Сенки за ламби Doitool плетени лустери мала сенка на ламби за замена на ламби, ткаенина за лабачка за лабави за лабави на табели за табели за ламба, плетена ламба, црна л

Сенки за ламби Doitool плетени лустери мала сенка на ламби за замена на ламби, ткаенина за лабачка за лабави за лабави на табели

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Премиум материјал : Изработено е од материјал од високо ниво на ткаенина и издржлив, кој може да биде долго време. Деликатен дизајн : Дизајн на едноставен стил и совршена изработка ќе ви овозможи да користите искуство. Практично : Може да ја направи светлината да не заслепува и да не ги повреди очите, што носи многу погодност за вашиот живот. Широка примена : Погодно за wallидни ламби, подни ламби, тавански ламби и многу повеќе, создадете убавина за вашата куќа. : Прекрасен и совршен подарок за домаќинство за вашето семејство, пријатели и соработници, и ќе им се допадне. Карактеристики- Премиум материјал : Изработено е од материјал од високо ниво на ткаенина, и издржлив, што може да биде за долго време- нежен дизајн : Дизајн на едноставен стил и совршена изработка ќе ви овозможи да користите искуство- практично : може да ја направи светлината да не заслепува и Нема да ги повреди очите, што носи многу погодност за вашата животна апликација : Погодно за wallидни ламби, подни ламби, таванска ламба и многу повеќе, создадете убавина за вашата куќа- : Прекрасен и совршен подарок за домаќинство за вашето семејство, пријатели и СО -образничари, и ќе им се допадне на неговиот преглед : - Материјал : ткаенина- Големина : 19.00x13.00x17.50 cm/7.47x5.11x6.88 Inchpackage вклучувајќи ја капакот на ламбата1 x.

- Material: Cloth
- Size: 19.00X13.00X17.50 cm/7.47X5.11X6.88 inch
Package Including:
1 x lamp cover:

Избор на клиенти

Kumgrot 6pcs ламба за сенка на ламба за лабави за ламби за табели за замена на модерни постелнина за клип-ламбанис 3,5 × 5,5 Свеж
Beaupretty црна лустер E27 Клип за ламба за ламба на сијалица на сијалицата, овална - Заштита на лустерот за ветеринари за табела Свеж Попустот
Меривил сет од 2 сиви постелнина клип на лустерски ламби нијанси, тврд бек, 4-инчен од 5-инчен од 5-инчен Свеж
Меривил сет од 2 сиви постелнина клип на лустерски ламби нијанси, тврд бек, 4-инчен од 5-инчен од 5-инчен

Димензии на нијанси : 4 "горниот дијаметар, 5" Долен дијаметар и 5 "Висина Ткаенина : постелнина Хардбек...

DEN 3.00
Алабастер стаклена сенка на bellвончето-1-5/8-инчен фиттерски отвор Свеж
Алабастер стаклена сенка на bellвончето-1-5/8-инчен фиттерски отвор

15 / 8инчен фиттер за отворање стаклена сенка во форма на bellвонче со стакло од алабастер Стаклото мери 61 / 4

DEN 3.33
Aspen Creative 31301a Современа тапан ламба сенка 8 горе x 8 дното x 11 висина од бела w/црна цветна дизајн пајак фиттер Свеж
Aspen Creative 31301a Современа тапан ламба сенка 8 горе x 8 дното x 11 висина од бела w/црна цветна дизајн пајак фиттер

1 пакет преоден тапан / цилиндер за замена на ламбата за замена Теторон памучна ткаенина во исклучена бе�

DEN 0.67
Lurrose Barrel Fabrbrib Larbshade Plainch Larm Shade Wallидна ламба опфаќа замена на ламбата за ламба за ламба за приврзоци Свеж
Lurrose Barrel Fabrbrib Larbshade Plainch Larm Shade Wallидна ламба опфаќа замена на ламбата за ламба за ламба за приврзоци

✅ Може да омекне светла светлина во темната просторија, обезбедува максимална заштита за очите...

DEN 2.33
Aspen Creative 32651-2B Мала хардбек Империја форма лустер за клип-ламба сенка, преоден дизајн во сива и црна, 4 дното ширина Свеж
Слатиом акрилна ламба лустер лустер wallидна абажур столб на отворено покривање на прашина Сферично куќиште Свеж
Слатиом акрилна ламба лустер лустер wallидна абажур столб на отворено покривање на прашина Сферично куќиште

Единствена сенка на ламби, чисто рачно изработена, погодна за декорација на домови и хотели кој е израбо

DEN 1818.24
Aspen Creative 37021 Преодна овална облик на градежни ламби во форма на пајак во бела, 15 1/2 Широк x x 10 Свеж
Aspen Creative 37021 Преодна овална облик на градежни ламби во форма на пајак во бела, 15 1/2 Широк x x 10

1 пакет преодна вина за замена на ламбата за замена на овална Постелна ткаенина во бел врв : 9 " + 15 1 / 2" дно :

DEN 2.33
Замена на праска и жолто стакло за ламба 4,5 широк x 6 висок x 1,5 фиттер Свеж
Замена на праска и жолто стакло за ламба 4,5 широк x 6 висок x 1,5 фиттер

Езерце Лили Ламбада Стакло за замена на стакло Стаклена сенка на Тифани Лили Аксери за осветлување...

DEN 592.00
Angoily rattan lamp сенка за приврзоци ламба под подни ламби ратан лустер ламба сенка светлина од ратан сенка за спална соба Свеж
Кралските дизајни правоаголник исечена сенка на ламбата - бела - x x 10 Свеж
Кралските дизајни правоаголник исечена сенка на ламбата - бела - x x 10

Димензија : Нашите традиционални мерки за сенка на основните аголни ламби (5 x 6,5) "x (8 x 12)" x 10 "(горниот дија�

DEN 0.67
Uonlytech 2pcs печатена крпа за лабави за креативно светло покритие практичен додаток за светлина Свеж
Uonlytech 2pcs печатена крпа за лабави за креативно светло покритие практичен додаток за светлина

Направени материјал со висок квалитет на ткаенина, што може да се користи многу долго Погодно за повеќе�

DEN 624.00
Aspen Creative 32053A Преодна транзициска империја за облик на пајак за градежни сенка, ширина од 14 , надвор од бела боја Свеж