Тема за везење на памук со заробени памук 608 - по скин

Тема за везење на памук со заробени памук 608 - по скин

DEN 28.00

Свеж

Достапно.

Бренд : DMC. Количина : по скин. Боја : 608. Состав : 100% памук. Инструкции за перење : што се перат на 60 степени. Бренд за информации за производот : ДМЦ Количина : по скин боја : 608 Состав : 100% Упатства за перење памук : Перење на 60 степени Стил : Затегнат памук.

Избор на клиенти

Сидро Заглавени Памук Вез Нишка 90-по ковчег Свеж
Сидро Заглавени Памук Вез Нишка 90-по ковчег

Марка : Сидро Количина : по ковчег Боја : 90 Состав : 100% Памук Инструкции за перење : Перење на 95 степени...

DEN 18.72
Selcraft 5 Skeins Hand-DyEdnatural црница од свила од свила од конец од 40м по скин 24 модел 3158 Свеж
Selcraft 5 Skeins Hand-DyEdnatural црница од свила од свила од конец од 40м по скин 24 модел 3158

Висококвалитетен вез на вез, врвен вез за вез во боја на виножито Светла боја, богат сјај, неопаѓачки, цв�

DEN 864.00
Памук со везови со 6-нишки DMC 8,7 јарди Темна гранат 117-814 Свеж
Памук со везови со 6-нишки DMC 8,7 јарди Темна гранат 117-814

Димензии : 6,1 ин H x 0,35 in W x 0,18 in D 6низа поделена нишка Двоен мерцеризиран, долг египетски памук Одлично за в

DEN 271.04
30 парчиња акрилни капки од конец, акрилик со чипс, капки од плексиглас бобин за вашата организација за вез Свеж
30 парчиња акрилни капки од конец, акрилик со чипс, капки од плексиглас бобин за вашата организација за вез

Материјал : Направено од дебелина од 1 / 12inch висока чиста акрилик, солиден и издржлив и може да се напише з

DEN 234.56
ДМЦ Заробена Памучна Везна Нишка 744-по ковчег Свеж
ДМЦ Заробена Памучна Везна Нишка 744-по ковчег

Бренд : ДМЦ Количина : по ковчег Боја : 744 Состав : 100% Памук Инструкции за перење : Перење на 60 степени Произ

DEN 88.00
Иглички за везници од памук, 8м, виолетови Свеж Попустот
Иглички за везници од памук, 8м, виолетови

Доаѓа во најразлични живописни бои Совршено за вкрстено бод, игла, галерија екипа, везови и многу повеќе

DEN 82.40
Besportble вез на везот конец од 4 парчиња везени организатор на фино Свеж
Besportble вез на везот конец од 4 парчиња везени организатор на фино

Користете ги додека работите или само оставете на маса како парче декор Идеја за подароци за занаетчии,

DEN 145.76
ДМЦ 6-влакно везење памук 8,7yd-светло авокадо зелено Свеж
ДМЦ 6-влакно везење памук 8,7yd-светло авокадо зелено

DMC 6влакно везење памук 8,7ydсветло авокадо зелена DMC 6влакно везење памук 8,7ydсветло авокадо зелена Памук DMC

DEN 0.33
Тема за везење со заробени памук DMC 470 - по скин Свеж
Тема за везење со заробени памук DMC 470 - по скин

Бренд : DMC Количина : по скин Боја : 470 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 60 степени Бре�

DEN 2.00
ДМЦ заробен памук број 704 Свеж
ДМЦ заробен памук број 704

1 скин од 6 нишки 8 метри долга премија DMC нишка Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на блед�

DEN 88.00
DMC големина 5 памучна перка на нишка боја 209 - секоја од нив Свеж
DMC големина 5 памучна перка на нишка боја 209 - секоја од нив

Занает : Вез Количина : секоја Состав : 100% памук Упатство за перење : препорачано 60 степени Бренд : DMC Занае

DEN 86.88
Везење конец, полиестерска нишка за игли, испорачуваат богати сјај 12 парчиња за везови Свеж
Везење конец, полиестерска нишка за игли, испорачуваат богати сјај 12 парчиња за везови

Во повеќето случаи, висококвалитетниот везен стоматолошки конец е совршен подарок за семејство, пријат

DEN 792.00
DMC 417F-4022 варијации во боја Шест влакно везови, 8,7-двор, Медитеранско море Свеж
DMC 417F-4022 варијации во боја Шест влакно везови, 8,7-двор, Медитеранско море

Котежот на варијациите во боја е мултиобоена нишка од шест влакна Направено од 100 проценти памучна нишк�

DEN 415.84
DMC Thread 6-влакно памук 8,7 јарди Темно есенско злато 117-3853 Свеж
DMC Thread 6-влакно памук 8,7 јарди Темно есенско злато 117-3853

ДМЦ 6влакно везење памук 8,7ydтемни есенско злато Памук DMCшествлакно Брилијантен, шест влакно конец напра�

DEN 1.33
Тема за везење на памук со заробени памук DMC 917 - по скин Свеж
Тема за везење на памук со заробени памук DMC 917 - по скин

Бренд : DMC Количина : по скин Боја : 917 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 60 степени...

DEN 1400.00
DMC 417F-4090 варијации во боја Шест влакно везови, 8,7-двор, златна оаза Свеж
DMC 417F-4090 варијации во боја Шест влакно везови, 8,7-двор, златна оаза

Котежот на варијациите во боја е мултиобоена нишка од шест влакна Направено од 100 проценти памучна нишк�

DEN 131.84
DMC 317W-E818 светлосни ефекти од полистерски вез, 8,7-двор, мека розова Свеж
DMC 317W-E818 светлосни ефекти од полистерски вез, 8,7-двор, мека розова

Овој светлосен ефекти од везот е линија на убави навои Изработен од 100 проценти полистер материјал...

DEN 3.00
Колекција на памучни спомени од памук од валдани 3 влакно Свеж
Колекција на памучни спомени од памук од валдани 3 влакно

3влакно памучен конец Пастелни спомени Три влакно топка од врвен памучен конец со рачно обоена боја за и

DEN 836.80
Сидро од шест влакна од вез 8,75 дворови-аметистични медиуми 12 по кутија Свеж
Сидро од шест влакна од вез 8,75 дворови-аметистични медиуми 12 по кутија

Бренд : сидро Маја Материјал : ткаенина Е потребно собрание : неточно Тежина на артикалот : 0.00625 фунти Бре�

DEN 1.00