Бакнеж боја и грижа арган и макадамија за сува и оштетена природна коса кукаш

Бакнеж боја и грижа арган и макадамија за сува и оштетена природна коса кукаш

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

Нежен балсам за чистење што го отстранува остатокот од производот и се создава без да ја соблече природната влага во вашата коса. Нежен балсам за чистење што го отстранува остатокот од производот и се создава без да ја соблече природната влага во вашата коса. Нашата формула помага да се разоткрие, да се дефинира кадрици, да се отстрани остатокот од производот и да се чисти косата и скалпот до следното миење. Идеално за оние со чувствителна и чешање на скалпот, направени со овластени органски масла. Формулирано со масло од макадамија од Кенија и Арган масло од Мароко. Бесплатно од 7 груби хемикалии : нема натриум хлорид, без парафин, без парабен, без минерално масло, без сулфат, без синтетичка боја, без фталати. Нежен балсам за чистење што го отстранува остатокот од производот и се создава без да ја соблече природната влага во вашата коса. Нежен балсам за чистење што го отстранува остатокот од производот и се создава без да ја соблече природната влага во вашата коса. Нашата формула помага да се разоткрие, да се дефинира кадрици, да се отстрани остатокот од производот и да се чисти косата и скалпот до следното миење. Идеално за оние со чувствителна и чешање на скалпот, направени со овластени органски масла. Формулирано со масло од макадамија од Кенија и Арган масло од Мароко. Бесплатно од 7 груби хемикалии : нема натриум хлорид, без парафин, без парабен, без минерално масло, без сулфат, без синтетичка боја, без фталати.

Избор на клиенти

Кондиционер за хидрирачки бел дожд: Енергичен цитрус Свеж
Кондиционер за хидрирачки бел дожд: Енергичен цитрус

Белиот дожд е специјално формулиран за да има тенденција на уникатни потреби на вашите влакна Со посебн

DEN 0.67
Мојхер дуо пакет со протеини нанесени шампон и балсам за оставање | Се зајакнува и храни | Додава и задржува влага | Ги елиминира Свеж Попустот
Кондиционер за нане на Аведа Розмари 1000мл/33,8oz Свеж
Кондиционер за нане на Аведа Розмари 1000мл/33,8oz

Миризливо освежувачко масло од телото обезбедува супериорна влага додека ја надополнувате кожата со е�

DEN 1922.56
Мојот неверојатен удар суво тајна боја засилување на пена Исплакнете муса - 1,7oz Свеж
Мојот неверојатен удар суво тајна боја засилување на пена Исплакнете муса - 1,7oz

Заштитете и засилете ја живоста на косата третирана со боја Високиот сјај и свилата се пренесува во сит�

DEN 127.52
Авалон Органија - Комплекс кондиционер за задебелување, биотин Б, 14 мл Свеж
Авалон Органија - Комплекс кондиционер за задебелување, биотин Б, 14 мл

Засилено со биотин, пила палмето и пченица протеин за здрав скалп и подебела, поцелосна коса безбедна, е�

DEN 311.84
Третман за климатизација со мега холестерол на свилени елементи Свеж
Третман за климатизација со мега холестерол на свилени елементи

Нанесено со свилен протеин, навлажнувачи и пантенол провитамин Б5 Поправете оштетена и преработена кос�

DEN 2.67
Тоа е 10 чудо балсам, 10 унци Свеж
Тоа е 10 чудо балсам, 10 унци

Е совршен додаток на сите дневни режими за нега на коса Формулиран за да навлезе во вратилото на косата..

