu Mantra Ring Eriginal Feng Shui Ring Wealth and Заштита

Материјал : сребро+бакар, големина : ширина 0,9 см, дебелина 0,12 см; прилагодување : 18 ~ 33 Feng Shui Pixiu Mantra Ring : Pi Xiu

DEN 1.67
3 Мал bellвонче со 3 јамка | Декоративен занаетчиски занаетчиски, француски сина цврста M45, сет од 2 Свеж
3 Мал bellвонче со 3 јамка | Декоративен занаетчиски занаетчиски, француски сина цврста M45, сет од 2

Декоро декоративни занаетчиски ресни додаваат елеганција, убавина и детали во секоја просторија Нанес�

DEN 2.33
Rcanedny 10 парчиња дипломиран кабел плетенка чесни жици со ресни за студенти за дипломирање Свеж
Rcanedny 10 парчиња дипломиран кабел плетенка чесни жици со ресни за студенти за дипломирање

Детали за големината : Овие жици на чест на дипломирањето се мерат околу 170 см / 67 инчи, а таселот во обете

DEN 3.00
Мешана боја Faux Suede Tassel кожа шарм со капаче CCB за клучеви за мобилни телефони со приврзоци за накит за накит Свеж
Мешана боја Faux Suede Tassel кожа шарм со капаче CCB за клучеви за мобилни телефони со приврзоци за накит за накит

Мулти обоени ресни на располагање 120 компјутери за 11 / 2 инчен тасел, 20 бои, 48 компјутери за секоја боја; 60 �

DEN 287.84
Викенпал 3 парчиња Мексиканска дипломирање Саш сет класа од 2023 година дипломирање го украде мексиканскиот шпанска матура, Свеж Попустот
Rcanedny 15 парчиња дипломирање чест кабел плетенка чесни жици со ресни за студенти за дипломирање Свеж
Rcanedny 15 парчиња дипломирање чест кабел плетенка чесни жици со ресни за студенти за дипломирање

Детали за големината : Кабелот за чест на дипломирањето е 170 см / 67 инчи со тасел, а ги користат дипломира�

DEN 1.33
TASSELS EPAULET, TASSELS TASSELS EPAULET TASSELS TASSELS CANNER RHINESTONES DIY облека Додатоци за облека мажи жени жени рамо Свеж
TASSELS EPAULET, TASSELS TASSELS EPAULET TASSELS TASSELS CANNER RHINESTONES DIY облека Додатоци за облека мажи жени жени рамо

Добро дизајнираниот изглед и фината изработка се извонредните карактеристики на овој епаулет, така што

DEN 79.84
Кабел за чест на дипломирањето - црвена/бела боја - секоја училишна боја достапна - направена во САД - од Tassel Depot Свеж