Тема за везење на памук со заробени памук 608 - по скин

Тема за везење на памук со заробени памук 608 - по скин

DEN 28.00

Свеж

Достапно.

Бренд : DMC. Количина : по скин. Боја : 608. Состав : 100% памук. Инструкции за перење : што се перат на 60 степени. Бренд за информации за производот : ДМЦ Количина : по скин боја : 608 Состав : 100% Упатства за перење памук : Перење на 60 степени Стил : Затегнат памук.

Избор на клиенти

Иглички за везници од памук, 8м, виолетови Свеж Попустот
Иглички за везници од памук, 8м, виолетови

Доаѓа во најразлични живописни бои Совршено за вкрстено бод, игла, галерија екипа, везови и многу повеќе

DEN 82.40
DMC 117-505 Шест гаден памучен памучен конец, adeејд Грин-Даркер од 562, 8,7-двор Свеж
DMC 117-505 Шест гаден памучен памучен конец, adeејд Грин-Даркер од 562, 8,7-двор

Продаден како единечен скиин 8,7 јарди по скин Големина 25 DMC 117 продаден како единечен скин 8,7 јарди по ски�

DEN 1.67
DMC 417F-4040 варијации во боја Шест влакно везови, 8,7-двор, лилјани во вода Свеж
DMC 417F-4040 варијации во боја Шест влакно везови, 8,7-двор, лилјани во вода

Котежот на варијациите во боја е мултиобоена нишка од шест влакна Направено од 100 проценти памучна нишк�

DEN 788.80
Тема за везење на памук со заробени памук 3816 - по скин Свеж Попустот
Тема за везење на памук со заробени памук 3816 - по скин

Бренд : DMC Количина : по скин Боја : 3816 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 60 степени Бре

DEN 28.00
ДМЦ заробен памук број 704 Свеж
ДМЦ заробен памук број 704

1 скин од 6 нишки 8 метри долга премија DMC нишка Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на блед�

DEN 88.00
Памук со везови со 6-нишки DMC 8,7 јарди Темна гранат 117-814 Свеж
Памук со везови со 6-нишки DMC 8,7 јарди Темна гранат 117-814

Димензии : 6,1 ин H x 0,35 in W x 0,18 in D 6низа поделена нишка Двоен мерцеризиран, долг египетски памук Одлично за в

DEN 271.04
Копче за вез на памук со влакно од сидро, 175 - по скин Свеж
Копче за вез на памук со влакно од сидро, 175 - по скин

Бренд : Сидро Количина : по скин Боја : 175 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 95 степени

DEN 18.72
Gutermann No 30 Sulky Cotton Machine Thread 300m 4024 - секој Свеж
Gutermann No 30 Sulky Cotton Machine Thread 300m 4024 - секој

Бренд : Гутерман Количина : секоја Боја : 4024 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 95 степ�

DEN 1.67
Лечиен Јапонија 2512-423 Космо памучен вез од памук, 8м, скин беж Свеж
Лечиен Јапонија 2512-423 Космо памучен вез од памук, 8м, скин беж

Бојата е беж Тип на материјал е памук Направено во Јапонија Космо памучен вез од 8 метри Скин Ова е шест в

DEN 0.67
ДМЦ заробен памук број 926 Свеж
ДМЦ заробен памук број 926

1 скин од 6 нишки 8 метри долга премија DMC нишка Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на блед�

DEN 1.33