DEN 0.33
Сина магична храна за коса Blmhfoo, кокос, 12 унца Свеж
Сина магична храна за коса Blmhfoo, кокос, 12 унца

Веднаш ја зајакнува косата Промовира здрава коса Состојба сува и кршлива коса Додава сјај и мекост на д�

DEN 3.33
Природна козметика. Алатка за стилизирање и поправка на косата за заштита на топлина 200ml 211502 Свеж
Природна козметика. Алатка за стилизирање и поправка на косата за заштита на топлина 200ml 211502

Природна козметика Алатка за стилизирање на косата и поправка на топлина 200ml 211502 Ако не можете да ја про�

DEN 296.00
Како што сум роден на кадрава оставка и detangler 8oz Свеж
Како што сум роден на кадрава оставка и detangler 8oz

Ја подобрува влагата за 14% Леснотија на чешлање подобрено за 43% Го подобрува зачувувањето за 53% 89% намалу�

DEN 159.84
Оригиналниот климатик за штит за коса 450 мл Свеж
Оригиналниот климатик за штит за коса 450 мл

Помага да се ревитализираат корените на косата Помага да се разјасни скалпот Помага да се спречи кршење

DEN 1003.20
Третман на коса со кератин плус моќта на заздравување на кератин и моќна комбинација на масло од арган Свеж Попустот
Третман на коса со кератин плус моќта на заздравување на кератин и моќна комбинација на масло од арган

Истражување на кератин Арган и кератин заздравување на косата на масло од кератин е негување на зацврст

DEN 1167.20
Кралските брави Curl Care Classic Essentials и Curl Rescue Clean Curls Shampoo, Clatch Cashenter и Pro Curl Cream Gel со кондиционер Свеж
Кралските брави Curl Care Classic Essentials и Curl Rescue Clean Curls Shampoo, Clatch Cashenter и Pro Curl Cream Gel со кондиционер

Изградена за кадрици : Започнете со рамнотежа на чистење и климатизација без сулфат за p H биланс, влага и

DEN 1051.20
Curél Интензивна климатизација за коса за влага 420ml Свеж
Curél Интензивна климатизација за коса за влага 420ml

Ја штити влагата на скалпот и косата Големина од 420 мл Во пролетта 2021 година, дизајнот на пакетот беше пр�

DEN 0.67
Hydratherma naturals chia seed влага Поправете го остатокот во балсам 4 мл. Свеж
Hydratherma naturals chia seed влага Поправете го остатокот во балсам 4 мл.

✅ Содржи уникатна инфузија на екстракти од Seed & Henna Seed & Henna за да се премачка и да се заштити секое влакно

DEN 1.00
Јонска одбрана во боја Интензивна пакет за климатизација за влага Свеж
Јонска одбрана во боја Интензивна пакет за климатизација за влага

Сулфат, глутен*, парабен, алкохол, фталати, без соја Навлажнува и ја условува косата Остава коса мазна и с

DEN 352.00
Милбонг Jamејми Лефранк третмани сочни X сјајни 500g Свеж
Милбонг Jamејми Лефранк третмани сочни X сјајни 500g

Големина на производот (ширина x длабочина x висина) : 65x65x195 Содржина : 500g Серија за нега на коса за промена

DEN 2.00
Мирта де Пералес климатик за коса со колаген и биотин 6 мл Свеж Попустот
Мирта де Пералес климатик за коса со колаген и биотин 6 мл

Колаген : Познато за подобрување на телото и полнота Биотин : Познат по придобивките за зајакнување на к�

DEN 143.52
Carson Life Остави во балсам за кадрава коса Парабен и бесплатен сулфат - 10 мл - дизајниран за кадрава и брановидна коса - Свеж
Патрикс | CD1D стимулирање и задебелување на климатик | Негувани со високи перформанси за мажи | Кондиционер за губење на косата Свеж Попустот
Кондиционер за резерви на Gilchrist & Soaes - 1 галон - Сите типови на коса, нула парабени, сулфати и фталати Свеж
Кондиционер за резерви на Gilchrist & Soaes - 1 галон - Сите типови на коса, нула парабени, сулфати и фталати

Арома и мирис Иновативни состојки со најмалку 95% природно потекло се стручно измешани со негување на бо

DEN 1440.00
Органска убавина на Innersense - Сет на природен хидрат трио | Нетоксична, без суровост, чиста нега на коса Свеж
Органска убавина на Innersense - Сет на природен хидрат трио | Нетоксична, без суровост, чиста нега на коса

Вклучува (сите големини на 10oz) : хидрантен шампон за коса + хидрантен крем за крем + сладок дух оставете во

DEN 1344.00