Kigauru Spring 2PCS Мултифункционална торзија пролетна челик двојна торзија извори 1/1.1/1.2/1.4/1.8mm Дијаметар на жица DIY хардверски алатки

Kigauru Spring 2PCS Мултифункционална торзија пролетна челик двојна торзија извори 1/1.1/1.2/1.4/1.8mm Дијаметар на жица DIY

DEN 296.32

Свеж

Достапно.

Направен од материјал од не'рѓосувачки челик не е лесен за 'рѓа, потрајно. Сетот на метални пролетни асортимани е изработен од пролетни челици, тој е здрав, издржлив и пролетен во вистинската количина на напнатост. Спрингвите за компресија поставени со извори на компресија и изворите на наставки имаат различни големини и можете добро да ги користите нив без разлика што е вашиот проект. Со помош на нашиот пролетен издвоен комплет, можете да поправите или поправите различен опсег на хардвер, како играчки, електроника, кородирани прегради за батерии и задачи за дрво. Покрај тоа, може да се користи и за напредни прототипови или модели задачи креативно. Кигауруматеријал : Steelquantiy : 2 парчиња секој вид.

Избор на клиенти

Uxcell Compression Spring - 1,2 mm жица DIA, 12mm OD, 40мм бесплатна пролетна челична продолжение на челик пролет, црна, 10 Свеж
Uxcell Compression Spring - 1,2 mm жица DIA, 12mm OD, 40мм бесплатна пролетна челична продолжение на челик пролет, црна, 10

Производ : 12мм / 0,47inch OD, 1,2 mm / 0,05inch дијаметар на жицата, 40мм / 1,56inch вкупна висина Исушете до завршувањето на

DEN 119.84
5 парчиња OD6 x ID3 x L20MM тежок товар зелена мувла умира пролет Свеж
5 парчиња OD6 x ID3 x L20MM тежок товар зелена мувла умира пролет

5 парчиња надворешен дијаметар 6мм x Внатрешен дијаметар 3мм x Lenght 20мм тежок товар зелена умира пролет...

DEN 2.67
X-gree 0,6mmx5mmx30mm 304 Спрингс за компресија од не'рѓосувачки челик 10 парчиња (0,6mmx5mmx30mm 304 одморалишта de compresión Свеж
X-gree 0,6mmx5mmx30mm 304 Спрингс за компресија од не'рѓосувачки челик 10 парчиња (0,6mmx5mmx30mm 304 одморалишта de compresión

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : сребрен тон Дијаметар на жица : 0,6мм / 0,024 "; надворешен диј�

DEN 1547.20
MCOLT 304 Дијаметар на пролетна жица од не'рѓосувачки челик 0,2мм - 3 мм должина од 10 м пролетна тврда челична жица Свеж
MCOLT 304 Дијаметар на пролетна жица од не'рѓосувачки челик 0,2мм - 3 мм должина од 10 м пролетна тврда челична жица

Висок квалитет 304 не'рѓосувачки челик единечна светла тврда жица Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Мазн�

DEN 260.80
Century Spring Corp ext o = .234, L = 1,00, w = 0,022 Свеж
Century Spring Corp ext o = .234, L = 1,00, w = 0,022

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори продолжение, влечење МФР : Серија на пролет

DEN 8208.00
Century Spring Corp ext o = .359, L = 1,38, w = 0,037 Свеж
Century Spring Corp ext o = .359, L = 1,38, w = 0,037

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори продолжение, влечење МФР : Серија на пролет

DEN 1.00
5223985-5, Водич за додатоци за конектори Пин директно цинк умира леано легура хромат над никел кутија Свеж
5223985-5, Водич за додатоци за конектори Пин директно цинк умира леано легура хромат над никел кутија

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активни HTS : 8538.90.81.80 Тип : Водич пин конектор Тип на конектор : Ко�

DEN 0.33
Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I Blu-ray Compression Compression Compression Compression Compression Свеж
Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I Blu-ray Compression Compression Compression Compression Compression

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

DEN 0.67