Azвездите на Алаза Месечина соstвездишта вештерка природен сунѓер кујнски целулоза сунѓери за миење садови за миење бања и чистење на домаќинства, не-крик и еко приј

Azвездите на Алаза Месечина соstвездишта вештерка природен сунѓер кујнски целулоза сунѓери за миење садови за миење бања и чистење

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

3 парчиња овален целулоза сунѓер. Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување). Материјал : Компресиран со високо -квалитетно дрво влакна/целулоза. Предности : Силна моќ за адсорпција на деконтаминација, лесно да се одземе загадување на маслото без гребнатини. Лесно може да се користи во чистење во кујна и дома, лесен за суво или мувлосано. 3 парчиња овален целулоза сунѓер. Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување). Материјал : Компресиран со високо -квалитетно дрво влакна/целулоза. Предности : Силна моќ за адсорпција на деконтаминација, лесно да се одземе загадување на маслото без гребнатини. Лесно може да се користи во чистење во кујна и дома, лесен за суво или мувлосано. Еколошки компресирани од природни влакна од дрво, нема да ја стимулира кожата. Меки и еколошки, исто така, може да се деградираат по отфрлањето. Одличен ефект на чистење лесно одзема масло и нечистотија по апсорбирање на вода. Исчистете и оставете гребнатини во исто време. Не е лесно да се одгледуваат бактерии по сушењето. Интересна шема Ние дизајниравме стотици илјади различни дизајни за вас. Можете да најдете дури и стотици теми, како што се мачки, кучиња, животни, цвеќиња, растенија, национални знамиња, уметност, фестивали, етнички, итн. Одличен подарок добар избор за вашата мајка, тато, семејство или пријатели на Денот на мајката, таткото Ден, Денот на благодарноста, Критмас, Велигден и така натаму.

Избор на клиенти

Чистачи за чистење за чистење садови, 1 парчиња нано Carborundum сунѓер, Carborundum чистење сунѓер четка, алатки за чистење Свеж
Практична Материја Органски Памучни Влакна Сеопфатен Кујнски Сунѓер Свеж
Практична Материја Органски Памучни Влакна Сеопфатен Кујнски Сунѓер

Сунѓер од природни Влакна : сунѓер за сите ваши потреби за чистење; Изработени со природни памучни влакн

DEN 3.00
Casabella cellulose Scrub Sponges, слива, вар и портокалова печатење, 3-пакет Свеж
Casabella cellulose Scrub Sponges, слива, вар и портокалова печатење, 3-пакет

Поништување Направени во САД и увезени Направено во САД Секој сунѓер мери 41 / 2 од 23 / 4 од 1 инч Целулозен с

DEN 3.33
Миао Џи Чистење Сунѓер - чистење подлога-сунѓер подлога-Чистење Сунѓер-За Општи Прибор -) Свеж
Миао Џи Чистење Сунѓер - чистење подлога-сунѓер подлога-Чистење Сунѓер-За Општи Прибор -)

Застанете до неколкумесечна тешка, секојдневна употреба во вашата кујна, бања или автомобил без да се р�

DEN 3.33