Планински мажи го видоа Блејд 3 парчиња 105мм топло притиснато дијамантско турбо пила со наклон заби за заштита 4 Дискови за сечење за камен бетон

Планински мажи го видоа Блејд 3 парчиња 105мм топло притиснато дијамантско турбо пила со наклон заби за заштита 4 Дискови за

DEN 800.00

Свеж

Достапно.

Исклучителна изработка, лесна инсталација и употреба, широк опсег на апликации, може да ви помогне многу во професионалната работа. Тип на сечило : Дијамантски лопати. Материјал на сечилото : Дијамант. Број на модел : SA0310408 M14 X3. Снабдување со DIY : плочки. Исклучителна изработка, лесна инсталација и употреба, широк опсег на апликации, може да ви помогне многу во професионалната работа. Тип на сечило : Дијамантски лопати. Материјал на сечилото : Дијамант. Број на модел : SA0310408 M14 X3. Снабдување со DIY : плочки. 1. Ве молиме, оставете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го реалниот како стандард.Финирајќи : На друг број на компјутери : 3 PCSBLADE Тип : Дијамант Блејдсблајд Материјал : Diamondusage : Team за реновирање на тимот за реновирање : Tiling Specification : Дијаметар 105mm/4 "Дебелина на сегментот 2.2 MMheight of Segments 8mmbore : Flange M14 Quantity : 3 PCSMACHINE : ANGLE мелница.

Diameter 105mm/4:
Thickness of segment 2.2mm:
Height of segments 8MM:
Bore: Flange M14
Quantity: 3pcs
Machine: Angle grinder

Избор на клиенти

Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи Свеж
Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи

Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна Лесен и пренослив за да можете без напор да �

DEN 182.24
Природни фарми 6 пакувања - 8 мл - Амбер Бостон Пластични шишиња со спреј - Победски распрскувач на магла и капа за прашина Свеж Попустот
10 парчиња/торба HDMI 1.4 Предвремени-Во Женски На Женски F/F Клучен Камен Приклучок Спојка Адаптер За Ѕид Плоча Бела Свеж
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена Свеж
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена

Нови OEM фабрички исечени и печат COMPX Timberline 103 TA / 103 T копчиња (2) Само Easy Keys нуди оригинални делови за произ�

DEN 2.00
Widia GTD GT065003 Победа GT06 HP Tap, Plug Chamfer, десното намалување на раката, 4 флејти, M6 x 1, HSS-E-PM, TICN облога Свеж
Widia GTD GT065003 Победа GT06 HP Tap, Plug Chamfer, десното намалување на раката, 4 флејти, M6 x 1, HSS-E-PM, TICN облога

Чипови со права на чешми чипови во дупка или се испуштија со внатрешна течност за ладење Произведено од

DEN 1.00
Осалади чили Стринг светлосна батерија напојува 3 метри 20 LED диоди црвена пиперка светлосна жица LED Light Lighter Pepper Свеж